صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 44
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11685
    نقل قول نوشته اصلی توسط Midnight نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان.
    این قیف های نارنجی که تو عکس بالا جناب اخوانی گذاشتن اسمشون و جنسشون چیه؟ و از کجا می شه تهیه کرد؟ و ایا لوله نئوپایپ سفید ها ک برای لوله کشی اب جدیدا تو ساختمون ها استفاده می شه می تونه گزینه مناسبی باشه؟

یک سوال دیگه هم داشتم من دنبال دانلود مستند از محیط طبیعی دیسکس ها هستم اگه کسی اطلاع داره لطفا لینک بده.
    دوست عزیز میتونید از مغازه هایی که وسایل آتشنشانی میفروشن از این مخروطی های نارنجی رنگ که برای راه بندان استفاده میشه به جای اینها استفاده کنید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط sirus نمایش پست ها
    دوست عزیز میتونید از مغازه هایی که وسایل آتشنشانی میفروشن از این مخروطی های نارنجی رنگ که برای راه بندان استفاده میشه به جای اینها استفاده کنید.
    دوست عزیز اون قیف های نارنجی که شما میفرمایید نیم متر طول داره !!!

ایشون میتونند از فروشندگان لوازم اکواریوم همین قیف رو تهیه کنند .. در ضمن همون لوله پی وی سی هم میتونه کار ایشون رو راه بندازه..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11685
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    دوست عزیز اون قیف های نارنجی که شما میفرمایید نیم متر طول داره !!!

ایشون میتونند از فروشندگان لوازم اکواریوم همین قیف رو تهیه کنند .. در ضمن همون لوله پی وی سی هم میتونه کار ایشون رو راه بندازه..
    نیم متری ها سایز متوسطشون هست و یه سایز از اون کوچیکتر دارن و اگه اون باز بزرگتر باشه میشه از پایین کوتاهش کرد
    درضمن وقتی جنسی برسه دست آکواریومی ها قیمتش چند برابر میشه و همین بهتر که بجاش از جنس های جایگزین استفاده بشه.

همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    سلام به همه عزیزان.
    این قیف های نارنجی که تو عکس بالا جناب اخوانی گذاشتن اسمشون و جنسشون چیه؟ و از کجا می شه تهیه کرد؟ و ایا لوله نئوپایپ سفید ها ک برای لوله کشی اب جدیدا تو ساختمون ها استفاده می شه می تونه گزینه مناسبی باشه؟

یک سوال دیگه هم داشتم من دنبال دانلود مستند از محیط طبیعی دیسکس ها هستم اگه کسی اطلاع داره لطفا لینک بده.

سلام:
    با اجازه استاد رضایی:
    قیفهایی که شما تو عکس جناب اخوانی دیدید بنام دوک هست و نمایندگی جی بی ال تو تهران هم داره تو نواب از آرش رهبری و شهرک اکباتان نمایندگی صائمی دارند-
    لوله نیوپایپ جنسش پلی پروپیلن یا اصطلاحاً P.P هست و با توجه به اینکه تخمها روی این لوله نمی چسبند(بعلت داشتن ضریب زبری خیلی کم نسبت به لوله های P.V.C )همونطور که جناب رضایی گفتند لوله پی وی سی بسیار مناسبتر هست برای تخم ریزی یا از دوک استفاده کنید یا همون لوله P.V.C
    در خصوص سوال آخرتون هم می تونید به این سایت مراجعه کنید که بنام دیسکس تی وی هست و فیلمهای بسیار زیبا اون رو دانلود کنید.
    Discus TV Videos

همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sirus نمایش پست ها
    نیم متری ها سایز متوسطشون هست و یه سایز از اون کوچیکتر دارن و اگه اون باز بزرگتر باشه میشه از پایین کوتاهش کرد
    درضمن وقتی جنسی برسه دست آکواریومی ها قیمتش چند برابر میشه و همین بهتر که بجاش از جنس های جایگزین استفاده بشه.

سلام:
    دوست عزیز اون کله قندی که شما می فرمائید :
    1-جنسشون لاستیک هست اولاً اصلاً تخمهای دیسکس روی اون نمی چسبه و در ثانی مواد شیمایی که لاستیک داره و در دمای تانک دیسکس که دمای 29 تا 30 درجه هست از خودش مواد شیمایی تولید میکنه
    2- نقطه تکیه گاهش کف اون هست و زمانیکه بریده بشه دیگه نقطه اتکایی نداره و می افته
    3-با توجه به لاستیکی بودنش و جرم حجمی کمتری که نسبت به آب داره میاد رو سطح آب
    4-کوچکترین سایزش تو ارتفاع 50 سانته و حداقل قطرش هم 30 سانتیمتر،با توجه به شکلش محیط زیادی تو تانک رو اشغال می کنه و دیسکس نمی تونه دور اون بچرخه
    5-کمترین قیمت این کله قندیها دونه ای 20 هزار تومنه و دوک ها حدود 12 تا 15 تومن
    لطف کنید با راهنمایی های اشتباهتون دوستان رو غلط راهنمایی نفرمائید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    1111
    شماره عضویت
    12065
    تشکر از معرفی سایت .اصفهانم و الی حتما همون دوک هارو تهیه می کردم . با این حال فردا از اکواریومی ها سر راه می پرسم اگه اینجا گیرم نیومد همون پی وی سی رو تهیه کنم.
    این لوله ها رو ک ضمیمه کردم پیدا کردم اشتبا نکنم لوله سبز می گن بشون اگه مناسب هستن بگید همینا رو استفاده کنم . جهت قرار گرفتنشونم باید عمودی و چسبیده ب شیشه باشه؟ یعنی با استفاده از چسبونک ها ب شیشه بچسبونمشون؟

و اگه مناسب نیستن بگید لوله پی وی سی چه رنگی و با چه قطر و طولی تهیه کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    تشکر از معرفی سایت .اصفهانم و الی حتما همون دوک هارو تهیه می کردم . با این حال فردا از اکواریومی ها سر راه می پرسم اگه اینجا گیرم نیومد همون پی وی سی رو تهیه کنم.
    این لوله ها رو ک ضمیمه کردم پیدا کردم اشتبا نکنم لوله سبز می گن بشون اگه مناسب هستن بگید همینا رو استفاده کنم . جهت قرار گرفتنشونم باید عمودی و چسبیده ب شیشه باشه؟ یعنی با استفاده از چسبونک ها ب شیشه بچسبونمشون؟

و اگه مناسب نیستن بگید لوله پی وی سی چه رنگی و با چه قطر و طولی تهیه کنم؟
    سلام

لوله سبز و لوله های P.P به درد تخم گذاری دیسکس نمیخورن
    فقط لوله PVC استفاده کنید .

تخم دیسکس روی لوله سبز و لوله p.p خوب نمیچسبه و خیلی زود هم قارچ نابودشون میکنه . از طرفی به شدت تمایل به روی سطح آمدن دارند.

موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

لوله سبز و لوله های P.P به درد تخم گذاری دیسکس نمیخورن
    فقط لوله PVC استفاده کنید .

تخم دیسکس روی لوله سبز و لوله p.p خوب نمیچسبه و خیلی زود هم قارچ نابودشون میکنه . از طرفی به شدت تمایل به روی سطح آمدن دارند.

موفق باشید
    سلام باید به عرض برسونم که من این لوله ای pvcرو از مغازه های که لوازم پکیج می فروشن خریدم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی - کبوتر
    شماره عضویت
    15244
    سلام دوستان عزیز
    ببخشید من یه سوال دارم کسی فیلمی از آموزش ایجاد مزرعه دیسکس رو داره آپ کنه با هر زبانی
    با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط itlor نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ببخشید من یه سوال دارم کسی فیلمی از آموزش ایجاد مزرعه دیسکس رو داره آپ کنه با هر زبانی
    با تشکر
    تو سایت توتیوب سرچ کنید پیدا میکنید!

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)