کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    21417
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    اگر داروي قبلي رو هنوز مصرف ميكنيد ، قطعش كنيد و ٢٤ساعت بعد از اون ، داروي ديگه اي كه خصوصي مينويسم شروع كنيد.
    نه قبلی رو قطع کردم بعد ۵ روز که تموم شد. چشم مرسی از لطفتون

Sent from my SM-N920C using پارسی پت mobile app

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21339
    شرمنده من جوجه رو جدا کردم از صبح امروز و با سرلاک تغذیش کردم...پدرش خیلی بی تابش بود تا درش اوردم بیرون سریع اومد از بیرونه لونه به جوجه غذا داد و رفت...اما مادرش اصلا نزدیکشم نیومد...ِبابا به این مهربونی اخه چرا پراشو میکند پس😭

Sent from my LG-H960 using پارسی پت mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashiliya نمایش پست ها
    شرمنده من جوجه رو جدا کردم از صبح امروز و با سرلاک تغذیش کردم...پدرش خیلی بی تابش بود تا درش اوردم بیرون سریع اومد از بیرونه لونه به جوجه غذا داد و رفت...اما مادرش اصلا نزدیکشم نیومد...ِبابا به این مهربونی اخه چرا پراشو میکند پس������

دشمنتون شرمنده . رفتار حيوانات قابل پيش بيني نيست . حتي در نمونه هاي أماري و ازمايش شده هم نتيجه يكسان نداره . اگه پدر تغذيه اش ميكنه ، بزاريد كنارش باشه ، دور از مادر . اگر نر صدا و تصوير ماده رو نداشته باشه، تمركز روي بزرگ كردن جوجه داره .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21339
    دشمنتون شرمنده . رفتار حيوانات قابل پيش بيني نيست . حتي در نمونه هاي أماري و ازمايش شده هم نتيجه يكسان نداره . اگه پدر تغذيه اش ميكنه ، بزاريد كنارش باشه ، دور از مادر . اگر نر صدا و تصوير ماده رو نداشته باشه، تمركز روي بزرگ كردن جوجه داره .
    اخه همین نر مهربونم بود که پراشو میکند

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اخه همین نر مهربونم بود که پراشو میکند

شايد در حضور ماده اون اتفاق ميوفتاد، شما جدا كنيد به روشي كه گفتم ولي زير نظر داشته باشيد بلايي سر جوجه نياره. اگر مشكلي نداشت كه ادامه بديد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21339
    شايد در حضور ماده اون اتفاق ميوفتاد، شما جدا كنيد به روشي كه گفتم ولي زير نظر داشته باشيد بلايي سر جوجه نياره. اگر مشكلي نداشت كه ادامه بديد.
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21555
    سلام..من دیروز در مورد عروسم و بیماریش سوال پرسیده بودم. منو ارجاع دادین به این تاپیک. یه سری سوال پرسیده بودین :
    1- در مورد سنش حقیقتش رو بخواید فروشنده گفت 2 ماه و نیمه هستش و تازه دون خور شده...اما من هیچ تجربه ای ندارم تو زمینه عروس هلندی ولی از اونجایی که میتونه از این سر خونه تا اون سر خونه بپره و نسبتا پراش تکمیل شده...فک میکنم که بزرگتر باشه..شاید 4 ماه
    2- تغذیش ارزن ترکیب با شاهدونه بوده...چندبار جوانه گندم بهش دادم که با اشتهای زیاد میخورد..و نشونه های بیماریش یه جوری بعد از پرخوری جوانه گندم شروع شد.
    3- تغییر دمایی نداشته..همش تو خونه بوده...فقط انتقالش از محل خریدش به ماشین و خونه بوده تغییر دماییش..اما از وقتی اومده خونه دیگه جای ثابت با دمای ثابت خونه بوده..تقریبا 22..23 درجه
    4- دانه روزای اول که خوب میخورد..با اشتها...اما تو این دو روز به شدت کم میخوره
    5- راستش چینه دان رو نتونستم بررسی کنم....و مطمئن نیستم از این بابت
    6- عطسه داشت 3 روز پیش و 2 روز پیش...دیروز نداشت.
    7- یه لرزش خفیف از همون روز اول که آوردمش داشت...الان در حالت عادی نداره...وقتی دستمو میبرم سمتش یکم بازی میکنم باش...بعد که دستمو جدا میکنم یه مقدار لرزش خفیف داره
    8- اشک آلود نیس چشماش...قی نداره..بینیش ابریزش نداره...لکه سفید در دهان نداره
    9- از دیشب نصف شب یه قطعات سفید رنگی که عکسشو اریال میکنم براتون..به همراه یه دونه های سیاه میبینم که چسبیده به بدنه قفس یا اطراف قفس...انگار که از دهنش پرت کرده باشه بیرون

10 - از دیروز مدفوع زیادی نداشته..روزای قبل سبز تیره بود با یه رگه سفید...دیشب یه مقدار زرد و آبکی شد...یعنی رطوبت داره..این تصویر آخرین دفعشه..اون دونه های اطراف هم فک میکنم از دهنش ریخته باشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21555
    در مورد چوب نشیمنش که خوب نیست و پایین گذاشتن ظرف آب و غذا که فرمودید. ممنون واقعا از تذکرتون ..حقیقت این فروشنده ها واقعا بی انصافا...هیچی به خریدار نمیگن...من بعد از خرید چندبار تماس داشتم باهاش که در مورد این علائم بپرسم که پاسخ نمیداد...در مورد چوب هم به من گفت چوب درخت بذار...و خودش دون رو تو ه ظرف نسبتا بزرگ کف قفس گذاشته بود...حتما همین امروز این وسائلش رو تکمیل میکنم...ممنونم از راهنماییتون و در ادامه ممنون میشم که در خصوص بیماری احتمالی و میزان خطرش و راه درمانش راهنمایی بفرمایید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21339
    با عرض سلام مجدد....اولا خیلی خیلی ممنون که با پاسخگویی و راهنمایی هایه کارامدتون استرس من رو کم کردین در قبال عروسام...و سوالم اینه که جوجو کوچولوم الان 27 روزشه...پدر و مادرشو که ازاد میکنم تو اتاقشون راه میرن اونم دوست داره دنبالشون قدم بزنه ...ایا مشکلی نداره بیاد بیرون و کنجکاوی و قدم زدنش رو مانع نشم؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21339
    با عرض سلام مجدد....اولا خیلی خیلی ممنون که با پاسخگویی و راهنمایی هایه کارامدتون استرس من رو کم کردین در قبال عروسام...و سوالم اینه که جوجو کوچولوم الان 27 روزشه...پدر و مادرشو که ازاد میکنم تو اتاقشون راه میرن اونم دوست داره دنبالشون قدم بزنه ...ایا مشکلی نداره بیاد بیرون و کنجکاوی و قدم زدنش رو مانع نشم؟؟؟

صفحه 1719 از 1915 نخستنخست ... 71912191619166917001701170217031704170517061707170817091710171117121713171417151716171717181719172017211722172317241725172617271728172917301731173217331734173517361737173817691819 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)