کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    بهتره یکم بیشتر در موردش توضیح بدی.جفت داره یا تکه؟مدفوعش اطراف مقعدش نچسبیده؟اگر تک باشه و تغییری در تغذیش بوجود نیومده و خوب غذا میخوره و مدفوعش هم مثل سابقه مشکلی نداره و ممکنه توی لک رفته باشه و بعد مدتی از بین میره این حالاتش.بهتره چند ساعت در روز بیاریش بیرون قفس و توی خونه بذاری آزاد باشه ولی بیشتر از یک و نهایت دو ساعت بیرون نباشه.
    سلام عروس من رام رام هست
    اکثر مواقع بیرون هست
    تک هست و جفت نیست
    مدفوعش هم کاملا مثل قبل هست و تغیری نکرده و اطراف مقعدش هم نچسبیده

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام عروسم از چهارشنبه امروز برای سومین بار جلوی چشم من جفتگیری کرد...
    2 تا سوال دارم
    ایا عروسی که بارور بشه و بخواد تخم بزاره ایا زیر شکمش تغییر خواهد کرد و یا باد خواهد کرد ؟ من شنیدم میگن پاهاش از هم بازتر میشه ممنون میشم اگر عکس دارید از این حالت که قبل و بعد عروس رو نشون میده بهم بدید
    سوال دومم
    مشکلی که الان دارم عروسم خیلی تو لونه نمیره گاهی میره با نر تو لونه و میاد بیرون... امروز عصری خیلی خودش رو اویزون میکرد از قفس و به خیال خودش حرکات نمایشی انجام میداد...
    من هر شب ساعت 9:30 چراغ رو خاموش میکنم که بخوابن امشب 2 دقیقه قبل اینکه خاموش کنم عروس ماده ام یه خرابکاری کرد که رو چوب بالایی قفس نشسته بود داشت خرابکاری میکرد من دیدم که خیلی غلیظ بود بخوام تقریبی بگم تقریبا 4 برابر خرابکاری های قبلیش بود... نمیدونم ایا مریض شد یا طبیعی هست خرابکاریش هم کم ابکی داشت بیشتر غلیظ و سفت بود... ممنون میشم راهنمایی کنید ایا طبیعی هست ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام عروس من رام رام هست
    اکثر مواقع بیرون هست
    تک هست و جفت نیست
    مدفوعش هم کاملا مثل قبل هست و تغیری نکرده و اطراف مقعدش هم نچسبیده
    عروست بالغه؟یه دوره میره توی لک که زیاد هم طولانی نیست و دوباره مثل سابق شاد و سرحال میشه و هیچ مشکلی نداره خیالت راحت باشه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    سلام عروسم از چهارشنبه امروز برای سومین بار جلوی چشم من جفتگیری کرد...
    2 تا سوال دارم
    ایا عروسی که بارور بشه و بخواد تخم بزاره ایا زیر شکمش تغییر خواهد کرد و یا باد خواهد کرد ؟ من شنیدم میگن پاهاش از هم بازتر میشه ممنون میشم اگر عکس دارید از این حالت که قبل و بعد عروس رو نشون میده بهم بدید
    سوال دومم
    مشکلی که الان دارم عروسم خیلی تو لونه نمیره گاهی میره با نر تو لونه و میاد بیرون... امروز عصری خیلی خودش رو اویزون میکرد از قفس و به خیال خودش حرکات نمایشی انجام میداد...
    من هر شب ساعت 9:30 چراغ رو خاموش میکنم که بخوابن امشب 2 دقیقه قبل اینکه خاموش کنم عروس ماده ام یه خرابکاری کرد که رو چوب بالایی قفس نشسته بود داشت خرابکاری میکرد من دیدم که خیلی غلیظ بود بخوام تقریبی بگم تقریبا 4 برابر خرابکاری های قبلیش بود... نمیدونم ایا مریض شد یا طبیعی هست خرابکاریش هم کم ابکی داشت بیشتر غلیظ و سفت بود... ممنون میشم راهنمایی کنید ایا طبیعی هست ؟
    عروس ماده وقتی آماده تخم گذاری میشه مدفوعش بشدت شل،حجیم و بدبو میشه و این یعنی آماده تخم گذاری شده و تا زمانیکه تخم گذاری میکنه و یا روی تخم ها میخوابه چون از لونه کم خارج میشه و دفعات مدفوعش کم میشه در طول روز مدفوعش به این حالت در میاد.این حرکات به زعم شما نمایشی هم معمولا یه سری از ماده ها که آماده تخم گذاری میشن خیلی بی قرار میشن و تا زمانیکه تخم هاشون رو نذارن مدام از قفس بالا و پایین میرن و بعضا جیغ های کوتاه میزنن.عروس ماده ای که تخم توی شکمش داره پاهاش تقریبا از شکل یازده که معمولی هستن به شکل هشت در میان و دریچه مقعدشون هم تاحدودی باز میشه و یه مقدار حالت پوش داده میگیرن و زیر شکمشون هم یه مقدار باد میکنه.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    مرسی از راهنمایی پس شاید به خاطر این باشه... من فکر کردم تخمش بود گفتم نر نزاشته حتما تخم بزاره اینطوری شده....
    اگر عکس از حالت قبل و بعد شکم عروس ماده داشتید برام اپ کنید ممنون میشم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    aros holandi
    شماره عضویت
    8557
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    این حرکات به زعم شما نمایشی هم معمولا یه سری از ماده ها که آماده تخم گذاری میشن خیلی بی قرار میشن و تا زمانیکه تخم هاشون رو نذارن مدام از قفس بالا و پایین میرن و بعضا جیغ های کوتاه میزنن.عروس ماده ای که تخم توی شکمش داره پاهاش تقریبا از شکل یازده که معمولی هستن به شکل هشت در میان و یه مقدار حالت پوش داده میگیرن و زیر شکمشون هم یه مقدار باد میکنه.
    سلام
    اگر یادتون باشه من یه ماه میشه یه جفت عروس خریدم و عکسشم اینجا گذاشتم. اما هنوز جفت نشدن و این رفتارهایی که گفتید انگار پرنده منم داره. امکانش هست از قبل جفت داشته و تخم تو شکمش مونده باشه؟!!!!
    راستی یه ماه شد و اینا هنوز جفت نشدن و فقط سر و صدا دارن. نر که خیلی میخونه. به نظرتون ماده رو عوض کنم؟ فروشنده گفته بود اگر تا یه ماه جفت نشدن ماده رو عوض کن.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط toti_147 نمایش پست ها
    سلام
    اگر یادتون باشه من یه ماه میشه یه جفت عروس خریدم و عکسشم اینجا گذاشتم. اما هنوز جفت نشدن و این رفتارهایی که گفتید انگار پرنده منم داره. امکانش هست از قبل جفت داشته و تخم تو شکمش مونده باشه؟!!!!
    راستی یه ماه شد و اینا هنوز جفت نشدن و فقط سر و صدا دارن. نر که خیلی میخونه. به نظرتون ماده رو عوض کنم؟ فروشنده گفته بود اگر تا یه ماه جفت نشدن ماده رو عوض کن.
    سلام
    عزیز ماده ات ایا بالغ هست ؟
    من خیالم راحت بود ماده بالغ هست چون با نر هم اشتباه گرفته بودمش خیلی میخوند و صدا از خودش در میاورد بعد که تجربه کسب کردم فهمیدم بله ماده مست هست .. رفتم دنبال نر بالغ....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام
    سلام
    بهترين علائم براي فهميدن آماده شده عروس همون مدفوع حجيم و بد بوش هست.
    دوست عزيز اگه عروس تخم داشته باشه بايد تخم رو از شكمش خارج كنه در غير اين صورت منجر به مرگ عروس ماده ميشه.
    شما صبر كنيد 1 ماه وقت خيلي كميه براي تصميم گيري شما بهترين كاري كه از دستتون بر مياد تغذيه مناسب و فراهم كردن شرايط خوب براي عروس تون.
    زياد به حرف فروشنده ها اعتمادي نكنيد كه اكثرا به خاطر منافع خودشون حرف هاي اشتباه و غلط به مشتري ميزنند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    aros holandi
    شماره عضویت
    8557
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    سلام
    عزیز ماده ات ایا بالغ هست ؟
    من خیالم راحت بود ماده بالغ هست چون با نر هم اشتباه گرفته بودمش خیلی میخوند و صدا از خودش در میاورد بعد که تجربه کسب کردم فهمیدم بله ماده مست هست .. رفتم دنبال نر بالغ....
    بله. گفتن از نر بزرگتر هم هست

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    بله. گفتن از نر بزرگتر هم هست
    عروس منم از نر بزرگتر هست و میخواستم 3-4 ماهی صبر کنم بالغ بشه عروس نرم که 1 ماه نشد جفتگیری کرد... تنها کاری که میکنی برای جفت انداختن عروسات از هم جداشون نکن.... خیلیا میگن باید جدا کنی و من قبلو ندارم خیلی از اساتید هم قبول دارن نباید جدا باشه عروس ها

صفحه 138 از 1915 نخستنخست ... 38881191201211221231241251261271281291301311321331341351361371381391401411421431441451461471481491501511521531541551561571882386381138 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)