صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8934
    نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz.adnani نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم دوست عزیز من هم از همین فلوتر برقس استفاده می کنم که به یک شر برقی متصل شده و انصافا هم خوب کار می کنه
    یک سوال از حضورتون دارم
    متاسفانه فلوتری که استفاده می کنم مجهز به سنسور های از جنس استیل هست که البته به گفته شرکت سازنده اون الان بعد از چند ماهی که دارم استفاده می کنم به دلیل الکترولیزی که توی ابشور بر اثر برق 12 ولتی که سنسور ها دارن ایجاد میشه حس می کنم یکی از سنسور ها داره خورده تغییر رنگ میده جنس این سنسور های فلوتر شما چی هست و با توجه به تخصص شما ایا می تونم اینها رو با جنس دیگری تعویض کنم مثلا نخ گرافیت ظاهرا سنسورهای سیستم شما دوتا سیم داره دلیلی چیه چون سنسورهای فلوتر من یک سیم داره
    خب شیر برقی هم میشه هیچ فرقی نداره]به نظرم شیر برقی برای RO دار ها و پمپ کولر برای ذخیره کننده ها
    به گفته شرکت تیغه های فلوتر بنده هم استیل هستن و الان که حدود 8-9 ماهه دارم استفاده میکنم واسشون مشگلی پیش نیومده
    در اب شور به خاطر وجود یون های منفی و مثبت رسانایی بیشتر هست و شما میتونید حساسیت رو افزایش بدید(کاهش مقاومت) ولی از طرفی کاهش مقاومت یعنی افزایش جریان و این یعنی افزایش خوردگی
    شما میتونید از هر رسانایی که در اب شور دوام میاره استفاده کنید(مثلا طلا) و به همون دلیل که رسانایی در اب شور بالاست به احتمال قوی جواب بگیرید
    سسنور های من هم تک سیمه هستن و اون سیم های ابی برای مهار کردنه
    اینم مهار جدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    دوستان یک نکته رو لازمه یاداوری کنم نه فلوتر و نه شناور کولر و شیر برقی از ضریب اطمینان بالایی برخودار هستن.یک نمونه شناور رو من تونستم پیدا کنم که تا الان کاملا امتحان خودش رو پس داده و 4 ساله روی تانک نصبه و من خیالم کاملا راحته.اگر کسی اطلاعاتی در مورد این شناورها خواست بم پیام خصوصی بگه تا بش بگم از کجا تهیه کنه.اینجا نگفتم که مشکلی پیش نیاد.این شناورها100% از ضریب اطمینان بالایی بخودارن و برای همین کار ساخته شدن و اصلا جای نگرانی نیست که بشکنن یا در برن یا اشتباه کارکنن.الان شاید از اطلاعاتی که دارم در همین تهران بالای 200عدد از این شناورها نصب شده که خوده من یکی از این هارو دارم و 1 مورد هم گزارش خرابی نبوده در این 4 سال.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_motaharan نمایش پست ها
    دوستان یک نکته رو لازمه یاداوری کنم نه فلوتر و نه شناور کولر و شیر برقی از ضریب اطمینان بالایی برخودار هستن.یک نمونه شناور رو من تونستم پیدا کنم که تا الان کاملا امتحان خودش رو پس داده و 4 ساله روی تانک نصبه و من خیالم کاملا راحته.اگر کسی اطلاعاتی در مورد این شناورها خواست بم پیام خصوصی بگه تا بش بگم از کجا تهیه کنه.اینجا نگفتم که مشکلی پیش نیاد.این شناورها100% از ضریب اطمینان بالایی بخودارن و برای همین کار ساخته شدن و اصلا جای نگرانی نیست که بشکنن یا در برن یا اشتباه کارکنن.الان شاید از اطلاعاتی که دارم در همین تهران بالای 200عدد از این شناورها نصب شده که خوده من یکی از این هارو دارم و 1 مورد هم گزارش خرابی نبوده در این 4 سال.
    دوست من هیچ مشکلی نداره دستگاهتو اینجا معرفی کنی و ببینیم چیه اگرم کسی خواست بهت پیام خصوصی میده!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    دوست من هیچ مشکلی نداره دستگاهتو اینجا معرفی کنی و ببینیم چیه اگرم کسی خواست بهت پیام خصوصی میده!!!
    دوست من این دستگاه معرفی خاصی نداره و یک شناور ساده است و منم کسی برام نصب کرده و منم من منظورم از دادن پیام خصوصی دادن وارد کننده این شناروره چون مجاز به گذاشتن شماره نیستم این مطلب رو گفتم.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    دوست من این دستگاه معرفی خاصی نداره و یک شناور ساده است و منم کسی برام نصب کرده و منم من منظورم از دادن پیام خصوصی دادن وارد کننده این شناروره چون مجاز به گذاشتن شماره نیستم این مطلب رو گفتم.
    طوری که شما تو پست قبلی تعریف کردین و حتی از تعداد و سلامت اونها تو اکواریوم دیگر دوستان خبر داشتین گفتم شاید برایه شما باشه
    در هر صورت خوشحال میشم شناورتون رو ببینم که با این دقتی که میفرمایید کار میکنه
    (من خودم چند وقتی رو این مبحث کار کردم اخر سر سنسور کنترل سطح تهیه کردم چون به نظرم دستگاه های الکترونیکی دقت و عملکرد بهتری نسبت به دستگاه های مکانیکی دارن)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    دوست من اقا مهدی عزیز من اکر گفتم از سلامتی این شناور ها در تانک های دیگر باخبر هستم چون خود من اولین نفری هستم که این سیستم رو در تهران وسایت های مربوط به اکواریم اب شور زدم و معرفی کردم.من تا چند وقت پیش به تمام دوستانی که این سیتسم رواحتیاج داشتن ارسال کردم و خودم وارد کننده اصلی این شناورها بودم.ولی به علت مشغله کاری دیگر نتونستم این کارو بکنم و واردات این سیستم رو به کس دیگه ای واگزار کردم و شما اگر سری به نواب بزنید و به هرکس بگید دستگاه کنترل سطح میخوام بگین شناورهارو از کی گرفته منو به شما معرفی میکنه.من دیدم در این سایت کسی از این سیستم اطلاعی نداره و این سیستم رو معرفی کردم و در اولین فرصت عکس رو هم قرار میدم.این سیستم کاملا مکانیکیه و یک شناور ساده هست ولی نه مال کولر.شرکت سازنده این شناور کشور دوست و همسایه چین هستش.در مورد ایمنیش کاملا مطمئن باشید که هیچ مشکلی نداره اگر درست نصب بشه.امید وارم بدور از توهین و با کلام دوستانه و کامل توضیح داده باشم.اگر در این متن احساس توهین یا بحث احساس کردین بنده رو به عنوان برادر کوچک خود ببخشید.بازم اگر سوالی باشه باکمال میل در خدمت هستم.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    دوست من اقا مهدی عزیز من اکر گفتم از سلامتی این شناور ها در تانک های دیگر باخبر هستم چون خود من اولین نفری هستم که این سیستم رو در تهران وسایت های مربوط به اکواریم اب شور زدم و معرفی کردم.من تا چند وقت پیش به تمام دوستانی که این سیتسم رواحتیاج داشتن ارسال کردم و خودم وارد کننده اصلی این شناورها بودم.ولی به علت مشغله کاری دیگر نتونستم این کارو بکنم و واردات این سیستم رو به کس دیگه ای واگزار کردم و شما اگر سری به نواب بزنید و به هرکس بگید دستگاه کنترل سطح میخوام بگین شناورهارو از کی گرفته منو به شما معرفی میکنه.من دیدم در این سایت کسی از این سیستم اطلاعی نداره و این سیستم رو معرفی کردم و در اولین فرصت عکس رو هم قرار میدم.این سیستم کاملا مکانیکیه و یک شناور ساده هست ولی نه مال کولر.شرکت سازنده این شناور کشور دوست و همسایه چین هستش.در مورد ایمنیش کاملا مطمئن باشید که هیچ مشکلی نداره اگر درست نصب بشه.امید وارم بدور از توهین و با کلام دوستانه و کامل توضیح داده باشم.اگر در این متن احساس توهین یا بحث احساس کردین بنده رو به عنوان برادر کوچک خود ببخشید.بازم اگر سوالی باشه باکمال میل در خدمت هستم.
    نه برادر من اصلن بحث این حرفها نیست و اینجا اکثرمون میایم برایه به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیاتمون
    من خودم خیلی از محصولات شرکتهایه دیگرو تبلیغ میکنم در صورتی که هیچ ربطی به من هم ندارن
    و من اطلاعی از این چیزهایی که میفرماید ندارم و تو پست اولم هم گفتم شما دستگاهتون رو معرفی کنید کسی که نیاز داشته باشه
    خودش پیام میده
    منتظر دیدن دستگاه کنترل سطحتون هم هستیم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    ای عکس هم.ن شناور روی تانک خودمه:
    http://up.parsipet.ir/uploads/1366037892411.jpg

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    ای عکس هم.ن شناور روی تانک خودمه:
    http://up.parsipet.ir/uploads/1366037892411.jpg
    عکس بهتری هم میتونستید به نظر من بگیرید یا حداقل یه عکس از این شناور قبل از نصبش میزاشتید هم بد نبود
    چنتا سوال
    فرق این وسیله با شناورهایه معمولی چیه؟(این شناورهایه داخل فلاشتانک که اتصالات پلاستیکی دارن)
    خود محصول وسیله ای رو نداره که با استفاده از اون شناور رو تو سامپ نصب کنیم و نیاز به چسبوندن یه تیکه شیشه تو سامپ نباشه؟
    قیمت این شناور چقدره؟
    بازم منون به خاطر به اشتراک گذاشتن عکس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    عکس بهتری هم میتونستید به نظر من بگیرید یا حداقل یه عکس از این شناور قبل از نصبش میزاشتید هم بد نبود
    چنتا سوال
    فرق این وسیله با شناورهایه معمولی چیه؟(این شناورهایه داخل فلاشتانک که اتصالات پلاستیکی دارن)
    خود محصول وسیله ای رو نداره که با استفاده از اون شناور رو تو سامپ نصب کنیم و نیاز به چسبوندن یه تیکه شیشه تو سامپ نباشه؟
    قیمت این شناور چقدره؟
    بازم منون به خاطر به اشتراک گذاشتن عکس
    والا تنها عکسی که بود.من عذر میخوام به خواطر کیفیت بد عکس.
    فرق این شناور با شناور های معمولی مثل کولر اینه که اولا هیچ قطعه فلزی یه جو یک پیچ که برای بالانس سطح ابه و با یک قطره چسب اکواریم از زنگ زدگیش چلوگیری میشه(البته من خودم ابن کار رو انجام ندادم و تا الان که 2 سال گذشته هیچ زنگ زدگ ندیم.)و این شناور برای تحمل فشار بالا طراحی شده و نمونه ایرانی نداره و در یکی از شهر های چین طولید میشه.و کاملادر برابر فشار های احتمالی مثل زمانی که برق بره و سطح اب سامپ بالا بیاد و شناور زیر اب بمونه به هیچ عنوان شکسته نمیشه.این شناور کاملا مکانیکی بوده و به هیچ عنوان امکان خطا نداره.شرکت شازنده این شناور رو برای داخل منازل طراحی کرده وبه خاطر همین از بی نقص بودنش مطمئنه.
    درمورد وسیله نصب این شناور تنها راه نصب همان شیشه هستش که هزینه زیادی نداره.
    قیمت این شناور با تغییر میکنه به علت اینکه وارداتی هستش و با التصالات و بدن هزینه نصب قیمتی بین 70 تا 80 تومن داره.
    و درمورد کسی که در حال حاضر این شناور رو داره نمیتونم نام بهبرمو در پیام خصوصی اگر اجازه بدید هم اسم و هم شماره تلفن رو اعلام میکنم تا قوانین تالار حفض بشه.بازم سوالی باشه در خدمتم

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)