همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    به نظرتون لونه را برج 8 بذارم خوبه؟؟/ یا میتونم فردا بذارم
    انشالله برج هشت.اونم اگر تو لک نرن و پر نریزن.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    سلام
    خسته نباشید اقا من1 جفت عروس تازه 2 روزه اوردم از 1 کی از اشنایان گرفتم گفته 2 مرتبه جوجه دادن ولی وقتی من اوردم از هم جدا گداشته بودشون گفت بهم ماده تو لک هست و من وقتی اوردمشون خونه پیش هم گذاشتمشون نره خیلی مست بازی در میاورد ولی ماده هیچ کاری انجام نمیداد منم باز جداشون کردم حالا به نطر شما جدا کردن خوبه وقتی هم پیش هم بودن خوب غذا میخوردن الان که جدا شدن غذا شونم 1 مقدار کم شده حالا به نطر شما بذارم کنار هم باشن یا جدا باشن نره خیلی اماده هست میترسم از مستی بیفته اینجوری ممنون راهنمایی کنید

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminvictor نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید اقا من1 جفت عروس تازه 2 روزه اوردم از 1 کی از اشنایان گرفتم گفته 2 مرتبه جوجه دادن ولی وقتی من اوردم از هم جدا گداشته بودشون گفت بهم ماده تو لک هست و من وقتی اوردمشون خونه پیش هم گذاشتمشون نره خیلی مست بازی در میاورد ولی ماده هیچ کاری انجام نمیداد منم باز جداشون کردم حالا به نطر شما جدا کردن خوبه وقتی هم پیش هم بودن خوب غذا میخوردن الان که جدا شدن غذا شونم 1 مقدار کم شده حالا به نطر شما بذارم کنار هم باشن یا جدا باشن نره خیلی اماده هست میترسم از مستی بیفته اینجوری ممنون راهنمایی کنید
    سلام مبارکتون باشه.
    نیازی به جدا کردن ندارید.نر وماده پیش هم باشن فقط لونه نصب نکنید.اگر دیدین تو این مدت جفت گیری کردن وماده هنوز تو لک بود میتونید از هم جدا ون کنید.اونم به این صورت که بندازید تو قفس که بهم دیگه چسبیده.یک ماه با میوه وسبزیجات و..تقویتشون کنید بعد از اون مجددا لونه رو نصب کنید.
    ضمنا مستی نر در حال حاضر فایده ای برای شما نداره.جفت باید همزمان باهم دیگه اماده بشن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام مبارکتون باشه.
    نیازی به جدا کردن ندارید.نر وماده پیش هم باشن فقط لونه نصب نکنید.اگر دیدین تو این مدت جفت گیری کردن وماده هنوز تو لک بود میتونید از هم جدا ون کنید.اونم به این صورت که بندازید تو قفس که بهم دیگه چسبیده.یک ماه با میوه وسبزیجات و..تقویتشون کنید بعد از اون مجددا لونه رو نصب کنید.
    ضمنا مستی نر در حال حاضر فایده ای برای شما نداره.جفت باید همزمان باهم دیگه اماده بشن.
    خودم احتمال اینو میدم که چون جابجا شدن اینجوری هست و ماده انگار هنوز استرس داره اینم بگم قبل از اینکه بیارمشون اون دوستم خوب تقویتشون کرده بود حتی همون موقع هم که داشتم از خونه دوستم میاوردمشون چون از هم جدا بودن عروسها و ما انداختیم تو 1 قفس که بیاریم نره مست بازی دراورد ماده هم خوابید براش ولی تو خونه ما ماده انگار همش استرس داره و اجازه به نر نمیده حالا من خواستم بدونم کنار هم باشن مشکلی نداره بعد از 1 مدت دوباره جفت گیری میکنن یا باید جدا باشن ممنون اینم بگم که الان جوری جداشون کردم که همدیگرو نمیبینند فقط صدا همو میشنون ولی نره که صدا میکنه ماده خیلی کم جواب میده ولی برا دیروز که برا 1 دقیقه همو دیدن شروع کردن به جیغ زدن و و همش میخواستن برن پیش هم هم نره هم ماده و همش خودشونو میزدن به قفس حالا موندم که پیش هم باشن یا جدا
    ویرایش توسط aminvictor : 16th September 2014 در ساعت 11:46 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16276
    دوستان من چندتا سوال برام پیش اومده اگر پاسخ بدید ممنون میشم
    1-کانتو تابرنیل را میشه برای عروس هلندی هم استفاده کرد؟
    2-ویتامین E را میشه به جای ad3e مصرف کرد؟
    3-یک بنده خدای که عروس پرورش میداد بمن گفت قبل از تخم گذاری از تخم جارو هم استفاده کن. تخم جارو تاثیر داره؟
    4-میشه روی هویج یا تخم مرغ یا جوانه گندم به مقدار یکی دو قطره عسل ریخت؟
    5-اگر نر من جفت گیری روی چوب را بلد نباشه و من چند روزی بزارمشون پیشه یک جفت با تجربه تاثیری داره؟
    6- اگه از چوب گردو برای نشیمن استفاده کنم مشکلی نداره سمی نیس؟
    7- میوه تازه نمیخورن ولی امتحان کردم میوه خشک میخورن .میوه خشک بخورن که مشکلی پیش نمیاد اسهال نمیشن؟
    8-بهتر نیس به جای تخم مرغ از تخم بلدرچین استفاده کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان امروز رفتم و اون جفت و آوردم.
    خیلی قشنگن. ماشاالله یادتون نره. همین که آوردم و قفس و جا عروسام وصل کنم بعد از 15 دقیقه نر رفت تو لونه و ضربه ریتمیک میزد و داشت لونه گرم میکرد و هی این میومد بیرون و هی ماده میرفت تو.
    که من لونه را برداشتم.
    خوب کاری کردم؟؟
    عکس دقیقشونم میذارم براتون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    سلام دوستان.
    اینم فیلم عروس مادم.
    خیلی کم غذا میخوره. دیشب که مدفوع نکرد. از دیشب تا حالا هم کاری نکرده. دمش هم ضربان داره. قاعدتا امشب باید تخم سوم رو بذاره. به نظرتون ابن نشانه ها طبیعیه؟ مشکلی نداره؟ سلامت خودش برام خیلی مهمه و خیلی نگرانشم.
    بینهایت ممنون.
    در ضمن ببخشید زیاد سوال میپرسم.

عروس ماده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    خودم احتمال اینو میدم که چون جابجا شدن اینجوری هست و ماده انگار هنوز استرس داره اینم بگم قبل از اینکه بیارمشون اون دوستم خوب تقویتشون کرده بود حتی همون موقع هم که داشتم از خونه دوستم میاوردمشون چون از هم جدا بودن عروسها و ما انداختیم تو 1 قفس که بیاریم نره مست بازی دراورد ماده هم خوابید براش ولی تو خونه ما ماده انگار همش استرس داره و اجازه به نر نمیده حالا من خواستم بدونم کنار هم باشن مشکلی نداره بعد از 1 مدت دوباره جفت گیری میکنن یا باید جدا باشن ممنون اینم بگم که الان جوری جداشون کردم که همدیگرو نمیبینند فقط صدا همو میشنون ولی نره که صدا میکنه ماده خیلی کم جواب میده ولی برا دیروز که برا 1 دقیقه همو دیدن شروع کردن به جیغ زدن و و همش میخواستن برن پیش هم هم نره هم ماده و همش خودشونو میزدن به قفس حالا موندم که پیش هم باشن یا جدا
    کسی نبود جواب ما رو بده

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir5030 نمایش پست ها
    دوستان من چندتا سوال برام پیش اومده اگر پاسخ بدید ممنون میشم
    1-کانتو تابرنیل را میشه برای عروس هلندی هم استفاده کرد؟
    2-ویتامین E را میشه به جای ad3e مصرف کرد؟
    3-یک بنده خدای که عروس پرورش میداد بمن گفت قبل از تخم گذاری از تخم جارو هم استفاده کن. تخم جارو تاثیر داره؟
    4-میشه روی هویج یا تخم مرغ یا جوانه گندم به مقدار یکی دو قطره عسل ریخت؟
    5-اگر نر من جفت گیری روی چوب را بلد نباشه و من چند روزی بزارمشون پیشه یک جفت با تجربه تاثیری داره؟
    6- اگه از چوب گردو برای نشیمن استفاده کنم مشکلی نداره سمی نیس؟
    7- میوه تازه نمیخورن ولی امتحان کردم میوه خشک میخورن .میوه خشک بخورن که مشکلی پیش نمیاد اسهال نمیشن؟
    8-بهتر نیس به جای تخم مرغ از تخم بلدرچین استفاده کنم؟
    سلام . کانتو برای پرندگان آوازه خوان مثل قناری مصرف میشود. البته حاوی aوd3 وe هم هست اما میزان آن کمتز از خود مکمل ad3e کمتر است
    ویتامین e که مخصوص پرندگان باشد من تا به حال ندیده ام . اما توجه داشته باشید که ویتامین e محلول در چربیست و میزان اضافه آن به راحتی از بدن پرنده دفع نمیشود و ممکن است به کبد آسیب بزند
    در مورد تخم جارو منبع موثقی ندیدم و خودم هم تا بحال استفاده نکردم. شاید دوستان اطلاعاتی در این مورد داشته باشند
    اگر عسل طبیعی باشد یک دو قطره آن موردی ندارد
    من خودم از چوب توت استفاده می کنم یا چوبهای آماده در مغازه ها
    نه خوب هست
    تخم بلدرچین هم خیلی خوب هست و مواد مغذی آن به نسبت تخم مرغ بیشتر هم است

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    همان طور که کاربر محترم hearth brocken راهنمایی کردند هم می توانید پیش هم بگذاریدشان و هم اینکه الان که جدا هستند اگر کسل و افسرده نشده اند در همین وضع باشند تا ماده هم آماده تر شود اما چون طبق گفته خودتان مولد هستند کنار هم باشند بهتر هست اما مزیت اینکه جدا باشند در این هست که ماده را بهتر می توانید آماده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اینم فیلم عروس مادم.
    خیلی کم غذا میخوره. دیشب که مدفوع نکرد. از دیشب تا حالا هم کاری نکرده. دمش هم ضربان داره. قاعدتا امشب باید تخم سوم رو بذاره. به نظرتون ابن نشانه ها طبیعیه؟ مشکلی نداره؟ سلامت خودش برام خیلی مهمه و خیلی نگرانشم.
    بینهایت ممنون.
    در ضمن ببخشید زیاد سوال میپرسم.

سلام . ماده ای که تخم دارد دمش کمی نبض دارد . اما من خیلی دقیق نمی توانم در مورد ماده شما نظر بدهم چون خودتان بهتر از هر کسی میتوانید متوجه تغییر حالاتش شوید
    شما از کجا مطمئن هستید که مدفوع نکرده؟؟
    صبر کنید تا امروز تخمش را بگذارد و ببینید حالش چه طور هست؟
    ویرایش توسط *پویش : 16th September 2014 در ساعت 02:43 PM

صفحه 1173 از 1915 نخستنخست ... 17367310731123115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116911701171117211731174117511761177117811791180118111821183118411851186118711881189119011911192122312731673 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)