صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 97
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    آخی چه نازه خیلی بامزست معلومه خیلی هم شکموست تو عکس اول چیه تو دستش؟ پاستیل؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
    امشب یک اتفاق خیلی بدی واسه برفی افتاد.گذاشته بودمش تو توپ.بعد از 20 دقیقه هر چی گشتم دنبالش دیدم نیست.موقعی که بابام داشته می رفته بیرون در رو باز گذاشته بوده.برفی هم با توپ رفته بیرون جای پله ها.از 70 تا پله 5 طبقه قل خورده تا پایین.از پلا ها که رفتم پایین دیدم در توپ باز شدهخ.اونم بیرون توپ نشسته داره هاج و واج نگا میکنه!فکر کنم داشته بوده از ترس می مرده!وگر نه حتما می رفت تو خیابون!این قدر دلم واسش سوخت.کلی گریه کردم.شانس آوردم که نرفته بود تو کوچه!این قدر خاکی شده بود.به نظر شما ممکن بود تو توپ ضربه مغزی کنه؟الان حالش خوبه؟
    نترس طوریش نمیشه،یه بار همستر من رفته بود تو چاه توالت هرچی گشتم نبود رفتم دستشویی دیدم یه چیزی داره دست و پا میزنه و میگه کمک دارم غرق میشم،منم دستکش دستم کردم و آوردمش بیرون و خوب شستمش،فقط تا چند روز بو میداد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    نقل قول نوشته اصلی توسط melika نمایش پست ها
    آخی چه نازه خیلی بامزست معلومه خیلی هم شکموست تو عکس اول چیه تو دستش؟ پاستیل؟
    اونی که تو دستشه استخون مرغه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    نقل قول نوشته اصلی توسط melika نمایش پست ها
    نترس طوریش نمیشه،یه بار همستر من رفته بود تو چاه توالت هرچی گشتم نبود رفتم دستشویی دیدم یه چیزی داره دست و پا میزنه و میگه کمک دارم غرق میشم،منم دستکش دستم کردم و آوردمش بیرون و خوب شستمش،فقط تا چند روز بو میداد
    واااااااااااای!چه وحشتناک!چه طوری تا اون موقعی که شما بفهمی و برین دستکش بیاریدو دست کنین غرق نشده!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
    واااااااااااای!چه وحشتناک!چه طوری تا اون موقعی که شما بفهمی و برین دستکش بیاریدو دست کنین غرق نشده!
    من تا اون موقع نمیدونستم همسترها شناگرهای خوبی هستن،این قضیه برمیگرده به 4 سال پیش ، خداروشکر نجاتش دادم به موقع .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    dog,fish
    شماره عضویت
    8238
    خیلی خوشکله
    رنگ سفید واقعا عالیه واسه هر حیوونی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    دیشب یک اتفاق جالب افتاد.همیشه هر وقت من به برفی غذا می دم نمی دونم چرا با همون غذایی که تو لپشه دلش می خواد بیاد بیرون!ولی من چون میدونم که اگه با غذای تو لپش ولش کنم تو اتاقم غذا ها رو تو اتق خالی میکنه.دیشب اتفاقی رفتم پشت تختمو نگاه کنم.دیدم بله!!!!یک خروار غذا اون پشت جمع شده!البته فقط غذاهای خشک!منو باش فکر میکردم که این غذاهایی که بهش میدادم رو همشو می خورده!حالا نکته ی جالب تر از این اینکه هر چی فکر کردم که این غذاها از کجا رفتند پشت تخت که خدا بدونه به نتیجه ای نرسیدم.آخه من هیچ وقت با لپ پر غذا بیرون ولش نمی کنم.اگه گفتین؟بعد از کمی اندیشه فهمیدم که آره ه ه ه ه.....چون من همیشه در قفس رو باز می ذارم که اگه خواست بره تو قفس اونم می رفته غذا هایی که تو ظرف و خونش بوده رو بر میداشته و می برده پشت تخت می ذاشته.آخه حیوون جون وقتی که تو قفسی غذا ها رو از پشت تخت چه جوری میخواستی بخوری؟بس که شیطونه عشقم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165

اینم یک عکس هنری!!!!عشقهههههههههههههههه ه.
    یک شب یک اتفاق بدی افتاد . برفی طبقه همکف خونش بود.من خود قفس بدون کف قفس یعنی فقط میله های دور قفس رو از کفش جا کردم.برفی هم سرشو از کف قفس بیرون کرد و خواست بره بیرون.من هم نمی دونستم که اون بین قفس و بیرونه.منم دور قفس رو گذاشتم رو کف قفس.اما چون برفی گردنش بیرون ققس بود.بین میله ها موند و داشت خفه میشد.البته من خیلی سریع متوجه شدم و از روش بر داشتم.خوشبختانه چیزیش نشد.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    آخی چه عکس نازی

به خیر گذشت .خیلی مراقبش باش . امیدوارم دیگه این اتفاقا پیش نیاد براش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    اصلا حواستون به این بچه نیستاااا
    تورو خدا یه کم حواستون باشه بسکه خوشگله هی چشم میخوره

صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)