همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedf1 نمایش پست ها
    اره کوچیک بود قفس و امروز بزرگ کردم

کد:
    http://uupload.ir/files/vekl_img_20170614_020604[1].jpg

کد:
    http://uupload.ir/files/dk1e_img_20170614_020607[1].jpg

عکس ها رو می تونید توی لینک های بالا ببینید

نوکش توی درگیری زخمی شده یا گیر کرده جایی

محل زخمش رو کمی پماد تترا سیکلین چشمی بزنید یکی دو بار نیازی نیست کاری کنید خودش خوب میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندي
    شماره عضویت
    21866
    سلام.
    ببخشید عروس من سه ماهشه وقتی خودشو تکون میده مقدار زیادی پوسته سفید توی هوا پراکنده میشه عادیه یا مشکلی داره ؟(چه قبل از استحمام چه بعد از استحمام فرقی نمیکنه)
    بعدش هم میخواستم بدونم که چه تعداد پر ارایی در روز معمولی هستش؟

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ¡Erfan! نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید عروس من سه ماهشه وقتی خودشو تکون میده مقدار زیادی پوسته سفید توی هوا پراکنده میشه عادیه یا مشکلی داره ؟(چه قبل از استحمام چه بعد از استحمام فرقی نمیکنه)
    بعدش هم میخواستم بدونم که چه تعداد پر ارایی در روز معمولی هستش؟

Sent from my iPhone using Parsipet
    سلام ، بله عاديه . غلافهاي مرده پر هستن. سوال دومتون ميزان مشخصي نداره . در حدي كه خود پرنده تشخيص بده نياز به اراستن داره . طوري كه اين عملش ، تبديل به وسواس يا پركني نشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    21480
    سلام

برای پرنده ای که پاش زخمی شده باشه و تقریبا خون زیادی هم داده باشه باید برای تغذیه چیکار کرد ؟

و بهترین دامپزشک مشهد که روی پرندگان تسلط داشته باشه اگر می شناسید معرفی کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام

برای پرنده ای که پاش زخمی شده باشه و تقریبا خون زیادی هم داده باشه باید برای تغذیه چیکار کرد ؟

و بهترین دامپزشک مشهد که روی پرندگان تسلط داشته باشه اگر می شناسید معرفی کنید
    سلام ، چه پرنده اي و علت خونريزي؟

روي موضع ارد بريزيد يا با انگشت نگه داريد تا بسته بشه. مولتي ويتامين در ظرف ابخوريش بريزيد و بفرماييد چه پرنده اي،٠؟
    نميشه گفت چه كسي بهترينه ، هر كسي در جايگاهي كه هست ، تلاش ميكنه براي عملكرد بهتر .

شماره متخصص ، خصوصي ميزارم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    21480
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، چه پرنده اي و علت خونريزي؟

روي موضع ارد بريزيد يا با انگشت نگه داريد تا بسته بشه. مولتي ويتامين در ظرف ابخوريش بريزيد و بفرماييد چه پرنده اي،٠؟
    نميشه گفت چه كسي بهترينه ، هر كسي در جايگاهي كه هست ، تلاش ميكنه براي عملكرد بهتر .

شماره متخصص ، خصوصي ميزارم
    راستشو بخواید یکی از ککاتیلم ناخن پاش و قسمتی از انگشت پاش بین دون خوری اتوماتیک گیر کرده بود که با تلاش خودش در اورده و ناخنش شکسته و قسمتی از گوشت ناخنش نیز هم همینطور و خون ریزی زیاد داشت چون من 10 دقیقه دیر فهمیدم
    البته موضوع دیروز واسه 48 ساعت پیش هست با الکل و بتادین زخم رو ضد عفونی کردم و مراقب اوضاعش بودم اما فعلا همچنان پیگیر وضعیتش هستم که اگر مشکل خاصی پیش اومد ببرمش پیش دامپزشک برای همین مطرح کردم که به نظرتون جای چه کسی ببرم

البته من تا به حال ندادم به پرنده ها مولتی ویتامین یا هر دارویی سعی میکنم با مواد غذایی طبیعی یا پلت های ارگانیک همه ویتامین ها رو بهشون برسونم

چون نگرانش هستم گفتم اگر دیدم فردا حالش بهتر نشد و به روال عادی برنگشت ببرم پیش دامپزشک

خیلی ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    راستشو بخواید یکی از ککاتیلم ناخن پاش و قسمتی از انگشت پاش بین دون خوری اتوماتیک گیر کرده بود که با تلاش خودش در اورده و ناخنش شکسته و قسمتی از گوشت ناخنش نیز هم همینطور و خون ریزی زیاد داشت چون من 10 دقیقه دیر فهمیدم
    البته موضوع دیروز واسه 48 ساعت پیش هست با الکل و بتادین زخم رو ضد عفونی کردم و مراقب اوضاعش بودم اما فعلا همچنان پیگیر وضعیتش هستم که اگر مشکل خاصی پیش اومد ببرمش پیش دامپزشک برای همین مطرح کردم که به نظرتون جای چه کسی ببرم

البته من تا به حال ندادم به پرنده ها مولتی ویتامین یا هر دارویی سعی میکنم با مواد غذایی طبیعی یا پلت های ارگانیک همه ویتامین ها رو بهشون برسونم

چون نگرانش هستم گفتم اگر دیدم فردا حالش بهتر نشد و به روال عادی برنگشت ببرم پیش دامپزشک

خیلی ممنون
    ويتامين براي بدن ضروريه . در كنار تغذيه ارگانيك ، مصرفش مشكلي نداره . اگر ٤٨ساعت گذشته ، روزي دو بار با تتراسايكلين چشمي چرب و كف قفس رو مرتب تميز كنيد تا زخم بهبود پيدا كنه . چون اگر الوده باشه ، از طريق همين زخم تازه ، ميتونه به بيماريهايي مثل عفونت استافيلوكوكي مبتلا بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    21480
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    ويتامين براي بدن ضروريه . در كنار تغذيه ارگانيك ، مصرفش مشكلي نداره . اگر ٤٨ساعت گذشته ، روزي دو بار با تتراسايكلين چشمي چرب و كف قفس رو مرتب تميز كنيد تا زخم بهبود پيدا كنه . چون اگر الوده باشه ، از طريق همين زخم تازه ، ميتونه به بيماريهايي مثل عفونت استافيلوكوكي مبتلا بشه
    اره ویتامین ها رو نفی نمیکنم ، ولی واجب نیست در حالی که اصول تغذیه ای و تمامی ویتامین ها رو از طریق تعذیه رسوند

خیلی ممنون قفس که تمیز تمیز هست تتراساکلین هم همین الان زدم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فیشر طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    22055
    سلام طوطی برزیلی دارم یکی از جفت ها چشمش نیمه بسته شده دو روزه چکار کنم . مریض شده؟ ؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط فیفی رجب نمایش پست ها
    سلام طوطی برزیلی دارم یکی از جفت ها چشمش نیمه بسته شده دو روزه چکار کنم . مریض شده؟ ؟؟؟
    سلام. اینجا تاپیک عروس هلندیه .

لطفا توی تاپیکی که لینکشو میزارم سوال کنید و بفرمایید ترشحات کدر چشمی و تورم،عطسه، ابریزش بینی هم داره؟ قفسشون تمیزه؟ محیط نگهداریشون خیلی سرد نیست ؟ چشم و صورتشو قبل یا بعد ازین اتفاق زیاد روی نی نشیمن یا میله ها میماله؟ اشتهاش چطوره؟ اگر مورد دیگه ای هست بفرمایید و عکس از چشمش بزارید.

پاسخهای کامل و عکس در این تاپیک لطفا https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=140

صفحه 1745 از 1915 نخستنخست ... 74512451645169517261727172817291730173117321733173417351736173717381739174017411742174317441745174617471748174917501751175217531754175517561757175817591760176117621763176417951845 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)