کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    دوستان عزیزم
    کسی تا حالا این مشکل رو داشته که تخم طوطی یا... بشکنه یا ترک بخوره من زیاد این مشکل رو دارم یکی از تخمام الان شکست و قد یه ارزن تخم تو رفت اما مایعی از تخم بیرون نریخ جوجه تو تخم 10 روزی داره و تکون میخوره چطوری میشه درستش کرد تخم رو که نطفه و تخم خراب نشه ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرادوند نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیزم
    کسی تا حالا این مشکل رو داشته که تخم طوطی یا... بشکنه یا ترک بخوره من زیاد این مشکل رو دارم یکی از تخمام الان شکست و قد یه ارزن تخم تو رفت اما مایعی از تخم بیرون نریخ جوجه تو تخم 10 روزی داره و تکون میخوره چطوری میشه درستش کرد تخم رو که نطفه و تخم خراب نشه ؟
    سلام. بالاخره موفق شدید جوجه بگیرید؟ به قسمت شکسته فشار وارد نکنید. روی محل شکستگی ( فقط همین قسمت) یک لایه نازک چسب قطره ای بزنید. هیچ نوع چسبی فایده نداره. باید زود خشک بشه و فقط همون قسمت رو پوشش بده. روی سطح تخم پخش نشه. چون روزنه های هوایی بسته میشه جنین فوت میشه. بعد ازینکه از خشک شدنش مطمئن شدید و بوی تندش از بین رفت سریعتر به دستگاه بر گردونید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16308
    من الان میخوام یک جفت عروس با چهارتا جوجه بخرم اگه بخرمشون برای جوجه مشکلی پیش نمیاد به دلیل جابجایی و استرس

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-g نمایش پست ها
    من الان میخوام یک جفت عروس با چهارتا جوجه بخرم اگه بخرمشون برای جوجه مشکلی پیش نمیاد به دلیل جابجایی و استرس
    جوجه یا تخم؟ بستگی به سن جوجه ها داره . جوجه های داخل لانه ممکنه در اثر جابجایی وحشت کنن و از لانه بیوفتن که اسیب میبینن. روی قفس رو با پارچه تیره ای خیلی اهسته بپوشونید و به اهستگی جابجاشون کنید . موقع برداشتن پارچه هم با عجله انجام ندید. در مکان بی سروصدا و رفت و امد بزاریدشون.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    18847
    با سلام وخسته نباشید.ببخشید میخواستم بدونم کف دریا اگه توقفس عروس هلندی باشه زیاد مصرف کنن مشکلی پیش نمیاد؟آخه الان چند روزه که عروس هام حمله کردن به کف دریا .اگه کف دریا تموم شد بازم براشون بزارم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.......

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط جمال حسین زاده نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید.ببخشید میخواستم بدونم کف دریا اگه توقفس عروس هلندی باشه زیاد مصرف کنن مشکلی پیش نمیاد؟آخه الان چند روزه که عروس هام حمله کردن به کف دریا .اگه کف دریا تموم شد بازم براشون بزارم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.......
    سلام ، متشكرم
    عروسهاتون جفتگيري كردند ؟ اگر بله چند وقته ؟ نزديك تخمگذاري كه ميشه ميلشون به كف دريا بيشتره . مصرف روزانه در حد معمول اشكالي نداره ولي اگر غير عادي و بيش از حد استفاده كنند ، چون كلسيم بالايي داره براي كليه مشكل ساز ميشه . از طرفي باعث ضخامت بيش از حد پوسته و مرگ جنين يا گير كردن تخم در مجراي اویدوكت ميشه . يكروز درميون بزاريد كه اگر نزديك تخمگذاري هستن ، مواد معدنيشون تامين بشه . بعد از اون كه به روال عادي برگشتند روزانه در اختيارشون باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    18847
    بازم ممنون.آره جفت گیری میکنن.منظورتون از مواد معدنی چی هست؟ براشون کاهو .کرفس بروکلی هویج جعفری سیب ذرت پخته سفیده تخم مرغ پخته به مقدار لازم براشون میزارم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط جمال حسین زاده نمایش پست ها
    بازم ممنون.آره جفت گیری میکنن.منظورتون از مواد معدنی چی هست؟ براشون کاهو .کرفس بروکلی هویج جعفری سیب ذرت پخته سفیده تخم مرغ پخته به مقدار لازم براشون میزارم
    خواهش ميكنم
    مواد معدني اونهايي هست كه در غذاهاي روزمره به مقدار كم يافت ميشه . بنابراين بايد از طريق مكملها مقدار مورد نياز رو بدست اورد. كلسيم ، پتاسيم ، منيزيم ، روي ، يد ، آهن ، فسفر ، منگنز .... مواد معدني كمياب هستن . البته كلسيم كمياب نيست ولي يكي از همين عناصر معدني هست كه در كف دريا به وفور يافت ميشه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. بالاخره موفق شدید جوجه بگیرید؟ به قسمت شکسته فشار وارد نکنید. روی محل شکستگی ( فقط همین قسمت) یک لایه نازک چسب قطره ای بزنید. هیچ نوع چسبی فایده نداره. باید زود خشک بشه و فقط همون قسمت رو پوشش بده. روی سطح تخم پخش نشه. چون روزنه های هوایی بسته میشه جنین فوت میشه. بعد ازینکه از خشک شدنش مطمئن شدید و بوی تندش از بین رفت سریعتر به دستگاه بر گردونید .
    سلام والا یه جفت دارم از کاربران همین سایتم خریدم گاهی جوگیر میشه تو لونه با همسرش نمیدونم سر چی دعوا میکنن دنبال هم میکنن تخم ها رو شوت میکنن اینور اونور دیشب یه تخم رو به همین روش شکستند و تنبیه های لازم انجام شده. روی تخم رو چسب شیشه ای زدم برام پیش اومده بود بیش از 10 بار تخم شکسته و جوجه مرده... دیشب دیگه گفتم تخمه تا نمرده یه چسب شیشه ای انداختم رووش جوری ک اون قسمت هوایی ردبدل نشه اما بقیه تخم برای تنفس جنین بازه. دستگاه جوجه کشی 2 تا خریدم یکیش خوب نیست یکی دیگه خریدم دو تا رو الان دارم تست میکنم با تخم مرغ وقتی کامل اطمینان داشتم به دسنگاه از این به بعد تخم ها رو میزارم تو دستگاه چون این ماه 3 تخم شکسته از این جفت داشتم جفتای دیگه که بماند یا میترسن میانن بیرون تخم سرد میشه یا دعوا خانوادگی کلا داستان داریم....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندي
    شماره عضویت
    20281
    من عروس هلندي خريدمدوتا هستن يكيشون خيلي شلوغه ولي اون يكي اصلا شلوغ نيست ولي بيحالم نيست روز اول كه خريدمش سرنگ سرلاكو ميگرفت ولي الان اصلا نميگيره خيلي كوچيكم نيست پرهاش كاملا بزرگ شده و پروازهاي كوتاهم ميكنه فقط اصلا ميل به سرلاكً نشون نميده جلوش ارزن و تخم كتون و تخمه قرمزم گذاشتم فقط باهاشون بازي ميكنه گاهيم غذايي رو كه من به زور دادم بر ميگردونه چيكارش كنم

صفحه 1644 از 1915 نخستنخست ... 64411441544159416251626162716281629163016311632163316341635163616371638163916401641164216431644164516461647164816491650165116521653165416551656165716581659166016611662166316941744 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)