صفحه 12 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 337

موضوع: سیستم نور led

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysman نمایش پست ها
    اگر بخواهم مقدار نور led رو تنظیم کنم باید چه چیزی تهیه کنم. الان یکسری تایمر آنالوگ دارم چی باید سر راه تایمر و led قرار بدهم که میزان نور رو بشه کم و زیاد کرد؟
    به فروشگاههای الکترونیکی مراجعه کنید دارن شنیدم بهنام کیت داره گه باید اون رو منتاژ کنید ، در بالا هم تو قسمت تبلیغات رو اگر نگاه کنید تنظیم نور شنبه این قابلیت رو داره ، یکی از دوستان مخالف کم و زیاد کردن ولتاژ ورودی ال ای دی ها بود میگفت این کار باعث ضعیف شدن ال ای دی میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10878
    اگر بخواهم مقدار نور led رو تنظیم کنم باید چه چیزی تهیه کنم. الان یکسری تایمر آنالوگ دارم چی باید سر راه تایمر و led قرار بدهم که میزان نور رو بشه کم و زیاد کرد؟
    سلام چند راه وجود دارد
    1.ار روی ادجاست منبع
    2.مصرف کننده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10878
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    به فروشگاههای الکترونیکی مراجعه کنید دارن شنیدم بهنام کیت داره گه باید اون رو منتاژ کنید ، در بالا هم تو قسمت تبلیغات رو اگر نگاه کنید تنظیم نور شنبه این قابلیت رو داره ، یکی از دوستان مخالف کم و زیاد کردن ولتاژ ورودی ال ای دی ها بود میگفت این کار باعث ضعیف شدن ال ای دی میشه
    سلام
    تغییر سطح ولتاز هیج تاثیر بدی ندارد به شرط اینکه از 3.8 بالا تر نرود...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    14130
    برای هیتسینک از چیز دیگه ای جز ورقه های ضخیم آلمینویومی که توی پاساژ عباسیان می فروشند میشه استفاده کرد؟
    یکسری از این فروشنده ها روی ریل های آلمینیومی نازک led ها رو نصب میکنن اونها مناسب نیستن؟

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    برای هیتسینک از چیز دیگه ای جز ورقه های ضخیم آلمینویومی که توی پاساژ عباسیان می فروشند میشه استفاده کرد؟
    یکسری از این فروشنده ها روی ریل های آلمینیومی نازک led ها رو نصب میکنن اونها مناسب نیستن؟
    ورقه های نازک الومینیومی به تنهایی مناسب نیست . برای طول عمر بیشتر هر چه led در دمای مناسبتر و نزدیک به ایده ال کار کنه بهتره و گاهی 10 درجه افزایش دما نسبت به استاندارد تا میتونه عمر led رو تا نصف کاهش بده.در پشت همون ورقه های الومینیومی میتونید هیت سینک نصب کنید هیت سینک ها تا حدی الان تو سایزهای متفاوتی هم پیدا میشه برای led های 1 وات اگه استفاده کنید هیت سینکهای کوچیک هم به راحتی جواب میده که جای کمی هم میگیره .ورقه های الومینیومی ضخیم برای 1وات نیازی نیست .
    اما اگه سراغ 3وات میرید به تناسب هیت سینک ضخیم تر و 10 وات هم که هیت سینک مخصوص خودش رو میخواد.
    موفق باشید

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    برای هدسینگ به نظر من ورق بدرد نمیخوره و شما باید از پروفیلهای آلمنیومی که پشتش چند عدد پره داره استفاده کنید تا حرارت به وسیله اون پره ها به محیط انتقال داده بشه
    این هم یه نمونش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10878
    سلام گفته های شما صحیح است ولی من برای خودم چون هدسینگ گرون در می امد دادم این الومینیوم سازی ها با این پروفیل های معمولی ساختن بعد خودم روش فن تعبیه کردم راضی هم هستم خیلی خیلی هم مناسب در امد(از نظر هزینه)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    14130
    نقل قول نوشته اصلی توسط zik1383 نمایش پست ها
    سلام گفته های شما صحیح است ولی من برای خودم چون هدسینگ گرون در می امد دادم این الومینیوم سازی ها با این پروفیل های معمولی ساختن بعد خودم روش فن تعبیه کردم راضی هم هستم خیلی خیلی هم مناسب در امد(از نظر هزینه)
    من در حال حاضر همچین سیستمی دارم ولی صدای فنش آزار دهنده هست برای همین میخواهم رو هیسینگی بزارم که از دست صدای فن راحت بشم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10878
    من در حال حاضر همچین سیستمی دارم ولی صدای فنش آزار دهنده هست برای همین میخواهم رو هیسینگی بزارم که از دست صدای فن راحت بشم
    سلام
    مثلا اگر فن شما 12 ولتی است یک رگولاتور 9 ولت بزارین که سرعت فن کم بشه و در نتیجه صدا هم کمتر می شود...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    14130
    کلا نمی خواهم صدای فن در بیاد

صفحه 12 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)