کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanjoon نمایش پست ها
    سلام..... ميشه عكس يه عروس سينه كاردي رو بزارين .... ممنون ميشم....

Sent from my iPhone using Parsipet
    سلام ،نت سِرْچ كنيد ، عكسهاي زيادي هست

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام دوستان بنده یه اتاق 3*4 دارم
    تعداد 10 جفت انواع طوطی رونگهداری میکنم چون اپارتمان هست خیلی خیلی سر و صدا زیاد شده و میترسم همسایه ها شاکی بشن... میخوام یه بودجه بزارم برای صداگیری اتاق که صدا از دیوار و پنجره ها بیرون نره ممنون میشم کمک کنید ایا کسی تجربه اش رو داشته ؟ هزینه مهم نیست چون جفت ها رو دوست دارم. راضی به فروختنشون نیستم باید این اتاق رو صدا گیری کنم. پیشاپیش ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    aroose holandi(cacatil)
    شماره عضویت
    20824
    سلام.... من پراي زير دلشو با دست زدم كنار....... به نظر شما اين ok هست يا مشكل داره؟ البته حال همينجوريش خوبه و كامل فعاليت داره........

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    aroose holandi(cacatil)
    شماره عضویت
    20824
    سلام.... من پراي زير دلشو با دست زدم كنار....... به نظر شما اين ok هست يا مشكل داره؟ البته حال همينجوريش خوبه و كامل فعاليت داره........

chon ye meghdar hasas shodam mikhastam kolan age chizi nist dige khialam rahat beshe.....سپاس

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995

سلام. سینه کاردی نیست ولی به اندازه کافی پر نشده. در کل بد نیست.تقویتش کنید. وقتی این اصطلاحو به کار میبرن که تیغه وسط تیز شده و ماهیچه ها و عضلات اطرافش تحلیل و فرو رفته شده طوری که فقط استخوان اتصال بین دوجناغ قابل لمس و مشاهده باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرادوند نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده یه اتاق 3*4 دارم
    تعداد 10 جفت انواع طوطی رونگهداری میکنم چون اپارتمان هست خیلی خیلی سر و صدا زیاد شده و میترسم همسایه ها شاکی بشن... میخوام یه بودجه بزارم برای صداگیری اتاق که صدا از دیوار و پنجره ها بیرون نره ممنون میشم کمک کنید ایا کسی تجربه اش رو داشته ؟ هزینه مهم نیست چون جفت ها رو دوست دارم. راضی به فروختنشون نیستم باید این اتاق رو صدا گیری کنم. پیشاپیش ممنون
    سلام. تا دوستان نظر بدند چندتا لینک خصوصی فرستادم شاید بتونید ایده بگیرید یا باهاشون مشورتی داشته باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20450
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    بسیار خب. پس بیشتر بخاطر نوازش خواستنه . چون بالغ و ماده هم نیست که بشه گفت رفتارهای این دورانه.
    سلام
    وقت بخیر
    ببخشید از این روز به بعد دیگه من نوازشش نکردم اینطوری که بخاد اینچور حرکاتی کنه فقط یه ذره گاهی نوازشش کردم اما مدتیه که میره تو ظرف دونش و مثه وقتی که زیاد لمسش میکردم میشنینه توش و پشتشو بالا میده و یه صداهایی در میاره!علتش چی میتونه باشه؟ممنونم ازتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي عروس هلندي
    شماره عضویت
    20835
    سلام من وقتي عروس هلندي ماده ام جوجه ميده پس از مدت سي و چند روز يعني يك ماه و خورده جوجه هارو رها مي كنه و ديگه خيلي كم به اونا غذا ميده و به خاطر همين خودم بايد بزرگشون كنم و اهميتش نسبت به جوجه هاش بي اندازه كم ميشه در صورتي كه جوجه ها بايد تا ٤٦ يا ٤٧ روزگي براي غذا خوردن اماده بشن ايا كلا اين طوري ان يا مال من فقط اين طوره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganeh نمایش پست ها
    سلام من وقتي عروس هلندي ماده ام جوجه ميده پس از مدت سي و چند روز يعني يك ماه و خورده جوجه هارو رها مي كنه و ديگه خيلي كم به اونا غذا ميده و به خاطر همين خودم بايد بزرگشون كنم و اهميتش نسبت به جوجه هاش بي اندازه كم ميشه در صورتي كه جوجه ها بايد تا ٤٦ يا ٤٧ روزگي براي غذا خوردن اماده بشن ايا كلا اين طوري ان يا مال من فقط اين طوره؟

سلام ، خير مورد عجيبي نيست ، پيش مياد . جوجه ها رو كنار والد نر بزاريد در قفس جدا ، تا زمان دانخور شدن كمكشون ميكنه .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط daarriiush نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    ببخشید از این روز به بعد دیگه من نوازشش نکردم اینطوری که بخاد اینچور حرکاتی کنه فقط یه ذره گاهی نوازشش کردم اما مدتیه که میره تو ظرف دونش و مثه وقتی که زیاد لمسش میکردم میشنینه توش و پشتشو بالا میده و یه صداهایی در میاره!علتش چی میتونه باشه؟ممنونم ازتون
    سلام ، تشكر
    مثل ماده اي كه اماده جفتگيريه و يا قصد تخمگذاري در ظرف دان رو داره!! مورد عجيبيه با اين سن كم ، انقدر اثار بلوغ رو به وضوح نشون ميده ! خيلي درگير اين مسئله نشيد . بحرانيه كه برطرف ميشه . تمامي رفتار حيوانات براي انسانها قابل ترجمه و فهم نيست . چيزهايي در ذهنشون ميگذره كه ما از دركش عاجزيم. اين تاثير تغييرات هورمونيه كه رفته رفته با بزرگتر شدنشون ، اثار متفاوتي نشون ميده . شايد وجود يك همدم كه ميتونه نر يا ماده همسن باشه از تنهايي رهاش كنه . گهگاهي خودتون با دست بهش غذا بديد و نوازش رو خيلي محدود نكنيد كه اين نياز قويتر نشه و احساس تنهايي نكنه. براش اسباب بازي تهيه كنيد و خودتون ساعاتي در روز رو براي بازي كردن ، بهش اختصاص بديد

صفحه 1680 از 1915 نخستنخست ... 68011801580163016611662166316641665166616671668166916701671167216731674167516761677167816791680168116821683168416851686168716881689169016911692169316941695169616971698169917301780 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)