صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اسکار، پرت، سوروم
    شماره عضویت
    21030
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام
    جواب این پرسش شما رو در تاپیک دیگر ارسال کردم. مشکل اصلی شما تعداد زیاد ماهی نسبت به حجم تانک میباشد و تعویض شن یا هر نوع پوشش دیگر کمک خاصی به شما نخواهد کرد.
    سلام.
    شرمنده جناب حق باشماهست، تعداد زیاده (و به توصیه شما تعداد ماهی هارو کم کردم فقط سه جفت سیچلاید آمریکایی کوچیک دارم)من باتعویض شن و گذاشتن سنگ دیگه به این مشکل برنخورم، یعنی اصلا نمیتونم از شن استفاده کنم؟؟

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر.ع. نمایش پست ها
    سلام.
    شرمنده جناب حق باشماهست، تعداد زیاده (و به توصیه شما تعداد ماهی هارو کم کردم فقط سه جفت سیچلاید آمریکایی کوچیک دارم)من باتعویض شن و گذاشتن سنگ دیگه به این مشکل برنخورم، یعنی اصلا نمیتونم از شن استفاده کنم؟؟
    با متعادل شدن تعداد ماهیها و همچنین سیستم تصفیه مناسب ، میتوانید از انواع پوشش ها برای کف تانک استفاده کنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اسکار، پرت، سوروم
    شماره عضویت
    21030
    با متعادل شدن تعداد ماهیها و همچنین سیستم تصفیه مناسب ، میتوانید از انواع پوشش ها برای کف تانک استفاده کنید.
    بسیار خوب، والا ماهرچی میگیم فیلتر خوب بوده کل آکواریوم فیلتر شده میگید نه فیلتراسیون، حالا فیلتراسیون ما مناسب نبوده ولی مشکل از شن بوده استاد عزیز
    منم در مقامی نیستم که بخوام اصرار کنم رو این چیزا، یک دهم تجربه شماروهم ندارم.

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر.ع. نمایش پست ها
    بسیار خوب، والا ماهرچی میگیم فیلتر خوب بوده کل آکواریوم فیلتر شده میگید نه فیلتراسیون، حالا فیلتراسیون ما مناسب نبوده ولی مشکل از شن بوده استاد عزیز
    منم در مقامی نیستم که بخوام اصرار کنم رو این چیزا، یک دهم تجربه شماروهم ندارم.
    عزیزم فکر میکنم شما اصل قضیه رو فراموش کردی !! من به شما گفتم شن کف رو عوض کن ؟؟
    اگه به پستهای قبلی خوب توجه کنی ، تاکید کردم مشکل اصلی شما عدم تناسب تعداد و نوع ماهی ها با سایز آکواریوم میباشد. هیچ نظری هم در مورد فیلتر و شن تانک شما نداشتم.
    شما به هر صورت که صلاح میدونی عمل کن.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    21428
    سلام خدمت مدیران عزیز،یه سوال داشتم که داخل تانک ۶۰ لیتری حدودا چه تعدادی باید نگهداری بشه؟
    بعد اینکه در کل سنگ بهتره یا شن؟

Sent from my SM-G935F using پارسی پت mobile app

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا بهرا نمایش پست ها
    سلام خدمت مدیران عزیز،یه سوال داشتم که داخل تانک ۶۰ لیتری حدودا چه تعدادی باید نگهداری بشه؟
    بعد اینکه در کل سنگ بهتره یا شن؟

سلام
    این تانک کنجایش 5 تا 6 عدد ماهی متوسط را دارد.
    نوع پوشش کف به نوع ماهیها و سلیقه شما بستگی دارد ولی در کل شن از سنگ مناسبتره.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    21428
    سلام
    این تانک کنجایش 5 تا 6 عدد ماهی متوسط را دارد.
    نوع پوشش کف به نوع ماهیها و سلیقه شما بستگی دارد ولی در کل شن از سنگ مناسبتره.
    تشکر از راهنماییتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21378
    سلام استاد Romaans
    ببخشیدمیخواستم بدونم مزایای شن نسبت به سنگ چیه چون خیلی روی شن تاکیدمیکنین برام جالبه بدونم؟
    باتشکر

Sent from my GT-I9500 using پارسی پت mobile app

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گلدفیش
    شماره عضویت
    21620
    سلام
    شن یا همون ماسه ریز دریایی به خاطر ریز بودن نظافت سختی داره ولی قشنگتر از سنگ ریزه هست
    سنگ ریزه های که تو بازار هست رنگای سفید مشکی نارنجی سبز و رنگای طبیعی نظافتش راحت تر هست
    ارتفاع شن باید 3 تا 5 سانت باشه چون اشغالای تولید شده زیر این ارتفاع درصد بالایش تبدیل به اکسیژن میشه
    من از شن دریا با سخره لایف راک برای دکور استفاده میکنم لای لایف راکا هم چوب تاک یا همون انگور میزارم با تعدادی پروژکتور مخصوص وسط تانک رو هم لابی برای دید و بازدید ماهی ها بازمیزارم
    موفق باشی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilia1357 نمایش پست ها
    سلام استاد Romaans
    ببخشیدمیخواستم بدونم مزایای شن نسبت به سنگ چیه چون خیلی روی شن تاکیدمیکنین برام جالبه بدونم؟
    باتشکر

Sent from my GT-I9500 using پارسی پت mobile app
    سلام
    قبلن هم عرض کردم این مورد بیشتر به سلیقه و نوع ماهیهایی که نگهداری میکنید بستگی دارد . در کل هر چه سایز و دانه بندی شن درشتر باشد به نسبت نظافت و سیفون آن هم مشکلتر خواهد شد. شما وقتی از سنگ استفاده میکنید ، جابجایی و دسترسی به زیر آن در زمان سیفون بسیار مشکل خواهد بود.
    در هنگام سیفون و گراول کلینینگ دانه های ریزتر به خاطر وزن کمتر راحت تر جابجا میشوند و فضولات بین آنها به راحتی خارج میشود. از نظر زیبایی هم شن جلوه بهتری به تانک میدهد.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirvazir نمایش پست ها
    سلام
    شن یا همون ماسه ریز دریایی به خاطر ریز بودن نظافت سختی داره ولی قشنگتر از سنگ ریزه هست
    سنگ ریزه های که تو بازار هست رنگای سفید مشکی نارنجی سبز و رنگای طبیعی نظافتش راحت تر هست
    ارتفاع شن باید 3 تا 5 سانت باشه چون اشغالای تولید شده زیر این ارتفاع درصد بالایش تبدیل به اکسیژن میشه
    من از شن دریا با سخره لایف راک برای دکور استفاده میکنم لای لایف راکا هم چوب تاک یا همون انگور میزارم با تعدادی پروژکتور مخصوص وسط تانک رو هم لابی برای دید و بازدید ماهی ها بازمیزارم
    موفق باشی
    دوست خوبم میشه بفرمایید فضولات یا پسماندهای ماهیها در زیر بستر طبق چه فرایندی به اکسیژن تبدیل میشن؟!!!!!
    در ضمن لایو راک به هیچ عنوان جهت استفاده در تانک آب شیرین مناسب نیست.
    ویرایش توسط Romans : 29th April 2017 در ساعت 07:13 AM

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)