کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20012
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    همه چيز ظاهرا نرماله . يعني تا به حال پرريزي نداشته ؟!! اين بي حالي و خواب الودگي از نشانه هاي شروع پرريزيه ، چون فرموديد مشكلي نداره . نور مستقيم و دائم روي قفسش باشه ، تولك رو جلوتر ميندازه . تنهايي و بدون همبازي بودن هم بي حوصلش ميكنه . زمان بيشتري براش صرف كنيد . چندساعتي بيرون از قفس باهاش بازي كنيد يا اسباب بازيهاي مجاز تهيه كنيد كه از تنهايي در بياد.
    ممنونم بابت راهنماییتون .. از لحاظ وقت صرف کرده که خیلی سعی میکنم باهاش حرف بزنم یا نازش کنم و از اینجور کارا
    به هیچ وجه بیرون از قفس نمیاد ... در قفس که باز میزارم باز همونجوری تو قفس میمونه و متاسفانه با دست هم مشکل داره بخام نزدیکش ببرم وگرنه راحت میاوردمش بیرون
    راه حل خاصی دارین برای بیرون آوردنش ؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Haj Mohammad نمایش پست ها
    ممنونم بابت راهنماییتون .. از لحاظ وقت صرف کرده که خیلی سعی میکنم باهاش حرف بزنم یا نازش کنم و از اینجور کارا
    به هیچ وجه بیرون از قفس نمیاد ... در قفس که باز میزارم باز همونجوری تو قفس میمونه و متاسفانه با دست هم مشکل داره بخام نزدیکش ببرم وگرنه راحت میاوردمش بیرون
    راه حل خاصی دارین برای بیرون آوردنش ؟؟
    خواهش ميكنم ، وقتي گرسنست ظرف ابو غذا رو بزاريد بيرون از قفس و درشو باز بزاريد. اگر متوجه باز بودن در نشد ، ني هاي نشيمن رو برداريد بشينه كف قفس تا متوجه بشه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21683
    سلام خسته نباشید امروز صب چشم چپ عروسم باد کرده و یه چیزی توش هست نمیدونم چیه غذا و آب خوردنش طبیعیه خوب میخوره ادرارش هم خوبه ظاهرا هیچ مشکلی نداره ولی چشمش نمیدونم چی شده جایی هم نخورده خیلی خودش رو میخارونه آب تنی هم اصلا نمیکنه از آب میترسه نمیدونم باید چیکارش کنم بدنش خیلی پوسته میده امکانش هست خودشو خاروندنی اینطور شده باشه؟ یکم هم از موهای بالای چشمش ریخته عکسش هم میفرستم ممنون میشم زود جواب بدید و کمکم کنید نگرانشم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedafshar نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید امروز صب چشم چپ عروسم باد کرده و یه چیزی توش هست نمیدونم چیه غذا و آب خوردنش طبیعیه خوب میخوره ادرارش هم خوبه ظاهرا هیچ مشکلی نداره ولی چشمش نمیدونم چی شده جایی هم نخورده خیلی خودش رو میخارونه آب تنی هم اصلا نمیکنه از آب میترسه نمیدونم باید چیکارش کنم بدنش خیلی پوسته میده امکانش هست خودشو خاروندنی اینطور شده باشه؟ یکم هم از موهای بالای چشمش ریخته عکسش هم میفرستم ممنون میشم زود جواب بدید و کمکم کنید نگرانشم
    سلام. قفسش تمیزه؟ شاید پوسته دانه یا پرهاش وارد چشم شده.تا شب 3_4 بار با چایی ولرم بشورید و خشک کنید. اگه ادامه داشت اطلاع بدید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21683
    سلام. قفسش تمیزه؟ شاید پوسته دانه یا پرهاش وارد چشم شده.تا شب 3_4 بار با چایی ولرم بشورید و خشک کنید. اگه ادامه داشت اطلاع بدید
    بله قفسش تمیزه هر روز زیرش رو تمیز میکنم
    ممنون خیلی ناراحتم براش کاش با شستشو خوب بشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedafshar نمایش پست ها
    بله قفسش تمیزه هر روز زیرش رو تمیز میکنم
    ممنون خیلی ناراحتم براش کاش با شستشو خوب بشه
    اگر نشد قطره مینویسم براش. فعلا اینکارو انجام بدید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21683
    اگر نشد قطره مینویسم براش. فعلا اینکارو انجام بدید.
    خیلی ممنون از راهنمایی مفیدتون یک دنیا ممنونم با چایی آروم چشمش رو شستم نمیدونم چی بود یه تیکه پوسته بود فکر کنم تو چشمش بود ولی از رو چشمش آروم برداشتمش الان کامل خوب شده قشنگ چشمش باز شدش بازم ممنونم از راهنمایی خوبتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور و آک شور
    شماره عضویت
    16107
    سلام دوستان
    به جوجه يكروزه عروس هلندي ميشه سريلاك زير رو داد؟
    http://nasimeyas.com/product/13367/س...-پادوان
    من خريدمش واي گفتم بپرسم مطمئن شم
    و اينكه دماي مناسب جوجه يكروزه تا زماني رو كه دونخور شد رو بفرماييد (مثلا هفته اول چقدر هفته دوم چقدر) و اينكه ميزان سريلاك كه بايد در هر روز داده بشه و تعداد سريلاك دادن در روز
    ممنون ميشم كمك كنيد
    با تشكر عرفان

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2251 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به جوجه يكروزه عروس هلندي ميشه سريلاك زير رو داد؟
    http://nasimeyas.com/product/13367/س...-پادوان
    من خريدمش واي گفتم بپرسم مطمئن شم
    و اينكه دماي مناسب جوجه يكروزه تا زماني رو كه دونخور شد رو بفرماييد (مثلا هفته اول چقدر هفته دوم چقدر) و اينكه ميزان سريلاك كه بايد در هر روز داده بشه و تعداد سريلاك دادن در روز
    ممنون ميشم كمك كنيد
    با تشكر عرفان

سلام . دوست عزيز شما كه تخصصتون تكثيره ، قبل از اينكار اصولش رو اموزش ببينيد. اولين و سختترين قدم بزرگ كردن جوجه ها و تنظيم دما و رطوبته. بيشترين علت مرگ و ميرشون چه در تخم يا بعد از تولد ، عدم رعايت همين موضوع و تغذيه بعد از تولد هست .

اين سرلاك مناسب نيست ، ازشير در تركيباتش استفاده شده و لاكتوز براي طيور قابل هضم نيست . اگزگت تهيه كنيد .

دما در هفته اول 30_35 و در هفته دوم ( 30_32)

تا 5روز اول هر ٣ساعت ١-١/٥ سي سي كه بسته به سن و نياز بدن مقدارش متفاوته . و با افزايش سن تعداد وعده ها كمتر و حجم غذا بيشتر ميشه .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور و آک شور
    شماره عضویت
    16107
    سلام . دوست عزيز شما كه تخصصتون تكثيره ، قبل از اينكار اصولش رو اموزش ببينيد. اولين و سختترين قدم بزرگ كردن جوجه ها و تنظيم دما و رطوبته. بيشترين علت مرگ و ميرشون چه در تخم يا بعد از تولد ، عدم رعايت همين موضوع و تغذيه بعد از تولد هست .

اين سرلاك مناسب نيست ، ازشير در تركيباتش استفاده شده و لاكتوز براي طيور قابل هضم نيست . اگزگت تهيه كنيد .

دما در هفته اول 30_35 و در هفته دوم ( 30_32)

تا 5روز اول هر ٣ساعت ١-١/٥ سي سي كه بسته به سن و نياز بدن مقدارش متفاوته . و با افزايش سن تعداد وعده ها كمتر و حجم غذا بيشتر ميشه .
    خب دارم اموزش ميبينم هنوز تخم ها دوشنبه از كشور تركيه به دستم ميرسه ولي از جايي كه اين سريلاك رو گرفتم گفت واسه پرندگان هست و مشكلي نداره ايگزكت گير نمياد من كه پيدا نكردم شما جايي ديديد ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد واقعا ممنون كه واسه انجمن تلاش ميكنيد

صفحه 1733 از 1915 نخستنخست ... 73312331633168317141715171617171718171917201721172217231724172517261727172817291730173117321733173417351736173717381739174017411742174317441745174617471748174917501751175217831833 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)