کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی ، مرغ عشق ، مینا ، لاکپشت
    شماره عضویت
    8121
    سلام عروس های من هی پر های همدیگرو می کنن طوری که یه بار مادم کل گردن و کمرش خالی شده بوود جداشونم که میکنم هی جیغ می زنن کلافه می شن و نر هی سعی می کنه در قفس رو باز کنه نمی دونم چی کارشون کنم تا الان کلی عروس داشتم همشونم این مشگل رو دارن حتی وقتی جوجه شون هم در اومد پر های اونم هی می کندن 2 بار نرم رو عوض کردم ولی فایده نداره همشون از همدیگه پر میکنن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    عروس هلندی نر من تو قفس میدوههه و شیرین کاری میکنه انگار میرقصه بعد رفت رو چوب نشیمن و پر ارایی کرد و یه چند بار خوند بعد پر ارایی کرد بعد ماده اومد پیشش و کله خودش رو کرد زیر شکم نر و نر یکی 2 بار از پشت گردن ماده یه پر کند و ماده جیغ اروم کشید این کار رو یکی 2 بار دیگه هم تکرار کردن. تو یه سایت خوندم این کارو مقدمات جفتگیری هست ایا درست هست ؟ ایا لازم هست برایشون لونه بزارم یا خیر ؟ ضمن اینکه اصلا نمیدونم سن عروس ها چقدر هست اما فروشنده گفت هر 2 بالغ هستند و 7 ماه اند اما عروس 1.5 سال بالغ میشه ممنون میشم کمک کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8121
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    سلام
    عروس هلندی نر من تو قفس میدوههه و شیرین کاری میکنه انگار میرقصه بعد رفت رو چوب نشیمن و پر ارایی کرد و یه چند بار خوند بعد پر ارایی کرد بعد ماده اومد پیشش و کله خودش رو کرد زیر شکم نر و نر یکی 2 بار از پشت گردن ماده یه پر کند و ماده جیغ اروم کشید این کار رو یکی 2 بار دیگه هم تکرار کردن. تو یه سایت خوندم این کارو مقدمات جفتگیری هست ایا درست هست ؟ ایا لازم هست برایشون لونه بزارم یا خیر ؟ ضمن اینکه اصلا نمیدونم سن عروس ها چقدر هست اما فروشنده گفت هر 2 بالغ هستند و 7 ماه اند اما عروس 1.5 سال بالغ میشه ممنون میشم کمک کنید
    من الان چند سال عروس دارم کلا خیلی موجودات شیرین و جالبی هستن ولی اگه به پر کنی از هم شروع کنن دیگه ولش نمی کنن مال من دفعه اول که تخم گذاشت شر.ع کرد از اون موقع هی پر همو می کنن پر جوجه ها رو هم می کنن 2بار نرشو عوض کردم ولی بازم میکنن شکل کرکس شده بود مادم کل کله و گردنشو کنده بود خیلی این کارشون بد حالا عکس میزارم ببینید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiana_z نمایش پست ها
    من الان چند سال عروس دارم کلا خیلی موجودات شیرین و جالبی هستن ولی اگه به پر کنی از هم شروع کنن دیگه ولش نمی کنن مال من دفعه اول که تخم گذاشت شر.ع کرد از اون موقع هی پر همو می کنن پر جوجه ها رو هم می کنن 2بار نرشو عوض کردم ولی بازم میکنن شکل کرکس شده بود مادم کل کله و گردنشو کنده بود خیلی این کارشون بد حالا عکس میزارم ببینید
    والا عروس ماده من که لوتینو هست نمیدونم چند ماه داره یا شاید هم سال ! پشت تاجش پر و مو نداره که عادی هست تو لوتینو ها.
    عروس نر هم خاکستری هست که هم تاجش کوتاه هست هم پشت سرش حتی از لوتینو هم بدتر مو نداره و کچل هست مثل اینکه تو پرنده فروشی یا کتک میخورده زیاد یا از بی ویتامینی اینطوری شده.
    بین 2 راهیی گیر کردم نه میدونم لوتینو چقدر سن داره ایا بالغ هست یا خیر که بالغ نیست که برم بفروشمش نه میدونم خاکستری چقدر سن داره و ایا با لوتینو جفت میخوره اگر نه هر 2 رو بفروشم کلا خیلی بده سنشون معلوم نیست کلا نمیدونم چیکار باید بکنم...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8121
    والا عروس ماده من که لوتینو هست نمیدونم چند ماه داره یا شاید هم سال ! پشت تاجش پر و مو نداره که عادی هست تو لوتینو ها.
    عروس نر هم خاکستری هست که هم تاجش کوتاه هست هم پشت سرش حتی از لوتینو هم بدتر مو نداره و کچل هست مثل اینکه تو پرنده فروشی یا کتک میخورده زیاد یا از بی ویتامینی اینطوری شده.
    بین 2 راهیی گیر کردم نه میدونم لوتینو چقدر سن داره ایا بالغ هست یا خیر که بالغ نیست که برم بفروشمش نه میدونم خاکستری چقدر سن داره و ایا با لوتینو جفت میخوره اگر نه هر 2 رو بفروشم کلا خیلی بده سنشون معلوم نیست کلا نمیدونم چیکار باید بکنم...
    عکسشونو بزار ببینیم ولی تشخیص سنشون کلا سخته ولی اگه با هم جور هستن بزار باشن نفروششون اگه بالغ هم نباشه می شه خوب ، بعدشم یه کم زمان میخواد تا با هم جفت بشن من عروسام 2سال طول کشید تا تخم گذاشتن و جوجه شد لوتینو ها اکثرا کچل هستن ولی خاکستری ها نه به احتمال زیاد یکی پر هاشو کنده اینا خیلی دوست دارن کله همو بخارونن بعضی موقع عا وسطش یه پر هم میکنن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    عکسشونو بزار ببینیم ولی تشخیص سنشون کلا سخته ولی اگه با هم جور هستن بزار باشن نفروششون اگه بالغ هم نباشه می شه خوب ، بعدشم یه کم زمان میخواد تا با هم جفت بشن من عروسام 2سال طول کشید تا تخم گذاشتن و جوجه شد لوتینو ها اکثرا کچل هستن ولی خاکستری ها نه به احتمال زیاد یکی پر هاشو کنده اینا خیلی دوست دارن کله همو بخارونن بعضی موقع عا وسطش یه پر هم میکنن
    کیانای عزیز والا عصری رفتم نر رو با یه عروس دیگه معاوضه کردم 6-7 تا عروس داشت از دم همه ماده بود 2 تاش به نظر میزد قیافه اش که خریدم اسم این نژاد رو هم نمیدونم دقیقا , عکساشون رو میزارم
    سلام دوستان
    در مورد سن و جنسیت عروس های من نظر بدید و اینکه لوتینو فکر کنم ماده هست اما اون یکی که نژادش رو نمیدونم درست فکر کنم نر باشه والا من که به عنوان نر خریدم تک جیغ میزنه عین جوجه ! اما صداش در نمیاد نمیدونم چی به چیه...

اپلود سنتر سایت ادرس رو نمیدونم سایت های دیگه هم نمیشد اپ کرد همگی مشکلاتی داشتند
    عکسها رو ریختم تو فایل زیپ اینطوری بهتر میشه دانلود کرد
    لینک دانلود

http://p30upload.com/download.php?fi...875_arouss.zip

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8121
    سلام دوستان
    در مورد سن و جنسیت عروس های من نظر بدید و اینکه لوتینو فکر کنم ماده هست اما اون یکی که نژادش رو نمیدونم درست فکر کنم نر باشه والا من که به عنوان نر خریدم تک جیغ میزنه عین جوجه ! اما صداش در نمیاد نمیدونم چی به چیه...
    ]
    عکس ها باز نمی شه...

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    عکس ها باز نمی شه...
    عزیز عکس ها لود میشه به خوبی مشکل از مرورگر شما نیست ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    عزیز عکس ها لود میشه به خوبی مشکل از مرورگر شما نیست ؟
    نه آقا عکسا باز نمیشن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام دوستان

اپلود سنتر سایت ادرس رو نمیدونم سایت های دیگه هم نمیشد اپ کرد همگی مشکلاتی داشتند
    عکسها رو ریختم تو فایل زیپ اینطوری بهتر میشه دانلود کرد
    لینک دانلود

آپلود عکس و فایل
    لینک اصلاح شد از لینک زیر دانلود کنید عکسها رو

آپلود عکس و فایل

صفحه 123 از 1915 نخستنخست ... 23731041051061071081091101111121131141151161171181191201211221231241251261271281291301311321331341351361371381391401411421732236231123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)