کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17326
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام

وقتی یکیشون تو لونه هست اروم چندتا ضربه به لونه بزنید بعد در لونه رو باز کنید که برن بیرون
    اینکار باعث نمیشه دیگه جفت رو تخم نخوابن؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyaa نمایش پست ها
    اینکار باعث نمیشه دیگه جفت رو تخم نخوابن؟
    نه با یک بار بعید میدونم
    اگه بتونید همون راه اول خیلی بهتره
    غذایی که دوست دارن بذارید براشون میان میخورن شما هم تو لونه رو چک کن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    16096
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم.
    عروس ماده من پرش گیر کرد به قفس و شکست و الان داره دوباره از اول در میاره و جوونه های پر زده بیرون.
    نرش خیلی مسته حتی خود ماده هم شب ها باهم تو لونه میخوابند صبح ها هم بیبشتر نر ولی ماده هم میخوابه.
    خواستم بدونم با این وضعیت که داره پر در میاره تخم گذاری هم میکنند ؟؟
    یا لونه را بردارم؟؟
    با تشکر

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya13675 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم.
    عروس ماده من پرش گیر کرد به قفس و شکست و الان داره دوباره از اول در میاره و جوونه های پر زده بیرون.
    نرش خیلی مسته حتی خود ماده هم شب ها باهم تو لونه میخوابند صبح ها هم بیبشتر نر ولی ماده هم میخوابه.
    خواستم بدونم با این وضعیت که داره پر در میاره تخم گذاری هم میکنند ؟؟
    یا لونه را بردارم؟؟
    با تشکر
    سلام، نه مشکلی نیست بگذارید ادامه بدند.

تخم گذاری در زمان پرریزی ک تقریبا کلیه پرها به تدریج عوض میشن برای پرنده ضرر داره نه با کنده شدن و رشد یک یا چند پر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    16096
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام، نه مشکلی نیست بگذارید ادامه بدند.

تخم گذاری در زمان پرریزی ک تقریبا کلیه پرها به تدریج عوض میشن برای پرنده ضرر داره نه با کنده شدن و رشد یک یا چند پر

خیلی ممنون که سریع جواب میدید.
    من از کجا میتونم بدونم که جفت گیری کردند. این که شب ها با هم تو لونه میخوابند نشونه های خوبیه؟
    عروس های من قفسشون طبقه پایینمون هست جوری که من هرروز دو بار میرم و براشون غذا میذارم و دیگه سر نمیزنم.
    با این که پرای بالهاش کنده شده جفت گیری میکنند.
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya13675 نمایش پست ها
    خیلی ممنون که سریع جواب میدید.
    من از کجا میتونم بدونم که جفت گیری کردند. این که شب ها با هم تو لونه میخوابند نشونه های خوبیه؟
    عروس های من قفسشون طبقه پایینمون هست جوری که من هرروز دو بار میرم و براشون غذا میذارم و دیگه سر نمیزنم.
    با این که پرای بالهاش کنده شده جفت گیری میکنند.
    ممنون
    اگه شبا تو لونه هستند احتمالش زیاده تخم بذارن
    ولی راهی نداره که صد درصد بفهمید جفتگیری کردن یا نه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14724
    سلام دوستان باتشکر از دوستانی که راهنمایی کردن و جواب پی امها و پستها رو دادن
    من جوجه ای که گرفتم از یک پاسیو 7 الی 8 متری بزرگ که توش دوجفت عروس با جوجه هاشون بودم گرفتم + چن جفت مرغ عشق همه آزاد مثل باغ وحش خیلی قشنگ بود خدا قسمت کنه اونقدر محوش بودم یادم رفت عکس بگیرم
    صاحبش آدم خوبی بود ولی فقط نظافت میکرد و دونشونو میداد و زیاد تو وادیه دستی کردنشون نبود
    جوجه ای که گرفتم میگفتاحتمالا 40الی 50 روزشه که من خودم حس میکنم بین 2 الی 3 ماهشه چون جثش بزرگه البته یه احتمالم هست که چون ٱزاد بودن و صفا میکردن جثش بزرگه جفتاشم خیلی بزرگ بودن - بالاخره خودم این جوجه رو انتخاب کردم و گرفتمش که گازمحکمی هم گرفت
    بگذریم
    دوروز بود که عروسو گذاشتم تو قفس هر وقتم دستمو میکردم تو کم میموند خود کشی کنه
    خلاصه دیروز کلی تو قفس باهاش ور رفتم تا خسته شد و دیگه گازم نمیگرفت ولی هنوز تعقیبو گریز فعال بود
    تا امروز آوردم بیرون و پرهاشو چیدم طوریکه یک متر میتونه بپره نه بیشتر
    و یه دو ساعت آوردم بیرون باهاش کلی ور رفتم الان دیگه هم رو دستم میشینه هم دیگه خبر از گاز نیست جالب اینه که سرشم میخارونم کلی حال میکنه (ناگفته نماند به هیچ وجه از راه گشنه نگه داشتن استفاده نکردم
    حالا نظرتونو بدین
    چندتا سوال
    1-بنظرتون جنسیتش چیه میدونم معلوم نمیشه تو این سن ولی شاید حرفه ای ها باز بتونن بگن
    2- سنش بنظرتون 50 روز درسته یا نظر خودم
    3-دوم اینکه رنگش چیه خاکستریه یا سینامون ؟بنظرم روشنتر از خاکستری میاد
    ویرایش توسط adwin : 9th April 2015 در ساعت 07:55 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط adwin نمایش پست ها
    من جوجه ای که گرفتم از یک پاسیو 7 الی 8 متری بزرگ که توش دوجفت عروس با جوجه هاشون بودم گرفتم + چن جفت مرغ عشق همه آزاد مثل باغ وحش خیلی قشنگ بود خدا قسمت کنه اونقدر محوش بودم یادم رفت عکس بگیرم
    صاحبش آدم خوبی بود ولی فقط نظافت میکرد و دونشونو میداد و زیاد تو وادیه دستی کردنشون نبود
    جوجه ای که گرفتم میگفتاحتمالا 40الی 50 روزشه که من خودم حس میکنم بین 2 الی 3 ماهشه چون جثش بزرگه البته یه احتمالم هست که چون ٱزاد بودن و صفا میکردن جثش بزرگه جفتاشم خیلی بزرگ بودن - بالاخره خودم این جوجه رو انتخاب کردم و گرفتمش که گازمحکمی هم گرفت
    بگذریم
    خلاصه دیروز کلی تو قفس باهاش ور رفتم تا خسته شد و دیگه گازم نمیگرفت ولی هنوز تعقیبو گریز فعال بود
    و یه دو ساعت آوردم بیرون باهاش کلی ور رفتم الان دیگه هم رو دستم میشینه هم دیگه خبر از گاز نیست جالب اینه که سرشم میخارونم کلی حال میکنه (ناگفته نماند به هیچ وجه از راه گشنه نگه داشتن استفاده نکردم
    حالا نظرتونو بدین
    چندتا سوال
    1-بنظرتون جنسیتش چیه میدونم معلوم نمیشه تو این سن ولی شاید حرفه ای ها باز بتونن بگن
    3دوم اینکه رنگش چیه خاکستریه یا سینامون ؟بنظرم روشنتر از خاکستری میاد
    سلام.
    دوست عزیز
    خیلی خوشحالم که نحوه ی رام کردنی که گفتم جواب داد و یه روزم طول نکشید تا عادت کرد. من این روشی که گفتم خدمتتون صد در صد تضمینیه.
    به نظر من جنستیش به نر ها میخوره ، رنگشم خاکستریه.
    سنشم حدود 2 تا 3 ماهه و اگه باهاش کار کنی چند کلمه ای هم برات حرف میزنه.
    حالا که رام شده دیگه مشکلی نداری.
    فقط یه نکته را بگم که سعی کن زیاد به بیرون از قفس عادتش ندی که موقع جفت انداختن مشکلی برات پیش نیاد.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط adwin نمایش پست ها
    بگذریم
    حالا نظرتونو بدین
    چندتا سوال
    3دوم اینکه رنگش چیه خاکستریه یا سینامون ؟بنظرم روشنتر از خاکستری میاد
    سلام.
    دوست عزیز....
    خیلی خوشحالم که نحوه ی رام کردنی که گفتم جواب داد و یه روزم طول نکشید تا عادت کرد. من این روشی که گفتم خدمتتون صد در صد تضمینیه.....
    به نظر من جنستیش به نر ها میخوره ، رنگشم خاکستریه....
    سنشم حدود 2 تا 3 ماهه و اگه باهاش کار کنی چند کلمه ای هم برات حرف میزنه.?...
    حالا که رام شده دیگه مشکلی نداری.
    فقط یه نکته را بگم که سعی کن زیاد به بیرون از قفس عادتش ندی که موقع جفت انداختن مشکلی برات پیش نیاد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    16096
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    اگه شبا تو لونه هستند احتمالش زیاده تخم بذارن
    ولی راهی نداره که صد درصد بفهمید جفتگیری کردن یا نه
    خیلی ممنون
    امروز رفتم سر بزنم
    دیدم پوشال های داخل لونه را نمیدونم کدومشون یه گودال داخلش درست کرده بود. مثل این جای تخمی های لونه های مرغ عشق گرد کرده بود.
    به نظرتون کدوم اینکارو میکنند؟
    ممنون

صفحه 1450 از 1915 نخستنخست ... 4509501350140014311432143314341435143614371438143914401441144214431444144514461447144814491450145114521453145414551456145714581459146014611462146314641465146614671468146915001550 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)