صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 108
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور،دیسکس؛مینا؛مرغ عشق؛لاکپشت
    شماره عضویت
    12568
    دوستان اینم فیلمی که ازشون گرفتم
    http://mihanbit.com/download/51c1f20.../MOV014094.avi

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1474 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من دو تا فلاور نرو ماده دارم اول که یه نر داشتم و وقتی ماده رو کنارش انداختم مشکلی نبود و با هم درگیر نشدن و هیچ عکس العملی به هم نشون ندادن
    که بینشون شیشه گذاشتم و یکی دو روز بعد که امروز باشه شیشه بینشون رو برداشتم و تا دم غرووب هیچ مشکلی نبود که اومد آب رو سیفون کنم دیدم دارن عمل دهن به دهن رو انجام میدن منصرف شدم ببینم چکار میکنن جفت میخورن یا نه تا اینکه یه مدت دهان به دهان بودن و همش ول میکردن و میگرفتن و بعضی وقتا هم به دور هم پیچ میخوردن که خیلی طول کشید وقتی که رفتم نزدیک دیدم که ماده صورتو هد نر رو زخمی کرده و وقتی توجه کردم علاوه بر لب دهان به دهان شدن ماده به صورتو چشم نر نیز حمله میکنه و ضربه میزنه و در کمال تعجب دیدم که ماده نر رو داره داغون میکنه
    دلیل چی هست آیا دعوا بوده یا جفت خوردن بوده تا حالا اینطوریشو ندیده بودم دوستان اگر امکانش هست راهنمایی کنند فرق دعوا و جفت خوردنشون مشخصه یا نه؟
    معمولا وقتی جفت می خورند که ماهی ماده اماده تخم ریزی باشه در غیر این صورت درگیری به وجود میاد که باعث اسیب دیدن و بعضا مرگ یکی از ماهی ها میشه
    جفت کردن این ماهی کار سختیه و باید حوصله بخرج داد
    ولی یک اصل کلی هست
    ماده سایز کوچک همیشه بدون دردسر با نر بزرگ جفت می خوره هر چی سایز ماده بزرگتر میشه جفت خوردن و درگیر سخت تر میشه
    اگر نر و ماده هم سایز هستند تا روزی که ماده لوله تخم ریزیش بیرون نزده شیشه بین نر و ماده رو بر ندارید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12568
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    معمولا وقتی جفت می خورند که ماهی ماده اماده تخم ریزی باشه در غیر این صورت درگیری به وجود میاد که باعث اسیب دیدن و بعضا مرگ یکی از ماهی ها میشه
    جفت کردن این ماهی کار سختیه و باید حوصله بخرج داد
    ولی یک اصل کلی هست
    ماده سایز کوچک همیشه بدون دردسر با نر بزرگ جفت می خوره هر چی سایز ماده بزرگتر میشه جفت خوردن و درگیر سخت تر میشه
    اگر نر و ماده هم سایز هستند تا روزی که ماده لوله تخم ریزیش بیرون نزده شیشه بین نر و ماده رو بر ندارید
    مرسی دوست عزیز
    من تا به حال مشکلی نداشتم در مورد جفت زدن فلاور این اولین بارم هست که مشکل میخورم
    البته یک کم خیلی کم ماده بزرگتره
    ولی خوب ماده علاقه خودشو نشون میداد و لوله هم زده بود بیرون اگر اشتباه نکنم شیشه رو هم برداشتم مشکلی نبود ولی یکدفعه نمیدونم چطور شد درگیر شدن
    ولی باز شیشه رو میزارم بینشون به مدت طولانی تا بتونم نتیجه بگریم البته لازم به ذکر هست وقتی شیشه بینشون بود نر یکی دوبار رفته بود اون سمت شیشه و مشکلی نبود ولی من باز برش گردوندم ولی بازم شیشه میزارم تا ببینم چی میشه و خبرشو حتما اینجا میدم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    سلام. يه روش ديگه هم شنيدم ميشه استفاده كرد. شما هر روز شيشه رو بردار و به محض اينكه ديدي مبيخوان همديگه رو بزنن دوباره شيشه رو بزار. بعد چند روز به هم عادت ميكنن.
    من خودم ضرورتي پيش نيومده كه استفاده كنم ازش اما ضرري نداره. ببينيد جواب ميده!؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12568
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seena نمایش پست ها
    سلام. يه روش ديگه هم شنيدم ميشه استفاده كرد. شما هر روز شيشه رو بردار و به محض اينكه ديدي مبيخوان همديگه رو بزنن دوباره شيشه رو بزار. بعد چند روز به هم عادت ميكنن.
    من خودم ضرورتي پيش نيومده كه استفاده كنم ازش اما ضرري نداره. ببينيد جواب ميده!؟
    مرسی دوست عزیز از راهنماییتون ولی این کارو امتحان کردم وقتی شیشه رو بر میدارم اصلا دعوا نمیکنن انگار جفت خورده باشن کاری به کاره هم ندارن اینبار که دعوا کردن نمیدونم سره چی بود اصلا یه دفعه مثل خروس جنگی شده بودن
    الان باز شیشه رو برداشتم اصلا مثل بچه آدم هستن کاری به کار هم ندارن با هم شنا میکنن غذا میخورن ولی اصلا عمل قفل دهان ندارن که مشخص بشه جفت خوردن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، قناری
    شماره عضویت
    13252
    سلام

خسته نباشید

ممنون از مطالب مفیدتون

من یه سوال دارم

میخوام پرت با فلاور جفت کنم

الان یه شیشه بین فلاور و پرت گذاشتم ، بعد از چندروز که شیشه رو برمیدارم فلاور اولش خیلی خوبه ولی بعد از چند ساعت شروع میکنه به زدن پرت

چکار کنم ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    نقل قول نوشته اصلی توسط H@MiD نمایش پست ها
    سلام

خسته نباشید

ممنون از مطالب مفیدتون

من یه سوال دارم

الان یه شیشه بین فلاور و پرت گذاشتم ، بعد از چندروز که شیشه رو برمیدارم فلاور اولش خیلی خوبه ولی بعد از چند ساعت شروع میکنه به زدن پرت

چکار کنم ؟
    اگر از جنسیتشون مطمین هستید روش هایی که تو این تاپیک گفته شده رو ام تحان کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، قناری
    شماره عضویت
    13252
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seena نمایش پست ها
    اگر از جنسیتشون مطمین هستید روش هایی که تو این تاپیک گفته شده رو ام تحان کنید.
    آره پرتم قبلا چند دفعه تخم گذاشته

فلاورشم تا جائی که من میدونم نره ، آخه هد داره و بدنش حالت فلاورای ماده که گرد هستن نداره

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط H@MiD نمایش پست ها
    سلام

خسته نباشید

ممنون از مطالب مفیدتون

من یه سوال دارم

چکار کنم ؟

نر وماده اماده نیست اند بهتره به مدت ۱۰ روز از هم جداشون بکنی و بینشون شیشه رنگی بزاری که هم دیگر رو نبینند ،وقتی ماده اماده شد اون وقت
    پیش هم رها شون کن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و آکواریوم
    شماره عضویت
    13845
    سلام.من 1کی 2روزه عضو اینجا شدم و اصلا هم بلد نیستم مثله بقیه دوستان پست بزارم و مشکلم رو بگم.من 1فلاور نر دارم موقع خرید فوشنده گفت که نژادش کامفا هست اما بعدا که جست وجو کردم دیدم مثله اینکه میگن zed zed هستش.اول اگه میشه اسمه نژادشو بگید؟6 7 ماه پیش که خریدم 100هزار تومن یود و بچه بود اما الان بزرگ شده و دوست دارم ازش بچه بگیرم از 2 3 جا پرسیدم گفتن باید شیشه بینشون بزازی و اینها ولا نمی دونم چه سایزی ماده براش بگیرم هم سایر یا کوچیک بگیرم و اینکه تخم ریزیش چتوره؟ماده اش هم نژاد داره مثله نر یا هر ماده ای رو میشه باهاش انداخت؟اگه زحمتی نیست راهنماییم کنید در مورده نژادش و جفت کیری و یا چه ماده ای براش بگیرم ممنون.1 ویدیو از فلاورم هم گرفته ام که کمکتون کنه تو جواب دادن.حجمشم کم کردم.لطف میکنید جواب بدید! اینم لینکش
    دانلود 20130428 mp4

صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)