صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061

منگوله جون ، خوکچه هندی مو بلند من

سلام به همه ی دوستان خوبم.من خیلی عجولم.طاقت نیاوردم که این اقا پسر خوشگلو معرفی نکنم.پس از ماه ها تحقیق بالاخره تصمیم گرفتم ازیه خوکچه نگهداری کنم که خوشبختانه چند وقت پیش توی همین فروم به اقای منگوله بر خوردم.چون تازه به جمع خانواده ما پیوسته هنوز می ترسه البته فقط اجازه نمی ده بغلش کنم
    من تصمیم دارم که براش قفس بخرم ولی یه جورایی می شه گفت یه کوچولو شک دارم.نمی دونم که جایی که الان داره بهتره یا قفس؟؟؟؟
    دوستان لطفا نظر بدید که تو کدوم این اقا پسر راحت تره.حتما نظر بدیدااااا.

با این که دو روزه امده پیش ما ولی با هامون خوب کنار امده.هر کس از پشت در اتاق رد می شه شروع می کنه سوت زدن.فکر کنم یه چند وقت دیگه اضافه وزن بگیره.اخه دلم نمی یاد وقتی سوت می زنه هیچی بهش خوراکی ندم.این اولین خوکچه منه و الان که متوجه شدم سوت زدن یعنی چی،واقعا می شه گفت بخشی از این همه زیبایی سوت زدنشه.
    به نظرتون چی کار کنم که بیاد بغلم؟؟؟ به نوازش شدن اعتماد کرده ولی نمی دونم چی کار کنم که به بغل شدن هم اعتماد کنه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام . به نظر من جای مناسبی نداره .
    برای این که این میله ها رو ممکنه که بجوه . رنگش کنده می شه و می خوره باعث بیماری می شه .
    برای تمیز کردنش هم برای خودتون سخت می شه . تو اون خانه های مخصوص هم احساس امنیت بیشتری دارن .
    کلا مزیت هاش زیاد تره

ali_teh1368
    مهمان
    خيلي زيباست اميدوارم هميشه داشته باشيدش و باهاش خوش باشين...اما هميشه سعي كنيد در نگهداريش خيلي حوصله داشته باشين و همينطوري كه شما ازش لذت ميبريد منگوله هم از وجود شما خوشش بيباد...در هر صورت هميشه موفق باشين

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام به همه ی دوستای خوبم.بالاخره موفق شدم!!!!!! به بغل شدن که عادت کرده هیچ،خدا نکنه من تو اتاق باشم!!یه عالمه سوت می زنه تا بیارمش بیرون.کلی با هم دوست شدیم.ولی متاسفانه امروز فکر کنم یه کمی ترسیده.چون heaven امد خونمون مهمونی و تا موقعی که منگوله رو بذارم توی اتاق مامانم اینا،در عرض همون چند دقیقه کلی هول شده بود و ترسیده بود.نمی دونم چی کار کنم که با هم بسازن.متاسفانه heaven با بنر هم کنار نیومده.ولی جالب اینه که dingo اصلا به هیچ کدوم توجه نمی کنه و با هر دوشون دوسته با این که از همون نژاده!!! کسی راه کاری سراغ نداره که اینا با هم دوست بشن تا انقدر وقتی میاد این جا منگوله و من استرس نداشته باشیم؟؟؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام.به همه ی دوستان خوبم.نمی دونم چرا تا منگوله کار جدیدی انجام می ده دلم می خواد نظر شما دوستان خوبم رو هم در موردش بدونم. پس از این که موفق شدم که با اعتماد و رغبت بیاد بغلم،بعد چند روز وقتی می شینه توی بغلم اول لم می ده بعد هم اگر دست من جلوش باشه،شروع می کنه لیس زدن!!!!!! معنی این کارش چیه؟؟؟ دوست داره بیاد بغلم یا با این کارش می خواد بفهمونه که دوست نداره؟؟؟

واقعا دارم به یک نتیجه ای می رسم:حیوون جدید نگه داشتن از سگ خیلی سخت تره!!!!!!!!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351
    با سلام

جایی که داره یک خوبی داره اونم اینه که امکان مانور زیادی برای گسترش اون دارید و پارتیشن ها رو می تونید به صورت مکانی برای بازی و گردش بچینید . در مورد رنگ هم که خانوم بهنوش (اگر اسم ایشون رو درست گفته باشم ) فرمودند حق با ایشون هستش .

خیلی هم با سلیقه درست کردید مکان این حیون دوست داشتنی رو .

خدا حفظش کنه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_teh1368 نمایش پست ها
    خيلي زيباست اميدوارم هميشه داشته باشيدش و باهاش خوش باشين...اما هميشه سعي كنيد در نگهداريش خيلي حوصله داشته باشين و همينطوري كه شما ازش لذت ميبريد منگوله هم از وجود شما خوشش بيباد...در هر صورت هميشه موفق باشين

خیلی ممنون از نظرتون.واقعا حیوون ها خیلی به حوصله،محبت و علاقه صاحبشون نیازمندند.مرسی که سر زدین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin barzegar نمایش پست ها
    با سلام

جایی که داره یک خوبی داره اونم اینه که امکان مانور زیادی برای گسترش اون دارید و پارتیشن ها رو می تونید به صورت مکانی برای بازی و گردش بچینید . در مورد رنگ هم که خانوم بهنوش (اگر اسم ایشون رو درست گفته باشم ) فرمودند حق با ایشون هستش .

خیلی هم با سلیقه درست کردید مکان این حیون دوست داشتنی رو .

خدا حفظش کنه

ممنون.بیش تر توی این فکرم برای این که رنگ ها خطری براش ایجاد نکنن و جای بازی بیش تری داشته باشه،از جنس همون صفحه های بنفشی که دارم بخرم و دور تا دور بکشم.بازم ممنون از نظرتون.مرسی که سر زدین.

کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22
    چه خوشگله این
    مثل یه گوله کاموا می مونه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام
    تبريك ميگم فوق العادست
    باور كنيد تا به حال انقدر خوكچه
    ناز نديده بودم.
    براش اسفند دود كن حتما

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351
    منم به این فکر کردم که از اون مقواها بزارید اما جلوی دید به بیرون رو میگیره براش

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)