کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    تبریک بابت جفت جدید
    این جفت کار داده هستن حالا به صورت جفت یا تک با جفتهای دیگه
    حداقل 2.5 تا 3 سال دارن
    الان که عکس ها را نگاه میکنم میبینم بله قبلا کار داده هستند.
    اینها رفتار جفت و با هم دارند. البته هنوز زوده تا به محیط جدید عادت کنند یکم زمان میبره.
    انشاالله از اینها هم بتونم جوجه بکشم.
    ممنون

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    عروسم زیاد ازبلوک معدنی خوشش نمیاد فقط یکی دوتا گاز بهش میزنه در عوض همش هر وقت میارمش بیرون میره دیوار خونه قسمت گچیش رو میشکنه و میخوره !
    راه حل چیست؟ دوتا بلوک با رنگ مختلف گذاشتم کف دریا هم بهش دادم توی رفتارش تغییری نمیبینم.

بعد اصلا با باجی که براش خریدم رفیق نمیشه کنار هم توی یه قفس هستن و فقط موقع غذا خوردن عروسم با نوک میزنه توی سر باجی برا همین دوتا ظرف غذا گذاشتم.
    بیرون هم که باجی همش دنیا عروسم میره باهاش بازی کنه اما عروسم ازش فرار میکنه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    عروسم زیاد ازبلوک معدنی خوشش نمیاد فقط یکی دوتا گاز بهش میزنه در عوض همش هر وقت میارمش بیرون میره دیوار خونه قسمت گچیش رو میشکنه و میخوره !
    راه حل چیست؟ دوتا بلوک با رنگ مختلف گذاشتم کف دریا هم بهش دادم توی رفتارش تغییری نمیبینم.

بعد اصلا با باجی که براش خریدم رفیق نمیشه کنار هم توی یه قفس هستن و فقط موقع غذا خوردن عروسم با نوک میزنه توی سر باجی برا همین دوتا ظرف غذا گذاشتم.
    بیرون هم که باجی همش دنیا عروسم میره باهاش بازی کنه اما عروسم ازش فرار میکنه.
    ما میگیم تو یک قفس نذارید شما کار خودتونو میکنید
    کف دریارو بچسبون اونجایی که میره کچ میخوره بجاش شاید کف دریا خورد در کل هر موقع لازم باشه خودش کف دریا رو میخوره و بازی میکنه باهاش شما بهرته نذاری کچ دیوارو بخوره

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    ما میگیم تو یک قفس نذارید شما کار خودتونو میکنید
    کف دریارو بچسبون اونجایی که میره کچ میخوره بجاش شاید کف دریا خورد در کل هر موقع لازم باشه خودش کف دریا رو میخوره و بازی میکنه باهاش شما بهرته نذاری کچ دیوارو بخوره
    من میگم نمیخوره میگی بچسبون اونجا که میره گچ بخوره؟
    وقتی نمیخوره...
    قطعا بو و مزه ی کف دریا با گچ دیوار فرق میکنه طوطی هم خنگ نیست اینجوری گول بخوره
    میخوام بدونم گچ دیوار رو به خاطر نیاز بدنیش به کلسیم داره میخوره یا فقط خوشش اومده آخه توی گچ که کلسیم نیست
    منقارش چون خیلی وقته دیگه پوسته پوسته نمیشه به نظر نمیاد کمبود کلسیم داشته باشه

کجا گفتید نزارید من تاپیک ها رو نخوندم گفتم که فقط امروز سر غذا داشت باجی رو میزد که یه ظرف غذای دیگه گذاشتم و جلوی دعوا و کتک کاری رو گرفتم
    فقط این عکسها رو دیدم گفتم یه کسب تجربه ای کنم:
    http://up.parsipet.ir/uploads/images_04fbb.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/index_6d70b.jpg

میگم ابوالفضل جونم این عروس مرواریدی قهوه ای هست یا من رنگش رو اشتباه میبینم؟
    http://www.birdchannel.com/images/ar...katiel-faq.jpg
    ویرایش توسط StarFish : 1st March 2015 در ساعت 11:59 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    وقتی نمیخوره...
    قطعا بو و مزه ی کف دریا با گچ دیوار فرق میکنه طوطی هم خنگ نیست اینجوری گول بخوره
    میخوام بدونم گچ دیوار رو به خاطر نیاز بدنیش به کلسیم داره میخوره یا فقط خوشش اومده آخه توی گچ که کلسیم نیست

کجا گفتید نزارید من تاپیک ها رو نخوندم گفتم که فقط امروز سر غذا داشت باجی رو میزد که یه ظرف غذای دیگه گذاشتم و جلوی دعوا و کتک کاری رو گرفتم

میگم ابوالفضل این عروس مرواریدی قهوه ای هست یا من رنگش رو اشتباه میبینم؟
    خوب حداقلش اینه که دیگه گچ دیوارو نمیخوره
    اون پرندهارم تو دوتا قفس بذارید مگه حتمن فقط به شما باید بگیم همچین کاری نکنید تو فروم بارها گفته شده گونه های طوطیو با هم تو قفس نذارید
    مورد اخر هم مشخص نیست اگه باشه مرواریدی سینامونه
    ویرایش توسط abolfazl : 2nd March 2015 در ساعت 01:59 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    وقتی نمیخوره...

میگم ابوالفضل جونم این عروس مرواریدی قهوه ای هست یا من رنگش رو اشتباه میبینم؟
    اگر گچ ميخوره، نياز كلسيم رو تامين نميكنه ، داره بازى ميكنه، فاصله بين قفس و ديوار رو با تخته پر كن، حل ميشه،
    اين مورد رو با برزيلى داشتم , اينطورى آزمايش كردم ، حل شد.
    اين پرنده با هر كلكى شده بايد به خوردن كف دريا مجاب بشه، اگر پرنده سالمى ميخواهى؟

ارسال با موبايل

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی(اسمش عسله)
    شماره عضویت
    17255
    سلام امروز یکی از دوستا یه عروس هلندی اورده بود ببینم که پسند کنم. عروس هلندیش ماده بود و مث بقیه عروس هلندیا و رنگ و ظاهرش همون بود و سنش 2 سال بود که جفت هم داره ولی جفتش رو نیاورده بود دلیلشو نمیدونم حالا قیمتی که به من داد گفت 250 تومن و به گفته صاحب عروس میگفت کاملا رامه و باهات رفیق بشه دیگه خوب میشه و میگفت اولاش چون نمیشناست گازت میگیره و دوست نمیشه باهات. میخوام بدونم چجوری بفهمم رامه یا نه؟ در تمام مدتی که تو قفس بود یهو دهنشو باز کرد و انگار خمیازه کشید من مشکوک شدم که مریضه یا ن؟؟و در تمام مدت یه جا ثابت تو قفس ایستاده بود و تو قفس زیاد شیطونی نمیکرد و شادابی نمیکرد ایا عادیه یا باید جنب و جوش کنه؟؟ خلاصه از کجا بفهمم سالمه و از کجا بفهمم رام هست یا نه؟؟ و قیمتش 250 ایا خوبه یا نه و قیمت متعادل این حیوون چقد باید باشه؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEIN73 نمایش پست ها
    سلام امروز یکی از دوستا یه عروس هلندی اورده بود ببینم که پسند کنم. عروس هلندیش ماده بود و مث بقیه عروس هلندیا و رنگ و ظاهرش همون بود و سنش 2 سال بود که جفت هم داره ولی جفتش رو نیاورده بود دلیلشو نمیدونم حالا قیمتی که به من داد گفت 250 تومن و به گفته صاحب عروس میگفت کاملا رامه و باهات رفیق بشه دیگه خوب میشه و میگفت اولاش چون نمیشناست گازت میگیره و دوست نمیشه باهات. میخوام بدونم چجوری بفهمم رامه یا نه؟ در تمام مدتی که تو قفس بود یهو دهنشو باز کرد و انگار خمیازه کشید من مشکوک شدم که مریضه یا ن؟؟و در تمام مدت یه جا ثابت تو قفس ایستاده بود و تو قفس زیاد شیطونی نمیکرد و شادابی نمیکرد ایا عادیه یا باید جنب و جوش کنه؟؟ خلاصه از کجا بفهمم سالمه و از کجا بفهمم رام هست یا نه؟؟ و قیمتش 250 ایا خوبه یا نه و قیمت متعادل این حیوون چقد باید باشه؟؟
    سلام
    اگه خاکستریه این قیمت برا یکدونه زیاده
    خمیازه و بی تحرکی تو محیط جدید و تازه طبیعیه
    تاپیک زیر رو بخونید
    http://www.parsipet.ir/thread26430.html#post175162

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی(اسمش عسله)
    شماره عضویت
    17255
    ممنون در مورد کمکتون. و اگه ی کمک دیگم هم بکینین ممنون میشم. ایا این پرنده رام باشه روی دست میشینه یا باید بهم عادت کنه؟؟ میخوام در مورد رام بودنش مطمعن شم؟؟اگه تو دست صاحبش کاملا رام بود تو دست منم رام میشینه یا فقط تو دست اون میشینه؟؟
    حدود قیمتش چقدر هست؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEIN73 نمایش پست ها
    ممنون در مورد کمکتون. و اگه ی کمک دیگم هم بکینین ممنون میشم. ایا این پرنده رام باشه روی دست میشینه یا باید بهم عادت کنه؟؟ میخوام در مورد رام بودنش مطمعن شم؟؟اگه تو دست صاحبش کاملا رام بود تو دست منم رام میشینه یا فقط تو دست اون میشینه؟؟
    حدود قیمتش چقدر هست؟؟
    درود.پرنده ی که رام باشه حداقل وقتی اومد خونتون باید از دست غذا بگیره بعد یکی دو روز و اینکه چرا از صاحبش نخواستین که نشون بده پرندش رامه؟
    اگه تو دست صاحب قبلیش رام بود تو دست شمام‌ بعد یه مدت باید بشینه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

صفحه 1426 از 1915 نخستنخست ... 4269261326137614071408140914101411141214131414141514161417141814191420142114221423142414251426142714281429143014311432143314341435143614371438143914401441144214431444144514761526 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)