کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    18267
    کسی جواب منو نمیده؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid20 نمایش پست ها
    سلام جوجه عروس سه ماهه من هر وقت داره میاد رو انگشتم یه گاز محکم میگیره بعد میاد این عادیه؟
    همچنین اصلا نمیزاره نازش کنم چی باید بکنم؟
    کسی جواب منو نمیده؟
    دوست عزیز صبر داشته باشید . هر مدیری که آنلاین بشه سوالات رو بی جواب نمیذاره . سوالتون رو فقط یکبار بپرسید

این طوطی چند وقت هست که دست شماست ؟ چطور باهاش تمرین کردین که روی دست بیاد ؟

ارتباطش با سایر اعضای خونواده چطور هست ؟ روی دست بقیه میشینه بدون گاز گرفتن ؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    سلام عزيزم, مرسى از لطفت
    چشم, فقط اينکه نر ماده رو راه نميده تو خونه اشکال نداره ؟ مگه نبايد تخم ديگه کنه ؟
    ايشالله که نطفه دار باشه [emoji7] [emoji7]
    جفت های کم تجربه باهم درگیری زیاد دارن. البته جفت های مولد هم تا حدودی دعوا دارن که طبیعیه

این رفتار نر هم زیاد دیده میشه نزدیک تخم گذاری بشه ماده میره داخل تخم میکنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    18267
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    دوست عزیز صبر داشته باشید . هر مدیری که آنلاین بشه سوالات رو بی جواب نمیذاره . سوالتون رو فقط یکبار بپرسید

ببخشید:-) :-) :-) حدود بیست روزه تو خونه ماست، اول تو قفس با دست بهش غذا دادم وقتی که فهمیدم دیگه مشکلی با خوردن غذا از دست نداره ولش کردم و ابتدا چوب نشیمنش رو جلوش میگیرفتم که میرفت روش بعد انگشتمو،تا امروزم انقد زیاد گاز نمیگرفت ولی الان بیشتر میگیره اصلا هم نمیشه نازش داد، البته فروشنده گفت باید بزور بزارمش رو سینم و نازش کنم به نظرتون این خوبه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    18265
    سلام من داخل چند تاپیک دیگه هم سوالمو پرسیدم میخوام بپرم روس هلندی دو ماهه و سه ماهه من اگر نر و ماده در امدن ایا با هم جفت میشوند یا خیر چون من تکثیر جوجه رو خیلی دوست دارم درضمن یک نکترو بگم اینها از هم یکسره دور میشنند جوری که یکی ته قفس واون یکی سر قفس روزای اول به هم عذا میدادن اما روز دوم دیگه هیچی نگاه هم نمیکنن همدیگرو ممنون میشم پاسخ بدید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    18265
    ببخشید یخورده اشتباه نوشتم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    ببخشید:-) :-) :-) حدود بیست روزه تو خونه ماست، اول تو قفس با دست بهش غذا دادم وقتی که فهمیدم دیگه مشکلی با خوردن غذا از دست نداره ولش کردم و ابتدا چوب نشیمنش رو جلوش میگیرفتم که میرفت روش بعد انگشتمو،تا امروزم انقد زیاد گاز نمیگرفت ولی الان بیشتر میگیره اصلا هم نمیشه نازش داد، البته فروشنده گفت باید بزور بزارمش رو سینم و نازش کنم به نظرتون این خوبه؟
    سلام . به حرف فروشنده توجه نکنید

20 روز زمان کمیه برای اینکه طوطی به دست اعتماد کنه

اگه گاز میگیره یه خاطر اشتباه خودتونه . احتمالا سعی کردید نازش کنید به زور یا زیاد اصرار کردین و طوطی نمیخواسته . یا به زور میاریدش روی دست در حالیکه طوطی هنوز به دست شما اعتماد نداره

فعلا فقط برای روی دست اومدن و اعتماد کردن به دست تمرین کنید .

داخل و بیرون از قفس از دست شما غذا میگیره ؟ گفتید وقتی روی دست میاد گاز میگیره اولش . فقط برای لحظه نشستن روی دست این مشکل رو دارید ؟ بعد که روی دست نشست بازم گاز میگیره ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    18267

ببخشیدا ولی شما گفتید هر کی انلاین بشه جواب میده ولی هیچکس جواب نمیده که من عجله دارم و با اینکه بالای اسم شما مینویسه انلاین ولی جواب نمیدید :-[

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    ببخشیدا ولی شما گفتید هر کی انلاین بشه جواب میده ولی هیچکس جواب نمیده که من عجله دارم و با اینکه بالای اسم شما مینویسه انلاین ولی جواب نمیدید :-[
    کامل تر توضیح میدم

هر مدیری که آنلاین شد ، موقعیت پاسخگویی داشته باشه ، بتونه و جواب سوال شما رو بدونه بهتون جواب میده .

نیازی به تکرار سوال نیست .

در فروم عجله معنی نداره

جواب شما قبل از اینکه این پست رو بدین داده شده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    18267
    سلام . به حرف فروشنده توجه نکنید

20 روز زمان کمیه برای اینکه طوطی به دست اعتماد کنه

اگه گاز میگیره یه خاطر اشتباه خودتونه . احتمالا سعی کردید نازش کنید به زور یا زیاد اصرار کردین و طوطی نمیخواسته . یا به زور میاریدش روی دست در حالیکه طوطی هنوز به دست شما اعتماد نداره

فعلا فقط برای روی دست اومدن و اعتماد کردن به دست تمرین کنید .

داخل و بیرون از قفس از دست شما غذا میگیره ؟ گفتید وقتی روی دست میاد گاز میگیره اولش . فقط برای لحظه نشستن روی دست این مشکل رو دارید ؟ بعد که روی دست نشست بازم گاز میگیره ؟
    غذا میگیره همه جا ،بله لحظه نشستن بعضی اوقاد گاز ها محکمی میگیره بعد میاد البته امروز بهتر شد دیروز وحشتناک بود، دیروز وقتی مینشست رو انگشتم سعی میکرد گازم بگیره،ولی امروز نه ، یعنی شما میگید فعلا نازش ندم؟پس کی میتونم نازش بدم،ببخشید من هی پست میدم اخه یکم عجولم

صفحه 1543 از 1915 نخستنخست ... 54310431443149315241525152615271528152915301531153215331534153515361537153815391540154115421543154415451546154715481549155015511552155315541555155615571558155915601561156215931643 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)