صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 46
    ali_teh1368
    مهمان

1 آكواريوم فلاورهورن ali_teh1368

سلام دوستان عزيز اين فلاور هورن من هستش حدودا 4 بنده.عكس هايي از روز اول خريد تا امروز براتون ميزارم اميدوارم كه خوب باشه و براي بهتر شدن ماهيم من كمك كنيد تا از تجارب شما استادان استفاده كنم.موفق باشيد

تاريخ خريد من 91/1/18 بود از آكواريوم نمو....بابك جان تمام تصاوير درست كردم ممنون از راهنمايي هاتون.

دوستان عزيز اگر تصاوير زياد جالب نيست عذرخواهي مي كنم از همگي.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_teh1368 نمایش پست ها
    دوستان اين فلاور منه حدودا 4 بنده ممنون ميشم كه ببينيد و نظر بدين و نژادشو بهم بگين

اگه جالب نيست عكس ها معذرت دوستان گل......
    سلام دوست خوبم به پارسی پت خوش آمدید

فلاورهورن زیبایی دارید نژادش هم zz اصله و کیفیتش هم خوبه
    فقط شن های کف جنسش چیه؟مطمعنید که آب رو قلیایی نمیکنه؟
    به جز اون اگر غذا بره کف ، ماهی به همراه غذا مقداری از این شن رو نا خواسته میخوره که باعث مشکلات گوارشی و ورم شکم و ... میشه

موفق باشید

ali_teh1368
    مهمان

بابك جان شن كف آكواريوم سيليس پودري هستش و نميدونم كه آب قليايي ميكنه يا نه حدودا يك سالي هست كه توي آكواريومام هست....بعد آقا بابك ممنون ميشم بهم بگيد به tahisilk چي بدم كه هم استايلش هم رنگش خوب بشه.يه فلاور هم دارم حدود 6ماهي هست نميدونم ماده هستش يه نه؟بازم از همه راهنمايي ها ممنون بابك جان

ali_teh1368
    مهمان
    بابك جان اينم عكس ماهي كه 6 ماه دارمش نميدونم جنسيتش چيه؟ نگهداشتنش ارزش داره؟ tahisilk هم خيلي كوچيكه راهنماييم كن چطور نگهداريش كنم بازم ممنون.....

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    بابك جان شن كف آكواريوم سيليس پودري هستش و نميدونم كه آب قليايي ميكنه يا نه حدودا يك سالي هست كه توي آكواريومام هست....بعد آقا بابك ممنون ميشم بهم بگيد به tahisilk چي بدم كه هم استايلش هم رنگش خوب بشه.يه فلاور هم دارم حدود 6ماهي هست نميدونم ماده هستش يه نه؟بازم از همه راهنمايي ها ممنون بابك جان
    ببخشید من جای بابک جواب میدم
    برای نژاد thaisilk از غذای مثل استاری اوشن فری و سرا دیسکس ابی شرکت سرا می کنید استفاده کنید
    در مورد این ماهی تون هم یک نر که کیفیت خوبی نداره بهتر ردش کنید و یکیبهترشو بگیرید

ali_teh1368
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    ببخشید من جای بابک جواب میدم
    برای نژاد thaisilk از غذای مثل استاری اوشن فری و سرا دیسکس ابی شرکت سرا می کنید استفاده کنید
    در مورد این ماهی تون هم یک نر که کیفیت خوبی نداره بهتر ردش کنید و یکیبهترشو بگیرید
    سلام به شما دوست عزيز ممنون كه جواب دادين چه شما و چه دوست عزيزم آقا بابك توي اين كار استاد هستين و من از تجارب شما توي اين زمينه استفاده ميكنم مقداري سرا ديسكس دارم واسه تانك گياهيمه آخه Blue Diamond دارم غذايي ريزه و رنگش مثل چوب قهوه اي درسته؟....ممنون از همه راهنمايي هات و خوشحالم با دوستاني مثل شما آشنا شدم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    بابك جان اينم عكس ماهي كه 6 ماه دارمش نميدونم جنسيتش چيه؟ نگهداشتنش ارزش داره؟ tahisilk هم خيلي كوچيكه راهنماييم كن چطور نگهداريش كنم بازم ممنون.....

من عکسی نمیبینم!
    تو آپلود سنتر خود فروم آپلود کنید (اول عضو شید با همین نام)

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    سلام به شما دوست عزيز ممنون كه جواب دادين چه شما و چه دوست عزيزم آقا بابك توي اين كار استاد هستين و من از تجارب شما توي اين زمينه استفاده ميكنم مقداري سرا ديسكس دارم واسه تانك گياهيمه آخه Blue Diamond دارم غذايي ريزه و رنگش مثل چوب قهوه اي درسته؟....ممنون از همه راهنمايي هات و خوشحالم با دوستاني مثل شما آشنا شدم.
    lمرسی از لطفتون
    سرا دیسکس ابی این غذاست

ali_teh1368
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    من عکسی نمیبینم!
    تو آپلود سنتر خود فروم آپلود کنید (اول عضو شید با همین نام)

سلام بابك جان عضو شدم و عكس هارو دوباره ويرايش كردم بازم ممنون دوست عزيز

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    به دلیل وجود متیل تستسترون در سرا دیسکس آبی ، این غذا رنگ دانه های آبی ماهی ها رو به شدت تقویت میکنه.من تاحالا غذایی در بین برند های تجاری و خارجی ندیدم که مثل سرا دیسکس آبی رو رنگ آبی ماهی تاثیر گذار باشه
    موفق باشید

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)