کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    مرسی ولی سری های قبل که جفت گیری شروع میشد وقتی لونه را برمیداشتم. از جفت گیری دست میکشیدند.
    الان مشکل من جوجه هاست.
    میتونم جوجه ها را کف قفس بذارم و لونه را بردارم؟
    خیر .کف قفس که جای مناسبی نیست. الودگی هم منتقل میشه. کاهو براشون بزارید تا از مستی بیوفتن. یا به طریقی که عرض کردم عمل کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ‌Amir Sa نمایش پست ها
    سلام برای خرید عروس هلندی این فصل که رو به سردی میره زمان مناسبیه؟ و اینکه خرید جفت مولد برای خرید اولم مناسب تره یا جوجه عروس با توجه به اینکه تا الان چهار جفت مولد مرغ عشق دارم و سه تاشونو خودم جفت زدم و انواع غذا های مورد علاقشونو براشون فراهم میکنم و اکثرا دستی هستن لطفا با توجه به توضیحات پاسخ من رو بدین خیلی خیلی ممنونم

Sent from my HUAWEI MT1-U06 using Parsipet mobile app
    سلام به عقیده بنده مولد بگیرید بهتره. البته به شرط جفت بودن. اینطور نیمی از راه رو رفتید . باز هم منتظر نظر اقای خلیلی بمونید .ایشون بهتر میتونن راهنماییتون کنن.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20174
    به نظر من هیچ مشکلی نداره ولی خیلی بچه هستند و بهتره یخورده از هم دور بمونن تا بزرگ شن(نه خیلی دور در حدی که کمتر همو ببینن)
    حالا شما منتظر جواب مدیران باشید...

Sent from my HUAWEI Y625-U32 using Parsipet mobile app

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    خیر .کف قفس که جای مناسبی نیست. الودگی هم منتقل میشه. کاهو براشون بزارید تا از مستی بیوفتن. یا به طریقی که عرض کردم عمل کنید

متاسفانه حرف شما رو به دو تا کارشناس و پرورش دهنده زدم کلا رد کردند.
    حرفای شما بدون حساب میباشد.

اظهارات شما برای خودتون خوبه و بهتره نظر ندید.
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995

موفق باشید
    براي اين طرز صحبت كردنتون واقعا متاسفم . ما سعي ميكنيم تا جايي كه امكان داره مشكلات كاربران رو برطرف كنيم ولي شما اينطور مقرضانه و بي ادبانه برخورد ميكنيد !! مطالب گفته شده هم نظر شخصي بنده نبوده كه بخوام به كسي تحميل كنم ، تجاربي بوده كه از طريق مشورت با همين اقايون كارشناسي كه ميفرماييد بدست اوردم ومقالاتي كه مطالعه كردم و در اكثر موارد هم جواب داده .

شما كه خودتون رو صاحب نظر ميدونيد و به پرورش دهنده ها دسترسي داريد ، چه نيازي به مطرح كردن سوالتون در انجمن بود ؟ !!!

سعي كنيد اول أدبياتتون رو تصحيح كنيد ، بعد راجع به درست و غلط بودن عقيده ديگران إظهار نظر كنيد .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    براي اين طرز صحبت كردنتون واقعا متاسفم . ما سعي ميكنيم تا جايي كه امكان داره مشكلات كاربران رو برطرف كنيم ولي شما اينطور مقرضانه و بي ادبانه برخورد ميكنيد !! مطالب گفته شده هم نظر شخصي بنده نبوده كه بخوام به كسي تحميل كنم ، تجاربي بوده كه از طريق مشورت با همين اقايون كارشناسي كه ميفرماييد بدست اوردم ومقالاتي كه مطالعه كردم و در اكثر موارد هم جواب داده .

شما كه خودتون رو صاحب نظر ميدونيد و به پرورش دهنده ها دسترسي داريد ، چه نيازي به مطرح كردن سوالتون در انجمن بود ؟ !!!

سعي كنيد اول أدبياتتون رو تصحيح كنيد ، بعد راجع به درست و غلط بودن عقيده ديگران إظهار نظر كنيد .
    برای پارسی پت متاسفم که افتاده دست اینجور آدمهای خودخواه و از خود راضی.
    پارسی پت بعد از آقای اسکندری که واقعا آدم رو خوب راهنمایی میکرد دیگه پارسی پت نیست.
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    پارسی پت بعد از آقای اسکندری که واقعا آدم رو خوب راهنمایی میکرد دیگه پارسی پت نیست.
    موفق باشید
    چرا تاسف؟!! مگه پاسخگویان و مدیران ، برای راهنمایی کاربران کم تلاش میکنن؟! مگه تابه حال مطلب غیر علمی و نا به جایی گفته شده ؟!! خودتون ارزش و احترامی برای راهنمایی دیگران قائل نیستید !
    حرمت شکنی نکردم وصادقانه قصدم حل کردن مشکلتون بود ولی با بی احترامی شما مواجه شدم !!
    اونهم بخاطر اختلاف عقیده که هر جای دنیا و در هر زمینه ای ممکنه وجود داشته باشه! واقعا متاسفم برای نوع برداشتتون..

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    موفق باشید
    جناب معدن زاده اخراج شدی . به دو دلیل :
    ۱.با این که سوادت راجع به طوطی رو از همین پارسی پت بدست آوردی اما حرمت نگه نداشتی، فرق نمیکنه اطلاعات رو از کی گرفتی مهم اینه که کجا بهت این فضا داده شد .
    ۲. با اینکه میدونی احترام و درست صحبت کردن با مدیرا و بلعکس برامون مهمه اما بی ادبانه صحبت کردی .

قوانین پارسی رو هم که میدونی با دلایل منطقی و به صلاح حیوانات جواب بدی ، خیلی عالی ، همه از اطلاعات شما استفاده میکنن اما توهین به مدیر رو هیچ جور نمی تونم تحمل کنم حالا طرف میخواد کاربر قدیمی باشه ، همکار قدیمی باشه ، تازه وارد باشه ( البته شرمنده اگه این اخلاق مورد پسند شما نیست و خودخواهانه به نظر میرسه ) ... مهمه که وارد یه جمعی میشیم به قوانینشون احترام بذاریم.شما هم اینو یاد بگیرید بد نیست.

اینجا پارسی پته . قوانین خودش رو داره اگه قرار بود به خواست کاربرایی مثل شما اداره بشه تا الان نابود شده بود . چه شما خوشت بیاد چه خوشت نیاد این فروم رو ما اداره میکنیم و ما تصمیم میگیریم کی باشه کی نباشه . ما تعیین میکنیم کدوم حرف به قول شما با حساب یا بدون حساب می باشد . ما تشخیص میدیم کی بهتره نظر بده یا نظر نده ... واضحه؟ هدفمون هم کمک به صاحبان حیوانات هست نه جلب رضایت شخص شما! مهم اینه که فروم با همین افراد از خود راضی و خودخواه ( از دیدگاه شما) سرپا مونده . درمورد کیفیت سایت هم هر وقت از شما نظر خواستیم اظهار نظر کنید . دوست ندارم تو جمع اینطور حرف بزنم اما وقتی میبینیم شخصی احترام نگه نمیداره مثل خودش رفتار میکنم .

ختم کلام : همینیه که هست دوست عزیز ، هرکی دوست داره از اطلاعاتی که میگیره استفاده میکنه و هرکی دوست نداره میره از اطلاعات کارشناسای مورد نظرش بهره میبره . هرکی دوست داره با ما همراهی میکنه و کاربرا رو راهنمایی میکنه و هرکی هم دوست داره فقط از اطلاعاتی که میگیره استفاده میکنه.

همه لطفا توجه کنن در صورتی که جوابی رو نمیتونید بپذیرید با دلایل منطقی و با منبع نظر بدین ، اما تاپیک رو به حاشیه نکشونید و به مدیران و‌ سایر کاربران هم توهین نکنید. فروم یعنی تبادل نظر ... دعوا و توهین اعتبار کسی رو تو این انجمن بالا نمیبره .

این بحث هم دیگه ادامه ندین . فقط سوال و جواب در مورد عروس هلندی مطرح بشه.

Sent from my Lenovo TAB S8-50LC using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Haj Mohammad نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنمایی
    ولی طبق گفته فرد من باید 3 روز در هقته ad3e بدم و 3 روز دیگه رو ویتامینت و یک روز استراحت
    درسته به نظر شما ؟؟
    سلام ، من واقعا عذرخواهي ميكنم ، پست شما رو الان ديدم . بله ايشون درست فرمودند . هر كدوم از داروها سه بار در هفته استفاده ميشه . يك روز استراحت . ميتونيد براي اينكه خيلي اذيت نشن ، يك هفته به همين روش عمل كنيد و بعد ازاون ، ماهي يكبار ، ٣ روز ad3eو هفته بعدش ، ٣روز ويتامينت بديد تا ماه بعدي . و يا اينكه هفته اي يكبار، از هر دو بديد . يعني فقط يك مرتبه در هفته .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16308

موفق باشید
    آقا اگه به نظر شما حرف های ما بی حساب و الکی هست دیگه تو سایت پارسی پت نیا کسی که شما وادار به ورود به این سایت و ثبت نام و خواندن و نظر دادن نکرده

صفحه 1638 از 1915 نخستنخست ... 63811381538158816191620162116221623162416251626162716281629163016311632163316341635163616371638163916401641164216431644164516461647164816491650165116521653165416551656165716881738 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)