همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    ممنون خانم پویش؟ بعد تخم مرغ رو باید هرروز بدم؟ تا کی ادامه بدم؟ تشکر

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk
    ببینید روزهای اول جوجه غذای کمی می خواهد و همان ارزن و کتان کفایت می کند اما چون نر شما تنهاست و خوردن غذاهای نرمی مثل تخم مرغ خیلی راحت هست فکر می کنم اگر برایش بگذارید کمک بزرگی به نر کرده اید
    بعضی روزها هم می توانید تخمه بدهید

البته با زیاد شدن سن جوجه گاهی گندم پخته هم می توان داد. بلال هم بعد از هفته سوم البته اگر خیلی سفت نباشد
    تا زمانیکه دانه خور شوند
    ویرایش توسط *پویش : 30th September 2014 در ساعت 11:48 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16276
    دوستان عزیز من این عکس را نشان یک پرورش دهنده عروس هلندی دادم
    و بمن گفت ماده قبلا تخم گذاری کرده روی سینه اش دست بکش ببین استخوان جناقش زیر دستت میاد یا نه؟ اگر زده بیرون که بنظر من زده بیرون ضعیفه و باید تقویتش کنی

بنظرتون جناقش زده بیرون؟
    اگر اینطوره تغذیه اش چی باشه تا دوباره سلامتی کاملشو بدست بیاره؟
    ویرایش توسط amir5030 : 1st October 2014 در ساعت 12:02 AM

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir5030 نمایش پست ها
    و بمن گفت ماده قبلا تخم گذاری کرده روی سینه اش دست بکش ببین استخوان جناقش زیر دستت میاد یا نه؟ اگر زده بیرون که بنظر من زده بیرون ضعیفه و باید تقویتش کنی

بنظرتون جناقش زده بیرون؟
    عروس نر سنش بالاتره
    چیزی که تو عکس میبینم جناق نزده بیرون ولی اگه بخواید تقویت کنید انقد دستون باز هس که تو یک دوره 3 ماهه کاملا از همه نظر امادشون کنید

بیشتر از سبزیجات استفاده کنید
    اسفناج و گشنیزو جعفری بروکلی و هویج . حبوبات
    هفته ای یک بار جوانه ها و انواع دانه های ملایم
    اگه خواستید جوجه بگیرید در ماه اخر از انواع مکمل ها و قطره های تقویتی هم استفاده کنید
    ویرایش توسط nima1041 : 1st October 2014 در ساعت 12:51 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir5030 نمایش پست ها

بنظرتون جناقش زده بیرون؟
    کلن وقتی به سینه پرنده دست میزنید استخوان داره ولی اگه گوشت های اطراف این اسخوان کم باشه و حالت نرمی نداشته باشه و فرو رفته باشه میگن جناغش بیرون زده
    تغذیه باید همه ی ویتامین های لازم رو داشته باشه و تنوع غذایی زیاد باشه میتونید از مولتی ویتامین پرنده ها هم استفاده کنید
    در مورد تغذیه و چیزهای مجاز و غیرمجاز تو سایت مقاله هست
    ویرایش توسط abolfazl : 1st October 2014 در ساعت 12:48 AM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط dena97 نمایش پست ها
    سلام بر همگی یه لینک یا مقاله از نحوه رشد عروس میخواستم؟ از زمان نبرون اومدن تا 1 ماهگی

عروس از چند روزگی روی پاش راحت راه میره؟
    سلام.مقاله از نحوه ی رشد منظورتون چیه؟منظورتون عکس روزانه ی رشد جوجه هست؟
    عروس از روز اول میتونه راه بره اما چون معمولا تا هشت نه روزگی چشمش بستس بیشتر دنبال حرارت میره با حس کردن و بعد از اون که چشمش باز شد دیگه خودش مسیر روانتخاب میکنه.حالا باز تا منظورتون از راه رفتن چی باشه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    عروس از روز اول میتونه راه بره اما چون معمولا تا هشت نه روزگی چشمش بستس بیشتر دنبال حرارت میره با حس کردن و بعد از اون که چشمش باز شد دیگه خودش مسیر روانتخاب میکنه.حالا باز تا منظورتون از راه رفتن چی باشه؟
    فکر کنم دوستمون منظورش اینه که از چند روزگی راحت راه میره و بیرون از قفس میاد.؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    سلام
    من عروسهامو از هم جدا کردم چون دیدم با هم دعوا میکنن ولی چند وقت پیش سر همدیگرو می خواروندن ولی حالا دعوا میکنند و اینم بگم که نره رفته تو لک و پر ریزی داره عجیبه وقتی از هم جداشون میکنم همش می خوان برن پیش هم و کلی جیغ و داد میکنن وقتی هم پیش هم هستن دعوا میکنن حالا به نظر شما کاره خوبی کردم جدا کردم یا نه دیگه نمیدونم باید چکار کنم که جفت بشن در صورتی که صاحبش میگفت جفتن ولی ما که چیزی ندیدم لطفا کامل راهنماییم کنین دیگه کلافه شدم نره خیلی اماده بود ولی حالا رفته تو لک ممنون

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminvictor نمایش پست ها
    سلام
    من عروسهامو از هم جدا کردم چون دیدم با هم دعوا میکنن ولی چند وقت پیش سر همدیگرو می خواروندن ولی حالا دعوا میکنند و اینم بگم که نره رفته تو لک و پر ریزی داره عجیبه وقتی از هم جداشون میکنم همش می خوان برن پیش هم و کلی جیغ و داد میکنن وقتی هم پیش هم هستن دعوا میکنن حالا به نظر شما کاره خوبی کردم جدا کردم یا نه دیگه نمیدونم باید چکار کنم که جفت بشن در صورتی که صاحبش میگفت جفتن ولی ما که چیزی ندیدم لطفا کامل راهنماییم کنین دیگه کلافه شدم نره خیلی اماده بود ولی حالا رفته تو لک ممنون
    سلام.
    ایکاش مطمئن بودید که جفت مولد هستند یا نه
    پرریزی مرحله ای طبیعی در مورد هر پرنده است
    و بعد هم اینکه دعوا بین نر و ماده های مولد هم وجود دارد پس اصلا روی این مورد حساس نشوید و دائم جدایشان نکنید
    حالا که جدا کرده اید صبر کنید تا پرریزی اش تمام شود بعد پیش هم بگذاریدشان در این مدت هم به ماده جوانه گندم هفته ای دو بار و کافیشه و شاه دانه بدهید در کنار ارزن و کتان و سبزیجات.به نر هم این غذاها را بدهید بجز کافیشه و شاه دانه و بعد از آن دیگر صبر کنید
    ویرایش توسط *پویش : 1st October 2014 در ساعت 09:23 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    فکر کنم دوستمون منظورش اینه که از چند روزگی راحت راه میره و بیرون از قفس میاد.؟؟
    اول منظورم اینه کی از لونه بیرون میاد و اگه بیرون لونه باشه مشکلی براش پیش نمیاد

بعد اره اگه امکان هست لینک از رشد پرنده یا عکس از هر روز پرنده من تو سایت گشتم پیدا نکردم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminvictor نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    سلام.
    ایکاش مطمئن بودید که جفت مولد هستند یا نه
    پرریزی مرحله ای طبیعی در مورد هر پرنده است
    و بعد هم اینکه دعوا بین نر و ماده های مولد هم وجود دارد پس اصلا روی این مورد حساس نشوید و دائم جدایشان نکنید
    حالا که جدا کرده اید صبر کنید تا پرریزی اش تمام شود بعد پیش هم بگذاریدشان در این مدت هم به ماده جوانه گندم هفته ای دو بار و کافیشه و شاه دانه بدهید در کنار ارزن و کتان و سبزیجات.به نر هم این غذاها را بدهید بجز کافیشه و شاه دانه و بعد از آن دیگر صبر کنید

دوست عزیز من یکی از افرادی بودم که هر روز به دوستان میگفتم نرو مادم دعوا میکنن نر و ماده همو هی میزدن ولی با صبر کردن حالا با هم حسابی جفت شدن اینقدر جفت گیری میکنن اعصاب مارو ریختن به هم

صفحه 1220 از 1915 نخستنخست ... 22072011201170120112021203120412051206120712081209121012111212121312141215121612171218121912201221122212231224122512261227122812291230123112321233123412351236123712381239127013201720 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)