صفحه 32 از 34 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 337

موضوع: سیستم نور led

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRh نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی سر در نمیارم از سیستم این ال ای دی ها فامیلون مهندس برق هست گفت اطلاعات و نوع و تعداد رو بگیر تهیه کنیم درست کنیم.
    من آکواریومم 80.50.60 هست که 55 آبگیری میشه. لطفا یه سیستم نوری بگین درست کنیم که دیگه مشکل نداشته باشیم وقتی ریف گرفتیم/ نوع مارک هرچی که هست رو بگین بدم این درست کنه مرسی از زحماتتون
    دوست عزیز بستگی داره به چه نوع مرجانی بخواید نگه دارید ولی مدلی که دوستمون تو پست قبل توضیح داده البته با تعویض نور سفیدش

البته شما میتونید چندتا ال ای دی کمتر بگیرید

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahya.akbarzade نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم آیا میشه ال ای دی های سیستم نوره زد لایت 6600 رو عوض کرد؟ مثلا به جای سبزاش ابی بزاری؟ به طور مثال عرض کردم.
    دوست عزیز شدنش که میشه ولی چندتا مشکل هست یکی که بشه ال ای دی جدید را بخورونید به جای ال ای دی قبلی .،یکی دیگه که تو تنظیم کردن نور به مشکل میخورید.مثلا شما میخواید شدت نور قرمز را زیاد کنید ابی زیاد میشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    سلام دوستان
    در خصوص سیستم نور شرکت سانرایز سوال داشتم آیا کسی برای SPS از این سیستم استفاده کرده یا اطلاعاتی ازش داره از سیستم زتلایت بعضیها ناراضی هستند ولی سانرایزو خبر ندارم
    سیستم من ارتفاع آبگیریش 63 سانتیمتره و امکان استفاده از نور متال رو هم ندارم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آكواريوم آب شور
    شماره عضویت
    17407
    سلام من برای نور اکواریوم جدیدی که میخوام درست کنم نمیدونم چه طیفی از ال ای دی ها رو باید استفاده کنم میشه لطفا راهنمایی کنید
    طول اکواریم 120 هست عرض اکواریم 60 هست ارتفاع اکواریوم 65 هست که 60 ابگیری میشه
    خوب میخوام نور رو خودم درست کنم بفرمایید چه نوع ال ای دی استفاده کنم
    بعدم اینکه تعداد ال ای دی ابی و سفید چه میزان باشه بهتره
    با تشکر

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط malekli نمایش پست ها
    سلام من برای نور اکواریوم جدیدی که میخوام درست کنم نمیدونم چه طیفی از ال ای دی ها رو باید استفاده کنم میشه لطفا راهنمایی کنید
    طول اکواریم 120 هست عرض اکواریم 60 هست ارتفاع اکواریوم 65 هست که 60 ابگیری میشه
    خوب میخوام نور رو خودم درست کنم بفرمایید چه نوع ال ای دی استفاده کنم
    بعدم اینکه تعداد ال ای دی ابی و سفید چه میزان باشه بهتره
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    در این تایپیک( http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=27376 )من شرح دادم ولی هنوز شرکتهای حرفه ای هم به قانون خاصی نرسیدن و میبینیم هر سیستمی چینش متفاوتی داره و بهترین کار کپی از روی اونهاست ، در یه صفحه قبل دوستمون دو تا لینک و یه نمونه گذاشته میتونی نگاه کنی و کپی برداری

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    19538
    سلام به همه دوستان
    برای آکواریوم طول 160عرض 60 اراتفاع 70 برای ریف از چه تعداد سفید آبی و قرمز وسبز باید استفاده کنم

Sent from my SM-E500H using Parsipet mobile app

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    سلام دوستان کسی اطلاعاتی راجع به سیستم نور ال ای دی max spect داره مخصوصا 160وات که ال ای دی هاش کری هستن و قیمتش حدودا 1200هست و از لحاظ مقایسه نزدیک به ردیون 170 واته که قیمتش حدود 3200

Sent from my SM-A300H using Parsipet mobile app

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ---
    شماره عضویت
    20155
    یه سوالمن میخواستم ال ای دی سفارش بدم (ابعاد آکواریومم 60*65*110) از یه مغازه پرسیدم گفت واسه آکواریوم شما 80 تا ال ای دی لازمه با دستمزد و لوازم حدودا یه میلیون در میاد خودشم استفاده میکرد مرجاناش خوب باز شده بودنا
    ز یه مغازه دیگه پرسیدم اونم گفت واسه آک شما 80 تا ال ای دی لازمه حدودا 360 در میاد واستون خودشم میگفت تصمینی میدم
    الان من موندم کدوم یکی راس میگه ؟ کدوم هاش ال ای دی هاش مرغوبه ؟از کجا میشه تشخیص داد کدوم ال ای دی هاش مرغوب تره بدرد آکواریوم آب شور و مرجان میخوره ؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snowsyamak نمایش پست ها
    یه سوالمن میخواستم ال ای دی سفارش بدم (ابعاد آکواریومم 60*65*110) از یه مغازه پرسیدم گفت واسه آکواریوم شما 80 تا ال ای دی لازمه با دستمزد و لوازم حدودا یه میلیون در میاد خودشم استفاده میکرد مرجاناش خوب باز شده بودنا
    ز یه مغازه دیگه پرسیدم اونم گفت واسه آک شما 80 تا ال ای دی لازمه حدودا 360 در میاد واستون خودشم میگفت تصمینی میدم
    الان من موندم کدوم یکی راس میگه ؟ کدوم هاش ال ای دی هاش مرغوبه ؟از کجا میشه تشخیص داد کدوم ال ای دی هاش مرغوب تره بدرد آکواریوم آب شور و مرجان میخوره ؟؟؟؟

سلام . یه چیزی رو من باید بگم خدمتتون . از ته قلبم می گم بهتون که فروشنده های نواب اکثرا آدم های خوبی نیستند . همین قیمتی که گرفتید خودش یه وجه این حرف رو ثابت می کنه
    یه فروشنده دونه ای ال ای دی رو 12000 تومن می خواد بفروشه یکی دیگه 4000 تومن هزینه های هیت سینگ درایور و ... هم هست شما یه جمع بندی کن یه قیمت بگیر
    خیلی خیلی ارزون تر می شه حتی اگه خودتون درست کنید . 300 تومن پول متال هالید برند ریف اختاپوس هست ! کمی بیشتر تامل کنید قبل هزینه آنچنانی
    نکته دیگه اینه که شما باید بدونید از نورتون چی می خواید ! آیا قصد نگهداری SPS دارید یا فقط LPS ؟ یا فقط ماهی . SPS نیاز مند نور با تنوع رنگی بالا همچنین کیفیت مورد قبوله
    ولی مرجان های LPS می تونه زیر مهتابی و پاور ال ای دی های معمولی رشد حتی اگه برند خاص مثل CREE نباشه . نکته اینه که شما باید از تعداد مناسب و ترکیب مناسب برای
    تانک استفاده کنید .
    حالا پیشنهاد من اینه که نمونه نور های خارجی رو بررسی کنید و به مقدار nm ال ای دی هاشون و رنگ هاشون یه سرویس نوری برای خودتون سمپل کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ---
    شماره عضویت
    20155
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها

سلام . یه چیزی رو من باید بگم خدمتتون . از ته قلبم می گم بهتون که فروشنده های نواب اکثرا آدم های خوبی نیستند . همین قیمتی که گرفتید خودش یه وجه این حرف رو ثابت می کنه
    یه فروشنده دونه ای ال ای دی رو 12000 تومن می خواد بفروشه یکی دیگه 4000 تومن هزینه های هیت سینگ درایور و ... هم هست شما یه جمع بندی کن یه قیمت بگیر
    خیلی خیلی ارزون تر می شه حتی اگه خودتون درست کنید . 300 تومن پول متال هالید برند ریف اختاپوس هست ! کمی بیشتر تامل کنید قبل هزینه آنچنانی
    نکته دیگه اینه که شما باید بدونید از نورتون چی می خواید ! آیا قصد نگهداری SPS دارید یا فقط LPS ؟ یا فقط ماهی . SPS نیاز مند نور با تنوع رنگی بالا همچنین کیفیت مورد قبوله
    ولی مرجان های LPS می تونه زیر مهتابی و پاور ال ای دی های معمولی رشد حتی اگه برند خاص مثل CREE نباشه . نکته اینه که شما باید از تعداد مناسب و ترکیب مناسب برای
    تانک استفاده کنید .
    حالا پیشنهاد من اینه که نمونه نور های خارجی رو بررسی کنید و به مقدار nm ال ای دی هاشون و رنگ هاشون یه سرویس نوری برای خودتون سمپل کنید

خیلی ممنون از راهنمایتون
    بنظرتون تانکی به این اندازه پیشنهادی دارین ؟؟ چند تا ال ای دی و از چه نوعی ....
    بیشتر من میخوام مرجان lps داشته باشم کار بزرگی کردم !

صفحه 32 از 34 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)