صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط دیسکس سقز نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان خصوصا آقای رضایی و بابک جان
    من چندین سال که فقط دیسکس نکه می دارم و چند سالی که فقط پرورش می دم و به خیلی جاها دیسکس فرستادم و لی در ضمینه تکثر هیچ تخصصی ندارم
    من چند وقت پیش از یک تکثیر گاه تو کرج دو تا جفت خریدم که به اصطلاح تضمینی هم بود به هر حال دو تا دارو روغنی به من دادن که گفتن یکشون برای سایز کردن دیس های کوچکتر و یکشون برای این که اسپرم نر رو افزایش بده البته هنوز هیچ کدوم رو آزمایش نکردم می خوام اول از دوستانی مثل شما سوال بپرسم بعد البته از چندین نفر دیگه هم در مورد استفاده از قرص و غیره شنیدم منتها هیچ کدام حاضر نبودن اسمشون رو بگم به همین خاطر اگه اطلاعات خاصی رو در این خصوص در اختیار من بزارین ممنون میشم
    سلام . من تا کنون چنین ماده ای رو نشنیدم نمی دونم دوستان شنیدن یا نه . به هر شکل من بدون هورمون تکثیر می کنم . بازم در مورد ترکیبش اطلاعاتی داشته باشید خوب بررسی می کنیم .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . من تا کنون چنین ماده ای رو نشنیدم نمی دونم دوستان شنیدن یا نه . به هر شکل من بدون هورمون تکثیر می کنم . بازم در مورد ترکیبش اطلاعاتی داشته باشید خوب بررسی می کنیم .
    چشم من می پرسم و خبر می دم البته اگه راستش بهم بگن و نخوان بپیچونن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    13747
    سلام استادان عزیز برای ایجاد یه گله دیسکس که بخوام سریع وسریع ازشون جفت بگیرم چند اینچی وچند تا بگیرم من یه بار به اسکارهام بچه قورباغه دادم سریع لبهای همدیگرو گرفتن ودور هم می چرخیدند لب تو لب حالا برای دیسکس غذایی هست که اینجوری بشن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    13747
    سلام مهدی عزیز برای ایجاد یه گله دیسکس که بخوام سریع وسریع ازشون جفت بگیرم چند اینچی وچند تا بگیرم من یه بار به اسکارهام بچه قورباغه دادم سریع لبهای همدیگرو گرفتن ودور هم می چرخیدند لب تو لب حالا برای دیسکس غذایی هست که اینجوری بشن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    نقل قول نوشته اصلی توسط khalilifar نمایش پست ها
    سلام مهدی عزیز برای ایجاد یه گله دیسکس که بخوام سریع وسریع ازشون جفت بگیرم چند اینچی وچند تا بگیرم من یه بار به اسکارهام بچه قورباغه دادم سریع لبهای همدیگرو گرفتن ودور هم می چرخیدند لب تو لب حالا برای دیسکس غذایی هست که اینجوری بشن
    سلام به پارسی پت خوش اومدی
    هرچقدر دیسکس های داخل گله ات بیشتر باشه بهتره هم استرس کمتری دارن و هم احتمال این که جفت بخورن بیشتره دیسکس ها در 12 ماهگی و در بعضی نژاد ها در 18 ماهگی به بلوغ میرشن شما سعی کن مثلا دوازده تا 2 اینچی بگیری و خودت بزرگ کنی اینجوری با تغذیه خوب و سیفون منظم میتونی بعد از یه سال جفت های خوبی از گله جدا کنی
    توقع نداشته باش که با دادن یه غذای خاص یه دفعه معجزه بشه و دو تا دیسکس با هم جفت بشن غذایی دیسکس مشخصه تو بخش تغذیه میتونی مطالعه کنی
    پاینده و شاد باشی
    مهدی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Dragon Fish
    شماره عضویت
    12353
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام جناب استاد رضایی . من فکر میکنم ایشون دیسکس های جفتشون رو از اقای اسماعیل پور خریده باشن . ایشون ادعا کرده که دو تا محلول داره البته محتویاتش رو نمیگن . یک محلول محرک جنسی برای دیسکس ها که اونها رو ترغیب به تخم ریزی میکنه و محلول دیگر برای افزایش رشد دیسکس که به گفته ایشون روی دیسکس های رشد سوز هم تاثیر میزاره . البته در مورد عملکرد کسی رو ندیدم که امتحان کرده باشن. با تشکر

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط jahanmard نمایش پست ها
    سلام جناب استاد رضایی . من فکر میکنم ایشون دیسکس های جفتشون رو از اقای اسماعیل پور خریده باشن . ایشون ادعا کرده که دو تا محلول داره البته محتویاتش رو نمیگن . یک محلول محرک جنسی برای دیسکس ها که اونها رو ترغیب به تخم ریزی میکنه و محلول دیگر برای افزایش رشد دیسکس که به گفته ایشون روی دیسکس های رشد سوز هم تاثیر میزاره . البته در مورد عملکرد کسی رو ندیدم که امتحان کرده باشن. با تشکر
    سلام

با تقدیم احترام خدمت ایشون باید عرض کنم مطمئن باشید چنین محلولی وجود خارجی ندارد بخصوص در مورد تاثیر بر دیسکسهای رشد سوز شده .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Dragon Fish
    شماره عضویت
    12353
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

با تقدیم احترام خدمت ایشون باید عرض کنم مطمئن باشید چنین محلولی وجود خارجی ندارد بخصوص در مورد تاثیر بر دیسکسهای رشد سوز شده .
    با سلام . استاد بنده قصد تایید رو نداشتم . فقط قصد اطلاع رسانی داشتم . با تشکر از شما

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    محلول های معجزه آسا!!! چهار سال نبودیم علم دیسکس پیشرفت هایی کرده ها!!!

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام
    محلول محرک جنسی فکر میکنم یک ترکیبی از تستسترون و یک ماده رقیق کننده هست

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)