صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_motaharan نمایش پست ها
    ای عکس هم.ن شناور روی تانک خودمه:
    http://up.parsipet.ir/uploads/1366037892411.jpg
    از این نوع شناور بچه های دلتا م ار ی ن خیلی استفاده میکنن مشابه این هم هست که تو مغازه های لوازم ابشیرین کن میشه پیدا کرد .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    سلام اقا هادی من خودم ازبچه های دتا هستم و من به تمام دوستان از اون شناورا دادم.من اول خواستم بگم ترسیدم به قوانین بی احترامی کرده باشم.این شناور رو لوازم اب شیرین کن نمیارن در تهران.فقط من از طریق یک واسطه از از چین به اهواز و از اهواز به تهران وارد میکنیم.در حال حاضر من این وارد کنندرو به یکی از اکواریم فروشی های نواب وصل کردم وخودم کنار رفتم دیگه.من فکر کنم شما خودتون اهواز باشین و اگر خواستین بهتون در پیام خصوثی میگم برین پیش کی برای این شناور.

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_motaharan نمایش پست ها
    سلام اقا هادی من خودم ازبچه های دتا هستم و من به تمام دوستان از اون شناورا دادم.من اول خواستم بگم ترسیدم به قوانین بی احترامی کرده باشم.این شناور رو لوازم اب شیرین کن نمیارن در تهران.فقط من از طریق یک واسطه از از چین به اهواز و از اهواز به تهران وارد میکنیم.در حال حاضر من این وارد کنندرو به یکی از اکواریم فروشی های نواب وصل کردم وخودم کنار رفتم دیگه.من فکر کنم شما خودتون اهواز باشین و اگر خواستین بهتون در پیام خصوثی میگم برین پیش کی برای این شناور.
    ممنونم مسهود جان .میدونم شما اینو اوردی منم گفتم مشابهش رو میشه پیدا کرد .قم زندگی میکنم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)