صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 108
    کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    با سلام ایا اندازه هد فلاور نر و ماده تاثیری رو ی یچه ها داره یا نه ممنون

بدون شک یک جفت با ژنهای قوی بچه های بهتری خواهند داد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    بدون شک یک جفت با ژنهای قوی بچه های بهتری خواهند داد
    ژن که به کنار منظورم من اینکه که 2 تا ماهی هم نژاد دارای یک گرید کپی پیست همدیگه فقط یه کی غذا خورده هد زده اون یکی هد نزده اونی که هد ززده روی بچه هاش تاثیر داره یا نه فقط نژاد و گرید ربط داره

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    ژن که به کنار منظورم من اینکه که 2 تا ماهی هم نژاد دارای یک گرید کپی پیست همدیگه فقط یه کی غذا خورده هد زده اون یکی هد نزده اونی که هد ززده روی بچه هاش تاثیر داره یا نه فقط نژاد و گرید ربط داره
    علی جان بارها گفته شده غذا ربطی به هد نداره
    در مورد تکثیر فلاور هر احتمالی وجود داره
    ولی این یک اصل وقتی یک ماهی استعداد هد زدن و رنگ رو داره یعنی ژنها قوی رو از پدر و مادر به ارث برده در این صورت احتمال دادن بچه خوب خیلی زیاده
    و در مورد ماهی هم نژاد که گفتی هد نداره هم احتمال این وجود داره که بچه خوب بده اما با درصد کمتر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    1 جفت فلاور هورن
    شماره عضویت
    11439
    ببخشید من یک جفت فلاور هورن دارم 2 روز پیش تخم گذاشت و روز دوم رنگ تخم ها به رنگ قهوای کمرنگ درومد و من نر و ماده رو گذاشتم تو تانک دیگه ای و الان میبینم که رنگ همه تخم ها دارن به سمت شیری رنگ دوباره میرن و یک چیزایی سفید رنگ هم رو بیشتر تخم ها افتاده مثل نخ های بسیار باریک و ریز و اینکه من به مقدار زیادی هم تو ابش ضد عفونی هم ریختم و هیچ خبری از بچه ماهی نیست کمکم کنید ممنونم که باید چی کنم
    و اینکه اصلا وقتی اینا تخم میزارن چی باید کنیم و رنگ تخم ها اصلا باید چه رنگی بشن ممنونم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2013 نمایش پست ها
    ببخشید من یک جفت فلاور هورن دارم 2 روز پیش تخم گذاشت و روز دوم رنگ تخم ها به رنگ قهوای کمرنگ درومد و من نر و ماده رو گذاشتم تو تانک دیگه ای و الان میبینم که رنگ همه تخم ها دارن به سمت شیری رنگ دوباره میرن و یک چیزایی سفید رنگ هم رو بیشتر تخم ها افتاده مثل نخ های بسیار باریک و ریز و اینکه من به مقدار زیادی هم تو ابش ضد عفونی هم ریختم و هیچ خبری از بچه ماهی نیست کمکم کنید ممنونم که باید چی کنم
    و اینکه اصلا وقتی اینا تخم میزارن چی باید کنیم و رنگ تخم ها اصلا باید چه رنگی بشن ممنونم
    تخم ها بارور نشدند

یا شرایط آب خرابه
    یا قارچ و عفونت های دیگه تخم ها رو خراب کرده
    یا فلاورهورن نر قادر به بارور سازی تخم های نبوده
    یا فلاورهورن ماده مشکل ژنتیکی داشته!!!

همه اینایی که گفتم به تنهایی یا به صورت ترکیبیتی میتونه باعث بروز این حالت بشه

موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    1 جفت فلاور هورن
    شماره عضویت
    11439
    داداش میخواستم بدونم فلاور من وقتی به تخم بیاد هر چند وقت یک بار تخم میزاره و وقتی تخم گذاشت از کجا بفهمم تخم ها بارور شدن و رنگ تخم ها چه رنگی میشه یعد از یارور شدن و سوال اخر اینکه بزارم بچه ها بیرون بیان بعد جدا شون کنم یا همون تخم که هستن باید جدا شون کنم از والدین
    ممنونم

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2013 نمایش پست ها
    داداش میخواستم بدونم فلاور من وقتی به تخم بیاد هر چند وقت یک بار تخم میزاره و وقتی تخم گذاشت از کجا بفهمم تخم ها بارور شدن و رنگ تخم ها چه رنگی میشه یعد از یارور شدن و سوال اخر اینکه بزارم بچه ها بیرون بیان بعد جدا شون کنم یا همون تخم که هستن باید جدا شون کنم از والدین
    ممنونم
    هر 7 تا 10 روز تخم میزاره
    برای این که بفهمی تخم ها بارور شدن باید 36 تا 48 ساعت صبر کنی کنی
    بعد از این 36 ساعت چشم ها لاورها بصورن نطقه سیاه روی تخم معلوم میشه و بعد از 48 ساعت لارو شروع به تکون خوردن می کنند
    بهتر برای خورده نشدن تخم ها توسط نر و ماده 3 یا 4 ساعت بعد تخم ریزی تخم ها رو از نر و ماده جدا کنی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری،فلاور
    شماره عضویت
    11521
    سلام
    من فلاورمو جفت انداختم حتی جفت گیر هم می کردن بعد جفت گیری شروع به جابجا کردن ماسه کردن همین الان بهشون سر زدم همون جایی که برای تخم گزاری برای خودشون درس کردن ماهی ماده نمی زاره ماهی نره نزدیکش بشه دنبالش میکنه نمی دنم چرا؟ ایا طبیعی یا...
    لطفا کمکم کنید مرسی

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط moin7 نمایش پست ها
    سلام
    من فلاورمو جفت انداختم حتی جفت گیر هم می کردن بعد جفت گیری شروع به جابجا کردن ماسه کردن همین الان بهشون سر زدم همون جایی که برای تخم گزاری برای خودشون درس کردن ماهی ماده نمی زاره ماهی نره نزدیکش بشه دنبالش میکنه نمی دنم چرا؟ ایا طبیعی یا...
    لطفا کمکم کنید مرسی
    جفت خوردن این به تعداد خوده ماهی های موجود متفاوته
    اگر فقط دنبالش نر میکنه مثل حرکات انفجاری که به سمت نر داره و بعد از چند ثانیه بی خیال میشه مشکلی نیست
    ولی اگر نر و کتک میزنه باید بگم جفت نخور
    دن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری،فلاور
    شماره عضویت
    11521
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    جفت خوردن این به تعداد خوده ماهی های موجود متفاوته اگر فقط دنبالش نر میکنه مثل حرکات انفجاری که به سمت نر داره و بعد از چند ثانیه بی خیال میشه مشکلی نیست ولی اگر نر و کتک میزنه باید بگم جفت نخوردن
    نر اصلا ماده رو دنبال نمی کنه فقط ماده نرو دنبال می کنه اونم اگه به قلمروش نزدیک بشه

صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)