صفحه 7 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 169
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Discus
    شماره عضویت
    12610
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز و آقای نوروزی چی کار کنم 3 وات رو بپرسم یا 1 وات بالاخره؟؟؟؟
    در ضمن شما گفتین فروشگاه هایی هستن که ال ای دی باکیفیت دارن؟؟منظور شما چه فروشگاهی است؟من فقط ماهان الکتریک و روژان الکتریک رو تو پاساژامجد میشناسم.که روژان نمایندگیه ادسونه و ماهان هم سئول داره.
    همچنین آقای نوروزی این سئول رو پرسیدم فقط آبی موجوده و سفید نداره گفت سفیدامون مارکه sun rise هستش که چینیه.

حالا به نظر شما دوستان چی کار کنم؟؟؟چه مارکی بگیرم؟

با تشکر
    سلام
    اول از همه شما دنبال مارک هستید یا جنس خوب ؟
    دوم جنس اقای باقری که ادیسون است واقعا جنسی با کیفیتی است ولی فکر نکنم کلوین بالا داشته باشد
    و فروشگاه اترا که زیر زمین امجد است جنس های خوبی دارد ولی در کل ال ای دی 3 وات را من به شما توصیه نمیکنم چون 3 وات نیستند و طول عمر کمتری دارند نسبت به 1 وات به خاطر مصرف بیشتر امپر و بالا رفتن حرارت

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط s a m a n نمایش پست ها
    سلام
    اول از همه شما دنبال مارک هستید یا جنس خوب ؟
    دوم جنس اقای باقری که ادیسون است واقعا جنسی با کیفیتی است ولی فکر نکنم کلوین بالا داشته باشد
    و فروشگاه اترا که زیر زمین امجد است جنس های خوبی دارد ولی در کل ال ای دی 3 وات را من به شما توصیه نمیکنم چون 3 وات نیستند و طول عمر کمتری دارند نسبت به 1 وات به خاطر مصرف بیشتر امپر و بالا رفتن حرارت
    ممنون دوست عزیز شما خودتون از چه نوع ال ای دی استفاده کردین؟؟ریف دارین؟؟؟راضی هستین از ال ای دی هاتون.
    همچنین نخیر من دنبال مارک نیستم و بیشتر دنبال ال ای دی خوب میگردم که واقعا به درد تانک آب شودر بخوره چون دوست ندارم الکی هزینه کنم و تمام ریفهام بعد از یه مدت شروع به تحلیل رفتن بکنن به جای رشد کردن در تانک.
    همچنین بله من از ای ال دی 1 وات استفاده میکنم نه 3 وات تازه الان که پرسیدم ظاهرا این 3 واتها 3 وات واقعی نیستن؟؟؟
    و در آخر اسم فروشگاهی که گفتین چیه اترا؟؟؟مارک ال ای دیاش چیه دیتا شیپ دارن یا نه؟
    اینه شرکتش:

http://www.astra-led.ch/En
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Discus
    شماره عضویت
    12610
    ممنون دوست عزیز شما خودتون از چه نوع ال ای دی استفاده کردین؟؟ریف دارین؟؟؟راضی هستین از ال ای دی هاتون.
    همچنین نخیر من دنبال مارک نیستم و بیشتر دنبال ال ای دی خوب میگردم که واقعا به درد تانک آب شودر بخوره چون دوست ندارم الکی هزینه کنم و تمام ریفهام بعد از یه مدت شروع به تحلیل رفتن بکنن به جای رشد کردن در تانک.
    همچنین بله من از ای ال دی 1 وات استفاده میکنم نه 3 وات تازه الان که پرسیدم ظاهرا این 3 واتها 3 وات واقعی نیستن؟؟؟
    و در آخر اسم فروشگاهی که گفتین چیه اترا؟؟؟مارک ال ای دیاش چیه دیتا شیپ دارن یا نه؟
    اینه شرکتش:

Astra LED :: Home
    ممنون
    دوست عزیز من برای اکواریوم اب شور دوستم تهیه کردم و خودم برای پلنت خودم و فقط هم از فروشگاه اترا تهیه کردم و واقعا تا به حال افت نور نداشته است و در ال ای دی هم کیفیت نور و طول عمر ملاک است که از این بابت خیالتون راحت ولی به شرط این که پی سی بی و هدسینگ مناسب تهیه کنید به تعداد ال ای دی هاتون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط s a m a n نمایش پست ها
    دوست عزیز من برای اکواریوم اب شور دوستم تهیه کردم و خودم برای پلنت خودم و فقط هم از فروشگاه اترا تهیه کردم و واقعا تا به حال افت نور نداشته است و در ال ای دی هم کیفیت نور و طول عمر ملاک است که از این بابت خیالتون راحت ولی به شرط این که پی سی بی و هدسینگ مناسب تهیه کنید به تعداد ال ای دی هاتون
    ممنون دوست عزیز فقط اینکه شما گفتین pcb و هیتسینک مناسب خوب شما اونا رو هم از همون مغازه تهیه کردین؟؟؟؟هیتسینک رو براساس طول و عرض تانک باید تهیه کرد دیگه درسته؟؟؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Discus
    شماره عضویت
    12610
    ممنون دوست عزیز فقط اینکه شما گفتین pcb و هیتسینک مناسب خوب شما اونا رو هم از همون مغازه تهیه کردین؟؟؟؟هیتسینک رو براساس طول و عرض تانک باید تهیه کرد دیگه درسته؟؟؟
    ممنون
    خواهش میکنم دوست عزیز پی سی بی های موجود در بازار تنوع زیادی دارد ولی رایج ترین که برای اکواریوم استفاده می شود همین 1 متری ها است که تراکم های 18 و24 و36 تائی دارد برای تراکم 18 و24 میتونید از هدسینگ های معمولی استفاده کنید ولی برای تراکم 36 عدد معمولا 2 عدد پی سی بی نیم متری که تراکم 18 تائی و نازک تر هستند از پی سی بی های 18 و 24 تائی و با چسب سیلیکون به کف هدسینگ اتصال میدن و اگر قصد استفاده از پی سی بس با تراکم 36 تائی داری هدسینگش رو به فروشنده بگو که برای 36 ال ای دی می خوای
    هدسینگ مناسب هم فروشگاه ایدا طبقه همکف پاساژ عباسیان دارد
    ببخشید که نوشتم زیاد شد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام دوستان
    الان برای سیستم آب شور من باید از کدام کلوین برای رنگ سفید استفاده کنم و نور آبی هم باید ترکیبی از آبی معمولی و رویال باید باشه دیگه؟

9000-10000

12000-15000

18000-20000

همچنین رنگهای

آبی 450-465 نانو متر رویال بلو
    و آبی معمولی از 465 الی 485 نانومتر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام دوستان بخصوص آقای نوروزی من قرار شده بصورت ترکیبی از ال ای دی های سئول و ادیسون استفاده کنم چون از نمایندگی سئول که ماهان الکتریک هستش پرسیدم مثل اینکه سئول سفید نداره و فقط آبی موجود میباشد.حالا باید ببینم این شرکت ال ای دی 3 وات موجود داره یا نه که اگه نباشه اونوقت ناچارا باید از 1 وات همراه لنز 90 درجه استفاده کنم.
    همچنین این هم لیستی از دیتا شیپ شرکت ادیسون که تو سایت اصلی قرار داده شده بود. حالا خوشحال میشوم که شم دوستان نظر بدین.
    همچنین میشه از رنگ بنفش نیز در کنار آبی و سفید استفاده کرد؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوستان امروز رفتم پاساژ امجد دنبال led های مخصوص آب شور . چندتا مغازه داشتن میگن مارکشون epled هست که ماله تایوان هست فکر کنم . گفتن برای آبشور استفاده میکنیم . مغازه ای به نام نورین زده بود led های مخصوص آب شور که این led رو بهم پیشنهاد داد . led هاش دونه ای 3000 تومن و 2000 تومن بود . حدودا 60 وات گفت لازمه برای تانک 350 لیتر (120*60ارتفاع *50 ) . هر دوتا سفید یه آبی رویال بلو 450 نانو. سفید هم 20000 کلوین . گفت دو ردیف led 36 تایی میشه 330 تومن طول مدار هم بک متر هست . قیمتش خوبه ؟ اصلا led ها خوب هستن ؟ خودم درست کنم ارزون تر نمیشه ؟
    ممنون از همگی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز رفتم پاساژ امجد دنبال led های مخصوص آب شور . چندتا مغازه داشتن میگن مارکشون epled هست که ماله تایوان هست فکر کنم . گفتن برای آبشور استفاده میکنیم . مغازه ای به نام نورین زده بود led های مخصوص آب شور که این led رو بهم پیشنهاد داد . led هاش دونه ای 3000 تومن و 2000 تومن بود . حدودا 60 وات گفت لازمه برای تانک 350 لیتر (120*60ارتفاع *50 ) . هر دوتا سفید یه آبی رویال بلو 450 نانو. سفید هم 20000 کلوین . گفت دو ردیف led 36 تایی میشه 330 تومن طول مدار هم بک متر هست . قیمتش خوبه ؟ اصلا led ها خوب هستن ؟ خودم درست کنم ارزون تر نمیشه ؟
    ممنون از همگی
    سلام دوست عزیز اول از همه باید به شما بگم که توی کل دنیا ال ای دی که برای آب شور باشه نداریم حتی کری نیز که خارجی ها ازش استفاده میکنن برای آب شور نیست.پس قول بعضی از فروشنده ها رو نخور و فقط دنبال این باش که ال ای دی مناسبی برای تانک پیدا کنی که فکر کنم غیر این مارکی که گفتی مارک سئول و ادیسون هم خوبه با تحقیقاتی که من کردم.در ضمن سفید 20000 کلوین که به درد نمیخوره یعنی اون موقع که کل تانک آبی میشه؟؟؟میدونی طیف 20000 کلوین میشه آبی سیر؟؟؟؟؟!!!!!شما باید از سفید 10000 کلوین تا نهایتا 14000 کلوین استفاده کنی به همراه بصورت ترکیبی از رویال بلو و بلو.
    در ضمن شما این چارت طیف رنگی رو ببین تا بهتر متوجه بشی چی به چیه:

ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوست عزیز اول از همه باید به شما بگم که توی کل دنیا ال ای دی که برای آب شور باشه نداریم حتی کری نیز که خارجی ها ازش استفاده میکنن برای آب شور نیست.پس قول بعضی از فروشنده ها رو نخور و فقط دنبال این باش که ال ای دی مناسبی برای تانک پیدا کنی که فکر کنم غیر این مارکی که گفتی مارک سئول و ادیسون هم خوبه با تحقیقاتی که من کردم.در ضمن سفید 20000 کلوین که به درد نمیخوره یعنی اون موقع که کل تانک آبی میشه؟؟؟میدونی طیف 20000 کلوین میشه آبی سیر؟؟؟؟؟!!!!!شما باید از سفید 10000 کلوین تا نهایتا 14000 کلوین استفاده کنی به همراه بصورت ترکیبی از رویال بلو و بلو.
    در ضمن شما این چارت طیف رنگی رو ببین تا بهتر متوجه بشی چی به چیه:

ممنون
    ممنون دوست عزیز از راهنماییتون . من گفته اون فروشنده رو اونطوری که شنیدم منتقل کردم . وقتی خودم شنیدم 20000 کلوین تعجب کردم

در اصل سوال من این بود اولا مارک epled مناسب هست برای تانک آبشور مثل کری با ادیسون ؟
    قیمتش 330 تومن بصرفه هست ؟ خودمون درست کنیم چقدر هزینه کم میشه ؟

صفحه 7 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)