کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20450
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    بسیار خب. پس بیشتر بخاطر نوازش خواستنه . چون بالغ و ماده هم نیست که بشه گفت رفتارهای این دورانه.
    جسارتا
    ببخشید میگم اما واقعا رفتارش خیلی عجیب میشه .کاملا پشتشو به بالا میده و یه صداهایی در میاره.برا اینکه مطمعن بشم چجور عکسی ازش بزارم تا جنسیت احتمالی و سنش مشخص بشه ؟ممنون میشم ازتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط daarriiush نمایش پست ها
    جسارتا
    ببخشید میگم اما واقعا رفتارش خیلی عجیب میشه .کاملا پشتشو به بالا میده و یه صداهایی در میاره.برا اینکه مطمعن بشم چجور عکسی ازش بزارم تا جنسیت احتمالی و سنش مشخص بشه ؟ممنون میشم ازتون
    خواهش میکنم. عکسها رو دیدم. جوجه هست و حدود 3 ماهه. ونر. البته جنسیت رو به این سرعت نمیشه تشخیص داد. بهتره تا پرریزی اول صبر کنید.ویا تستdnaیا سونو بگیرید سریعتر به جواب میرسید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20450
    خواهش میکنم. عکسها رو دیدم. جوجه هست و حدود 3 ماهه. ونر. البته جنسیت رو به این سرعت نمیشه تشخیص داد. بهتره تا پرریزی اول صبر کنید.ویا تستdnaیا سونو بگیرید سریعتر به جواب میرسید.
    سلام
    خیلی متشکرم از پاسختون.فقط من دارم رو سخنگوییشم کار میکنم.حرف روز چندین نوبت کلمه سلام رو براش تکرار میکنیم.میخاستم بدونم همین یه کلمه کافیه ؟ چه مدت دیگه باید منتظر باشم تا عروس مام به حرف بیاد.ببخشید اینقد سوال میپرسم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط daarriiush نمایش پست ها
    سلام
    خیلی متشکرم از پاسختون.فقط من دارم رو سخنگوییشم کار میکنم.حرف روز چندین نوبت کلمه سلام رو براش تکرار میکنیم.میخاستم بدونم همین یه کلمه کافیه ؟ چه مدت دیگه باید منتظر باشم تا عروس مام به حرف بیاد.ببخشید اینقد سوال میپرسم
    خواهش میکنم. هر چه تکرار بیشتر باشه بهتره. و کلمات متعدد رو طبق برنامه ریزی بهش اموزش بدید. ولی تا روی یک کلمه متمرکز نشده دیگری رو یاد ندید. اگر خوب تمرین کنید از شش ماهگی کم کم شروع به حرف زدن میکنه ولی نه اینکه مثل کاسکو یا مینا قادر باشه به خوبی صحبت کنه. همیشه هم ازین سن شروع نمیشه .اگر خوب و با حوصله تمرین داده باشید زودتر از 10 ماه و در حالت عادی از 10 ماه به بعد میتونه کلمات رو نامفهوم ادا کنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    16532
    سلام. از 40 روزگی کم کم باید شروع به دونخوردن کنن.
    دانها رو اسیاب شده در اختیار بزارید. امتحان کنید میخورن یا نه. میوه ها و سبزیحات هم کاملا ریز شده و میکس بهشون بدید. اگه جوجه بزرگتر سمت غذای جدید رفت ، دقت کنید چه مقدار و چند وعده در روز غذامیخوره. ولی یکباره تغییر ندید . مثلا اگر الان هر 4 ساعت تغذیش میکنید، طی چندروز از وعده سرلاکی کم و به غذاهای دیگه اضافه کنید . اوایل هم میتونید دانهای اسیاب شده رو با کمی روغن زیتون مخلوط کنید یا با سرنگ و یا اجازه بدید خودش بخوره.
    برای جوجه کوچکتر همینکارو انجام بدید ولی چون به سرلاک وابسته تره دیرتر تغییر غذایی انجام بشه. برای اینکه تغذیه غنی تری داشته باشن در کنار سرلاک ترکیب دانها و میوه و سبزی، تخم مرغ رنده ویا میکس شده با سیبزمینی لازمه. ویتامین مخصوص طوطی هم به ابخوردنشون هفته ای 3 بار اضافه کنید : توتال تابرنیل / 6_8قطره در 40 سی سی اب تا 10 ساعت باشه و بعد ازاون اب رو عوض کنید.

این لینکو بخونید https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=15575

توی خصوصی لینک دیگه ای میزارم مطالعه کنید

منظورتون از دانها دقیقاً چه نوعی از دانها هست و اینکه چه میوه ای براشون بهتره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahsavar نمایش پست ها
    منظورتون از دانها دقیقاً چه نوعی از دانها هست و اینکه چه میوه ای براشون بهتره؟
    سلام. مبحث تغذیه گستردست که مکرر هم صحبت شده در پستهای قبلی هم لینک ارائه شده.

https://www.google.com/url?sa=t&sour...i2fePzPet7eBCw

https://www.google.com/url?sa=t&sour...EBYpkeC3uuGcBw

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5041
    با سلام ...ماده ای دارم خیلی خوش تخم اما خیز برای جفتیک نر نمی دهد ..لانه را برداشتم...نرش را عوض کردم ...غذاش را معمولی تر کردم ....هنوز موفق نشدم ...عزیزان راهنمایی کنند

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamrany نمایش پست ها
    با سلام ...ماده ای دارم خیلی خوش تخم اما خیز برای جفتیک نر نمی دهد ..لانه را برداشتم...نرش را عوض کردم ...غذاش را معمولی تر کردم ....هنوز موفق نشدم ...عزیزان راهنمایی کنند
    سلام . ماده اماده نیست. از نر جدا کنید و لانه رو بردارید.دورازهم باشن که نبینن فقط صدای همو بشنون. یه مدت در همین حالت باشن تا ماده نسبت به رفتارهای نر واکنش و توجه نشون بده. وقتی بی قراری کردن قفسها رو نزدیک کنید و یکی دوروزی هم در اینحالت باشن تا از نزدیک با هم روبرو بشن. هر موقع مستی دیدید از ماده و البته هر دو ، بزارید کنار هم و تقویتشون کنید . فقط ماده خیلی در حالت مستی ، بدون نر نمونه چون تخم پوچ میزاره و ضعیف میشه.

همکار قدیمی (مترجم انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14755
    سلام
    عروس من چرا نوکشو میزنه به قفس؟نمیدونم چطوری توضیح بدم...چند بار پشت سرهم نوکشو میزنه به میله های قفس!!!!
    دلیله خاصی داره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed6501 نمایش پست ها
    سلام
    عروس من چرا نوکشو میزنه به قفس؟نمیدونم چطوری توضیح بدم...چند بار پشت سرهم نوکشو میزنه به میله های قفس!!!!
    دلیله خاصی داره؟
    سلام. عروستون جوجست؟ به تغذیه اش میرسید؟ غیر از نوک زدن ، میله ها رو گاز هم میگیره؟ بهداشت قفس رو رعایت میکنید؟اخیرا استرس یا تغییر غذایی نداشته؟

صفحه 1674 از 1915 نخستنخست ... 67411741574162416551656165716581659166016611662166316641665166616671668166916701671167216731674167516761677167816791680168116821683168416851686168716881689169016911692169317241774 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)