کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad reza نمایش پست ها
    خیلیی ممنون از راهنماییتون
    یه سوال دیگه
    اگه عروس هلندی دستی باشد درو پنجره باز باشه فرار میکنه یا نه
    موقع خواب باید بزارمش تو قفس یا موردی نداره ؟
    خواهش ميكنم

دستي هم كه باشه ، ازادي رو انتخاب ميكنه . در و پنجره رو باز نزاريد ، حتي وقتي كنارش هستيد ، اگر گربه دسترسي پيدا كنه ، ديگه ميدونيد چه اتفاقي ميوفته . موقع خواب هم ، بزاريد قفس.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedafshar نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید ممنون از راهنمایی های عالیتون عروس من سرماخورده بود داروهایی که گفته بودید رو دادم بهش قطره ی چشمش هم ریختم تو چشمش الان حالش خیلی خوب شده و دیگه عطسه نمیکنه و آبریزش چشم و بینی هم دیگه نداره خداروشکر
    فقط الان تنها مشکلش بینی سمت راستش هست که احساس میکنم گرفته عکسش رو فرستادم ببینید اون یکی سوراخ بینیش کامل باز هست و مشکلی نداره ولی این یکی سوراخش انگار کیپ شده چیکارش کنم؟؟
    سلام. خواهش میکنم.

بینیشو با گوش پاک کن اهسته چندبار در روز تمیز کنید و شبها خیلی کم، پماد ویتامین آ چشمی بزنید. یک قاشق چایخوری روغن اوکالیپتوس رو در یک لیوان اب در حال جوش بریزید روزی 20 دقیقه و با فاصله از قفس بزارید. فاصله وزمان رو رعایت کنید باعث مسمومیت نشه. افتاب ملایم روزانه ، توت هم براش خوبه. مراقب باشید گرمازده نشه.میوه هم حتما در برنامه غذاییش باشه. اگر تا دوروز دیگه بهتر نشد اطلاع بدید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21906
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    خواهش ميكنم

دستي هم كه باشه ، ازادي رو انتخاب ميكنه . در و پنجره رو باز نزاريد ، حتي وقتي كنارش هستيد ، اگر گربه دسترسي پيدا كنه ، ديگه ميدونيد چه اتفاقي ميوفته . موقع خواب هم ، بزاريد قفس.
    مرسی از راهنمایی های خوبتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21938
    با سلام .عروس هلندیم فقط غذای اولیشو میخوره که چهار تخم هست و عروس هلندیم دستی نیست و هر غذای دیگه ای رو میترسه سیب گذاشتم کنار قفسش میترسید ازش و الان دو دوران پرریزیه .چه غذاهایی میتونم بدم بهش و چجوری میتونم غذاهارو بدم بهش و در قفسش دو تا ظرف هست یکی آب و یکی غذای خودش ممنون از راهنماییتون.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    21909
    سلام ، تشكر

اكانت قبليتونو ميشه خصوصي بفرستيد ببينم چه دارويي داده بودم؟ يادم اومد ، اقاي hamidreza1371 بوديد ؟

نر جديد ، اين دو روز ، چه شرايطي داشته ؟ جاي خنكي بوده ؟ ابتني داديد؟ مقابل پنجره يا كولره ؟

غير از بي اشتهايي ، پف كردن ، اسهال و گرفتگي صدا چه علايم ديگه اي داره ؟ عطسه ، تنفس صدادار، اشك ريزي چشم ، مرطوب بودن بيني ، لرزش، برگرداندن غذا ، و تهوع ، دانهاي هضم نشده در مدفوع ؟

توي دست بگيريدش ، سينه كاردي شده ؟ زير شكمشو نگاه كنيد ، برامدگي نداره؟ اسهالش چه رنگ هست ؟ انگل هم ميبينيد داخلش؟ بافت إسفنجي بيني تغيير رنگ نداده ؟
    بله همون اکانت بودم. نر جدید شرایط جدیدی نداشته آبتنی هم ندادم. عطسه تنفس صدادار اشک مرطوبی بینی برگرداندن غذا دانه هضم نشده نداره ولی یه مختصر لرزش داره. سینه کاردی شده قابل مشاهده هستش. اسهالش کاملا آبکی قهوه ای روشن مایل به زرد. بینیش ولی تغییر رنگی نداره.
    خیلی بی حال شده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza91 نمایش پست ها
    بله همون اکانت بودم. نر جدید شرایط جدیدی نداشته آبتنی هم ندادم. عطسه تنفس صدادار اشک مرطوبی بینی برگرداندن غذا دانه هضم نشده نداره ولی یه مختصر لرزش داره. سینه کاردی شده قابل مشاهده هستش. اسهالش کاملا آبکی قهوه ای روشن مایل به زرد. بینیش ولی تغییر رنگی نداره.
    خیلی بی حال شده
    چرا انقدر دير جواب داديد ؟! اين تاخير روي سختتر شدن وضعيتش اثر ميزاره . علايم سرماخوردگي مشهود نيست . لرزشش از ضعف و سينه كاردي شدنشه . بخش تغذيه رو بخونيد و حتما انواع غذاهاي مجاز ( منهاي سبزي) در اختيارش بزاريد. عضلات تحليل رفته بايد سريع جايگزين بشه وگرنه به خاطر عفونت و مصرف انتي بيوتيك ضعيف ميشه . شايد عفونت روده باشه . پرهاي زير شكم رو كنار بزنيد ، برامدگي تيره رنگ ديده ميشه ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    21909
    چرا انقدر دير جواب داديد ؟! اين تاخير روي سختتر شدن وضعيتش اثر ميزاره . علايم سرماخوردگي مشهود نيست . لرزشش از ضعف و سينه كاردي شدنشه . بخش تغذيه رو بخونيد و حتما انواع غذاهاي مجاز ( منهاي سبزي) در اختيارش بزاريد. عضلات تحليل رفته بايد سريع جايگزين بشه وگرنه به خاطر عفونت و مصرف انتي بيوتيك ضعيف ميشه . شايد عفونت روده باشه . پرهاي زير شكم رو كنار بزنيد ، برامدگي تيره رنگ ديده ميشه ؟
    ارزن و تخم کتان می دم بهش گندم خیس خورده روزانه میدم اینو دوس داره بیشتر میخوره و تخم بلدرچین هم میدم بهش . متاسفانه دستی نیست نمیشه ببینم زیر شکمشو گاز میگیره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza91 نمایش پست ها
    ارزن و تخم کتان می دم بهش گندم خیس خورده روزانه میدم اینو دوس داره بیشتر میخوره و تخم بلدرچین هم میدم بهش . متاسفانه دستی نیست نمیشه ببینم زیر شکمشو گاز میگیره
    غذاش كافي نيست در اين شرايط. لينك تغذيه رو بخونيد .

دارويي براتون مينويسم هم براي مشكلات گوارشيه هم تنفسي

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21906
    سلاممم
    این نره یا ماده
    مرسیی اگه راهنمایی کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    21909
    غذاش كافي نيست در اين شرايط. لينك تغذيه رو بخونيد .

دارويي براتون مينويسم هم براي مشكلات گوارشيه هم تنفسي
    البته تو این دو روز که دیر جواب دادم رفتم دارو خونه دامپزشکی مخصوص طیور زینتی شرح حال و گفتم یکی محلول کلستین رو داد گفت سه روز اینو بده بعدش مولتی ویتامین الکترولیت داد گفت سه روز هم اینو بده
    یک روز اول کلستین رو دادم احساس کردم اسهالشو تشدید می کنه امروز مولتی ویتامین الکترولیت رو دادم بهش حالش بهتره یخورده فعالیتش زیاد شده. البته خیلی کم هنوز علائم رو داره. و این که اسهالش الان کرمی رنگ شده

صفحه 1739 از 1915 نخستنخست ... 73912391639168917201721172217231724172517261727172817291730173117321733173417351736173717381739174017411742174317441745174617471748174917501751175217531754175517561757175817891839 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)