کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16146
    سلام
    لطفا کمکم کنيد !!! تا الان پيش دوتا دامپزشک رفتم ولي هيچکدوم درمان نتونستن بکنن داره وخيم ميشه اوضاعش ! ده روز پيش ديدم دونه هاي هضم نشده تو مدفوعشه زنگ زدم به دامپزشک گفت طبيعيه چيز خواصي نيست ! دو سه روز گذست ديدم باز هم همونجوريه بردمش يه دکتر ديگه آنتي بيوتيک داد دوتا بهم که 3 روز دادم هيچ تاثيري نداشت ! به محض دادن دونه همه رو همونجوري هضم نشده پس ميده ! داروهارو قطع کردم دوروز بهش 2-3 قطره آبليمو دادم داخل آبش + ذرت شيري و کنجد و ماش خيس شده . از ديروز ديگه نميخورد اونارو دوباره ارزن دادم بهش که باز شد همون وضع قبل (عدم هضم) از امروز صبح هم همش ميخواد بالا بياره ولي نميتونه هي زور ميزنه که بالا بياره ولي نميتونه ! چنتا عکس ميزارم از وضع ظاهريش و مطفوعش / ميدونم الان ميخوايد بگيد ببرمش به دامپزشکي ! ولي کدوم دامپزشک !؟هيچکدوم نتونستن درمان کننش طفلي رو !!!!!
    []][IMG][/IMG]
    ویرایش توسط alimc : 6th August 2014 در ساعت 08:01 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimc نمایش پست ها
    سلام
    لطفا کمکم کنيد !!! تا الان پيش دوتا دامپزشک رفتم ولي هيچکدوم درمان نتونستن بکنن داره وخيم ميشه اوضاعش ! ده روز پيش ديدم دونه هاي هضم نشده تو مدفوعشه زنگ زدم به دامپزشک گفت طبيعيه چيز خواصي نيست ! دو سه روز گذست ديدم باز هم همونجوريه بردمش يه دکتر ديگه آنتي بيوتيک داد دوتا بهم که 3 روز دادم هيچ تاثيري نداشت ! به محض دادن دونه همه رو همونجوري هضم نشده پس ميده ! داروهارو قطع کردم دوروز بهش 2-3 قطره آبليمو دادم داخل آبش + ذرت شيري و کنجد و ماش خيس شده . از ديروز ديگه نميخورد اونارو دوباره ارزن دادم بهش که باز شد همون وضع قبل (عدم هضم) از امروز صبح هم همش ميخواد بالا بياره ولي نميتونه هي زور ميزنه که بالا بياره ولي نميتونه ! چنتا عکس ميزارم از وضع ظاهريش و مطفوعش / ميدونم الان ميخوايد بگيد ببرمش به دامپزشکي ! ولي کدوم دامپزشک !؟هيچکدوم نتونستن درمان کننش طفلي رو !!!!!
    سلام.عروس هلندی شما سنش چقدر هست؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16146
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.عروس هلندی شما سنش چقدر هست؟
    حدودا 6-7 ماه الان من نزدیک 1/5 ماهه که دارمش

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    حدودا 6-7 ماه الان من نزدیک 1/5 ماهه که دارمش
    توی عکس هایی که فرستاده بودید سنش خیلی کمتر از 6-7 ماه میخورد.وضعیت خوبی نداشت و در حال تیغه کردن سینه بود.چوب نشیمن مناسبی نداشت.تغذیش چی هست؟رامه یا وحشی؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16146
    تیغه کردن سینه یعنی چی !؟امروز یکی منو گمراه کرد تو سنش ! اونی که بهم فروختش گفت دوماه داره که تا الان میشه سه ماهو نیم به حساب من! ولی امروز پرنده فروش دید گفت 6-7 ماهشه که منم به شما اینو گفتم! رامو دستیه ! چوب پلاستیکی کلفت واسه ملنگو گذاشته بودم . گفتم بزرگه واسش عوضش کردم ! همونو بزارم دوباره ؟تا دیروز با همین حالش خیلی خوب بود ! امروز صبح تا حالا سرش تو پرشه همش! هی اوق میزنه احساس میکنم میخواد بالا بیاره ولی نمیتونه ! چیکار میتونم بکنم که کمکش کنه بالا بیاره سبک شه !؟
    ویرایش توسط alimc : 6th August 2014 در ساعت 08:19 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    تیغه کردن سینه یعنی چی !؟امروز یکی منو گمراه کرد تو سنش ! اونی که بهم فروختش گفت دوماه داره که تا الان میشه سه ماهو نیم به حساب من! ولی امروز پرنده فروش دید گفت 6-7 ماهشه که منم به شما اینو گفتم! رامو دستیه ! چوب پلاستیکی کلفت واسه ملنگو گذاشته بودم . گفتم بزرگه واسش عوضش کردم ! همونو بزارم دوباره ؟تا دیروز با همین حالش خیلی خوب بود ! امروز صبح تا حالا سرش تو پرشه همش! هی اوق میزنه احساس میکنم میخواد بالا بیاره ولی نمیتونه ! چیکار میتونم بکنم که کمکش کنه بالا بیاره سبک شه !؟
    وقتی از ضعف تیغه ی سینه بیرون میزنه میگن تیغه کرده.این جوجه نهایت اگر 3.5 ماه داشته.چوبی براش بگذارید که دو سوم پاهاش رو کامل پوشش بده.براتون پ خ میدم اما وضعیت خوبی نداره و چندان امیدی نمیشه بهش داشت.با توجه به اینکه به دو دامپزشک مراجعه کردید و متاسفانه دارو ها هم روش تاثیر بدی گذاشته.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16146
    دامپزشک اول که دوتا دارو داد تو سرنگ که حتی اسمشم نگفت بهم !!! دومی هم هم بعد سه روز که داروساز بود بردم گفت داروشو قطع کن دوروز آبلیمو بریز تو آبش تا داروی قبلی دفع بشه بیار من یه داروی قویتر بدم بهش که من نبردم از ترس گفتم حتما اینم مثل اولیه ! شاید باورتون نشه ولی تا دیروز سرحال بود بازی میکرد باهام ! دیشب واسش یه تیکه ذرت شیری گذاشتم که گمونم زیاده روی کرد همه رو خورد تا ته الان کمونم نتونسته هضمش کنه رو دلش مونده ! اگه بالا بیاره دوباره سر حال میاد !
    [IMG][/IMG]
    ویرایش توسط alimc : 6th August 2014 در ساعت 08:48 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دامپزشک اول که دوتا دارو داد تو سرنگ که حتی اسمشم نگفت بهم !!! دومی هم هم بعد سه روز که داروساز بود بردم گفت داروشو قطع کن دوروز آبلیمو بریز تو آبش تا داروی قبلی دفع بشه بیار من یه داروی قویتر بدم بهش که من نبردم از ترس گفتم حتما اینم مثل اولیه ! شاید باورتون نشه ولی تا دیروز سرحال بود بازی میکرد باهام ! دیشب واسش یه تیکه ذرت شیری گذاشتم که گمونم زیاده روی کرد همه رو خورد تا ته الان کمونم نتونسته هضمش کنه رو دلش مونده ! اگه بالا بیاره دوباره سر حال میاد !
    این عکس دیروزشه !
    بهرحال اشتباهاتی بوده که رخ داده و کاریشون هم نمیشه کرد.ان شالله مشکلش برطرف میشه.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16146
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    بهرحال اشتباهاتی بوده که رخ داده و کاریشون هم نمیشه کرد.ان شالله مشکلش برطرف میشه.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2
    عذر میخوام ! غذای مونده تو چینه دانشو چیکنم !؟نمیشه کمک به دفع یا بالا آوردنشون کرد !؟ممنونم از راهنماییتون .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    عذر میخوام ! غذای مونده تو چینه دانشو چیکنم !؟نمیشه کمک به دفع یا بالا آوردنشون کرد !؟ممنونم از راهنماییتون .
    اصلا معلوم نیست تشخیص شما در حالت تهوع عروس هلندیتون درست باشه یا اینکه بعدش حالش خوب بشه.بهرحال راهنمایی کردم.انشالله نتیجه بده.

صفحه 1096 از 1915 نخستنخست ... 965969961046107710781079108010811082108310841085108610871088108910901091109210931094109510961097109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311141115114611961596 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)