صفحه 14 از 34 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 337

موضوع: سیستم نور led

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysman نمایش پست ها
    کسی تا به حال از رنگهای سبز و صورتی و قرمز در طراحی led استفاده کرده؟
    اگر بخواهم از این رنگها هم استفاده کنم باید کلوین بالا باشن؟
    چون طیف نور موجود در آب دریا نزدیک به آبی هست معمولا از این رنگ استفاده میشه تو آب شور. اما تو آب شیرین از صورتی,
    حالا اگه چند تا صورتی استفاده بشه مشکلی نیست معمولا برا قشنگی این کارو میکنن سبز رو ندیدم کسی استفاده کنه اگه کلوین دار باشه هم بهتره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12442
    با سلام خدمت دوستان.دوستان میخواستم بدونم که در آکواریوم آب شور میشه از نورهای اس ام دی و یا ال ای دی استفاده کرد یا نه؟و ترتیبشون چه جوری باشه خوبه؟رنگای مورد نظر من آبی و قرمز و سفیده خوبه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    14130
    led uv خوبه؟ چند عدد؟ ۱ وات یا ۳ وات؟
    بخواهم led رنگی بگیرم ۱ وات باشه یا ۳ وات؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    14130
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.دوستان میخواستم بدونم که در آکواریوم آب شور میشه از نورهای اس ام دی و یا ال ای دی استفاده کرد یا نه؟و ترتیبشون چه جوری باشه خوبه؟رنگای مورد نظر من آبی و قرمز و سفیده خوبه؟
    نور smd خیر (کاربردی نداره) مگر برای نور شب استفاده کنید
    led هم که توی همین بخش مفصل درموردش صحبت شده
    قرمز استفاده نکنید که باعث جلبک میشه
    آبی رو ترجیحا رویال بلو استفاده کنید (450nm) یا حداکثر (460nm) با کلوین 20000
    سفید 8000 کلوین به بالا باشه
    ترجیحا از led های 3 وات استفاده کنید و هیت سینک مناسبی انتخاب کنید
    (بهترین خبر هم اینه که چیز بدرد بخور توی بازار وجود نداره
    حداکثز میتونید روی led های آبی سئول حساب کنید)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    14646
    ال ای دی ها چطور به هم بسته میشه؟
    من میخوام در کنار دو عدد مهتابی سفید و اکتنیک آبی استفاده کنم

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsoft نمایش پست ها
    ال ای دی ها چطور به هم بسته میشه؟
    من میخوام در کنار دو عدد مهتابی سفید و اکتنیک آبی استفاده کنم
    ال ای دی ها باید به صورت سری به هم بسته بشن و در نهایت یه سر ال ای دی ها مثبتش باقی میمونه و یه سرش منفی که در نهایت به پاور وصل میشه
    پاور رو باید نصبت به تعداد ال ای دی ها انتخاب کنید که همون فروشنده راهنمایی میکنه تو این لینک هم یه سری توضیحات داره

http://www.parsipet.ir/thread11959.html

کاربرفعال

شماره عضویت
    7676
    سلام دوستان در حین جستجو در سایت کمپانی سئول برای دیتاشیست و کاتالوگ ها و بررسی اونها و مقایسه با ال ای دی های کری که دوستان استفاده میکنند به نکات جالبی رسیدم که متونید بطور دقیق تو این لینک مطالعه کنید:http://****************.com/forum572...ml#post1164191
    به نظر من طیف سئول 6300 کلوین با کد w42180 لینک دانلود دیتاشیت : http://www.seoulsemicon.com/_upload/...2180_07(0).pdf نسبت به کری و ادیسون نزدیکی بیشتری به طیف مورد نظر جلبک همزیست مرجان ها داره و تو همون لینک دانلود میتونید مدل های deep red , blue , و royal blue رو هم ببینید که اون ها هم برای نتیجه بهتر لازم هستند . محل خرید هم که در قسمت where to buy براحنی پیدا میشه:
    شرکت نیکو بنه صنعت http://www.nbs-co.com/
    ما که تهران نیستیم اگر دوستان تهرانی یه زحمتی بکشند یه خبر از موجودی بگیرن در صورت موجود بودن هر چهار مدل فکر کنم بشه یک طیف نور عالی و مطمئن جمع و جور کرد.
    البته در مورد ادیسون هم مدل های زیر هستند که میتونند در کنار سفید استفاده بشه:
    یک واتها:
    طول موج 660 نانو متر : edee-1l مهم کدهایی که بزرگ نوشتم و اگر عدد یک بعد از خط فاصله به s تبدیل بشه 3 وات خواهد شد
    ماوراء بنفش : edev-1l
    رویال بلو:
    یک وات: 2ER1-01CX یا EDEC-1L
    سه وات: 2ER1-03CX یا EDEC-SL
    دنتال بلوبا توجه به طیف سفید ادیسون بهتره به جای بلو از دنتال بلو استفاده بشه)
    2ER1 01DX یا EDED-1l یک وات
    سه وات :
    2ER1-03DX یا EDED-SL
    نمایندگی ادیسون هم که تو خود سایت ادیسون هست فکر کنم روژان الکترونیک باشه
    دیتا شیت ادیسون :
    http://www.edison-opto.com/Datasheet...ies_Eng_v4.pdf
    http://www.edison-opto.com/Datasheet...ies_Eng_v7.pdf
    http://www.edison-opto.com.tw/Datash...ries_SAPv1.pdf
    منتظر خبر دوستان هستیم بخصوص برای deep red و royal blue و ماوراء بنفش

کاربرفعال

شماره عضویت
    7676
    ببخشید حواسم نبود نباید به انجمن هسایه لینک میدادم خودتون جای ستاره ها اسم انجمن همسایه رو بنویسید
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط el_1362 نمایش پست ها
    ببخشید حواسم نبود نباید به انجمن هسایه لینک میدادم خودتون جای ستاره ها اسم انجمن همسایه رو بنویسید
    میخواستم بگم الان شما که بررسی کردین باید از نورهای رویال بلو و سفید فقط استفده بشه یا نورهای دیگه هم لازمه برای سفید چه شرکتی و برای رویال بلو از چه شرکتی باید تهیه بشه و این ال ای دی های سئول اصلا اصلش که دیتا شیت موجود باشه تو ایران هست؟من برای تانک 120 طول 45 عرض 75 ارتفاع چند تا ال ای دی 3 وات یا 1 وات لازم دارم؟چند تا آبی چند تا سفید؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    7676
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    میخواستم بگم الان شما که بررسی کردین باید از نورهای رویال بلو و سفید فقط استفده بشه یا نورهای دیگه هم لازمه برای سفید چه شرکتی و برای رویال بلو از چه شرکتی باید تهیه بشه و این ال ای دی های سئول اصلا اصلش که دیتا شیت موجود باشه تو ایران هست؟من برای تانک 120 طول 45 عرض 75 ارتفاع چند تا ال ای دی 3 وات یا 1 وات لازم دارم؟چند تا آبی چند تا سفید؟
    سلام دوست عزیز
    بهترین ترکیبی که میشه استفاده کرد سفید یخی بین 5000 تا 10000 کلوین و آبی و رویال بلو و ماوراء بنفش و deep red هست که تعداد ماوراء بنفش با طول موج بین 400 تا 4300 نانومتر باید از تعداد آبی های معمولی بیشتر باشه . شما تقریبا بازای هر لیتر به حدود 50 لومن نور هت نگهداری از انواع مرجان ها نیاز دارید و چون ارتفاعتون زیاد نیست میتونید از یک وات هم استفاده کنید ولی در صورت موجودی 3 وات بهتره اما برای تعیین تعداد ال ای دی که این کا رو انجام میده تا کد محصول مورد نظر جهت تعیین حداقل و حداکثر و متوسط لومن اون معلوم نباشه نمیتونم راهنمایی کنم شما اگر کدهایی که من بالا معرفی کردم پیدا کنید به راحتی میشه یک ترکیب نور مناسب معرفی کرد
    در مورد اصل بودن محصولات هم من نمایندگی دو شرکت سئول و ادیسون رو از تو سایتشون معرفی کردم و فکر کنم اگر از اونها تهیه بشه اصل هستش سفیداشون که الان تو بازاز هست فقط میمونه رنگی ها که اونها رو هم فکر کنم رو تعداد سفارش میگیرند به عنوان مثال deep red کاربردهای زیادی در آک آب شور رفییوم و آب شیرین گیاهی داره که اگر بهشون توضیح بدید میتونید جهت سفارش قانعشون کنید حتی میشه ال ای دی ها رو با هیت سینک شون سفارش داد که آماده میاد و دیگه تردیدی در مورد اصل بودنشون وجود نخواهد داشت
    طبق تحقیقات من هر گونه ال ای دی که بیش از 10000 کلوین در بازار معرفی می شود جنس جانبی است و به هیچ عنوان قابل اطمینان نیست(دیتا شیت معتبری برای آن وجود ندارد)
    اگر تهران تشریف دارید حتما سری به نمایندگی ها بزنید و برای ما هم خبرای خوب بیارید

صفحه 14 از 34 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)