صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 40
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8661
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام دوست من
    اکواریمت زیباست همیشه سبز باشه
    اگه گیاهاتو پخش کنی بهترم میشه دوستمون درست میگن بخاری نمیخواد
    سعی کن گیاهاتو بیشتر کنی و از پشت زمینه تیره استفاده کن
    سلام ............ممنونم ..................عکس های جدید گذاشتم حتما ببینید ....از پشت زمینه تیره استفاده کردم ممنون از پیشنهادتون......کلا از تانک های خلوت بیشتر خوشم میاد....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8661
    سلام .....عکس های جدید......

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    سعید جان شما که همه گیاه هارو پس دادی داداش ! همشون که تراریومی نبودن !!

برای طراحی اولیه اینکارو کردی خوبه ولی آفرین

ولی چند تا نکته رو یادت نره

1. نور تانک احساس می کنم کم هستش ......الان چقدر نور داری؟

2. با همین بسترت بساز اینقدر انرژی منفی بهش نده بدتر میشه ها از ما گفتن بود !

3. ماهی های لجن خوار رو فراموش نکون و از خود بهجتی میتونی تهیه کنی

4. اگه گیاه خریدی از بلنداش در پشت تانک استفاده کن که اگه آوردیشون وسط بعدا که بلند شده دید خزه هایی رو که کار کردیو از بین میبره

5. co2 نور و کود دهی هفته گیرو یادت نره

6. بک گراندت هم خوب شده

7. اگه فیلتر اکسترنال داری اون فیلتر داخلی رو بیرون ببر که منظره رو خراب کرده

موفق باشی سعید جان همینجوری ادامه بده عالی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8661
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    سعید جان شما که همه گیاه هارو پس دادی داداش ! همشون که تراریومی نبودن !!

برای طراحی اولیه اینکارو کردی خوبه ولی آفرین

ولی چند تا نکته رو یادت نره

1. نور تانک احساس می کنم کم هستش ......الان چقدر نور داری؟

2. با همین بسترت بساز اینقدر انرژی منفی بهش نده بدتر میشه ها از ما گفتن بود !

3. ماهی های لجن خوار رو فراموش نکون و از خود بهجتی میتونی تهیه کنی

4. اگه گیاه خریدی از بلنداش در پشت تانک استفاده کن که اگه آوردیشون وسط بعدا که بلند شده دید خزه هایی رو که کار کردیو از بین میبره

5. co2 نور و کود دهی هفته گیرو یادت نره

6. بک گراندت هم خوب شده

7. اگه فیلتر اکسترنال داری اون فیلتر داخلی رو بیرون ببر که منظره رو خراب کرده

موفق باشی سعید جان همینجوری ادامه بده عالی
    داود دیدم اون گیاها منظره ی درخت رو خراب میکنه پسشون دادم.....نور هم خیلی شدیده ......چون عکس خراب میشد توی تنظیمات دوربین کمی کمش کردم .....حالا با او تنظیمات میزارم نور عادی رو ببین......در مورد بستر هم اره خیلی حساس شدم.......لجن خوار چون کف رو هارو میریختند بهم فعلا جدا کردم.....فیلر هم باید باش سر کنم تا بعد اکسترنال بخرم.....کود هم از azoo استفاده میکنم.....داود فدات....

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    [QUOTE=gem_sniper;62556]داود دیدم اون گیاها منظره ی درخت رو خراب میکنه پسشون دادم.....نور هم خیلی شدیده ......چون عکس خراب میشد توی تنظیمات دوربین کمی کمش کردم .....حالا با او تنظیمات میزارم نور عادی رو ببین......در مورد بستر هم اره خیلی حساس شدم.......لجن خوار چون کف رو هارو میریختند بهم فعلا جدا کردم.....فیلر هم باید باش سر کنم تا بعد اکسترنال بخرم.....کود هم از azoo استفاده میکنم.....داود فدات....
    ]

اشتباه کردی همشون رو پس دادی ! بعضی هاشون خوب بودن

به هر حال امیدوارم زودتر فیلتر اکسترنال هم بگیری ولی تا اون روز می تونی از باکتری های فعال شرکت های مختلف استفاده کنی برای سلامت تانکت

نورت هم تو این عکس بهتر دیده میشه

از لجن خوار ها حتما استفاده کن شما زیبایی تنها عامل پایداری تانکت نیست دوست من و باید به فکر مسائل فنی تانکت هم باشی

از لجن خوار سیامی و کت برنز می تونی استفاده کنی که به بستر سازیت هم زیاد کاری نداشته باشن

بسترت هم برای الان خوبه خود منهم با همین بستر تا الان ساختم پس زیاد روس حساس نباش

موفق باشی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم گیاهی
    شماره عضویت
    125
    سلام سعید خان
    تانک زیبایی داری تبریک میگم بهتون
    دیفیوژری که استفاده کردید خیلی کارایی نداره پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه فیلتر اینترنال داری خروجی بطری co2 رو به ورودی هوای فیلترتون وصل کنید اینطوری حلالیت خیلی بیشتر از حالت فعلی میشه
    برای اینکه اکسیژن آبتون هم تامین بشه جهت خروجی فیلتر رو طوری تنظیم کنید که جریان ملایم روی سطح آب ایجاد بشه
    یه پیشنهاد دیگه : اگه بتونی چوب سمت راست رو کمی به چپ بکش و جلوی فیلتر رو از گیاه های بلند استفاده کن تا دیده نشه
    hair grass رو نباید اینطوری بکارید ، پیشنهاد می کنم بازش کنی و به بوته های کوچک تر تقسیم کنی و بکاری و حتما طولش رو حرس کن حدود 2 - 3 سانت بمونه کافیه

امیدوارم جسارت منو ببخشید
    ارادتمند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    8982
    سلام

ممنون از عكس هاي جديدت

دوستان درست ميگن اون فيلتره منظره را خيلي بد كرده فكر كنم اگه با گياهاي بلند بتوني استتارش كني بد نباشه

اگه ميتونستي يه مقدار به دكور بيروني برسي عالي ميشد (منظورم استفاده از mdf بود )

عجب ايده جالبي از لوله pvc براي تمركز نور استفاده كردي درسته ؟

ديگه اينكه به نظر من با اينكه خلوته ولي خيلي قشنگه و حتما با رشد گياه و سبز شدن كف بهتر هم ميشه

موفق باشي

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8661
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshinra نمایش پست ها
    سلام سعید خان
    تانک زیبایی داری تبریک میگم بهتون
    دیفیوژری که استفاده کردید خیلی کارایی نداره پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه فیلتر اینترنال داری خروجی بطری co2 رو به ورودی هوای فیلترتون وصل کنید اینطوری حلالیت خیلی بیشتر از حالت فعلی میشه
    برای اینکه اکسیژن آبتون هم تامین بشه جهت خروجی فیلتر رو طوری تنظیم کنید که جریان ملایم روی سطح آب ایجاد بشه
    یه پیشنهاد دیگه : اگه بتونی چوب سمت راست رو کمی به چپ بکش و جلوی فیلتر رو از گیاه های بلند استفاده کن تا دیده نشه
    hair grass رو نباید اینطوری بکارید ، پیشنهاد می کنم بازش کنی و به بوته های کوچک تر تقسیم کنی و بکاری و حتما طولش رو حرس کن حدود 2 - 3 سانت بمونه کافیه

امیدوارم جسارت منو ببخشید
    ارادتمند
    سلام خیلی مخلصیم.....ممنون.....در رابطه با دفیوژن بگم که این دفیوژن جوری co2 رو توی اب حل میکنه که ماهیا تا مرز خفگی میرند و از سطح اب تنفس مستقیم میکنند البته هفته ی اول اینطور بود که الان تنظیمش کردم(توضیحاتش رو توی بخش co2 گذاشتم حتما ببینید)..چوب رو هم ممنون تغییرات رو انجام دادم توی عکس های اینده میزارم خیلی نما بهتر شد.....در مورد hair grass هم چون رشدش زیاده عمدا اینجوری کاشتم چون همه جارو پر میکه میخواستم اشک بچه ها توی چشم باشه....واقعا نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم....ممنونم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8661
    نقل قول نوشته اصلی توسط ferantosa نمایش پست ها
    سلام

ممنون از عكس هاي جديدت

دوستان درست ميگن اون فيلتره منظره را خيلي بد كرده فكر كنم اگه با گياهاي بلند بتوني استتارش كني بد نباشه

اگه ميتونستي يه مقدار به دكور بيروني برسي عالي ميشد (منظورم استفاده از mdf بود )

عجب ايده جالبي از لوله pvc براي تمركز نور استفاده كردي درسته ؟

ديگه اينكه به نظر من با اينكه خلوته ولي خيلي قشنگه و حتما با رشد گياه و سبز شدن كف بهتر هم ميشه

موفق باشي
    سلام....ممنونم.....در مورد گیاه های بلند و mdf از همین الان دست به کار شدم.........برای تمرکز نور هم بله از pvc استفاده کردم (نمی دونستم جالبه حتما در بخش نور میزارم دوستان استفاده کنند).....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم گیاهی
    شماره عضویت
    125
    نقل قول نوشته اصلی توسط gem_sniper نمایش پست ها
    سلام خیلی مخلصیم.....ممنون.....در رابطه با دفیوژن بگم که این دفیوژن جوری co2 رو توی اب حل میکنه که ماهیا تا مرز خفگی میرند و از سطح اب تنفس مستقیم میکنند البته هفته ی اول اینطور بود که الان تنظیمش کردم(توضیحاتش رو توی بخش co2 گذاشتم حتما ببینید)..چوب رو هم ممنون تغییرات رو انجام دادم توی عکس های اینده میزارم خیلی نما بهتر شد.....در مورد hair grass هم چون رشدش زیاده عمدا اینجوری کاشتم چون همه جارو پر میکه میخواستم اشک بچه ها توی چشم باشه....واقعا نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم....ممنونم
    سلام
    اکسیژن ماهی ها چطور تامین میشه ؟
    شاید تنفس ماهی ها از کمبود اکسیژن بوده نه زیادی Co2

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)