صفحه 18 از 412 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363768118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 4120
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . دوستان تازه کار :

چندین بار گفته شده باز هم من یادآوری می کنم . حتما دیسکس رو یکباره - از یک تانک و حداقل 5 تا بخرید . خرید دیسکس از چند جا قریب به یقین یعنی مشکل و بیماری ....

ضمنا یکی از دوستان داروی ضد استرس می گه اگر منظورتون مایع های من در آوردی برخی آکواریوم فروشی ها هست اقدام به به خرید نکنید . معمولا از گل میخک استفاده می کنند که برای ماهی زیاد من توصیه نمی کنم . در داروهای معتبر استفاده کنید .
    با تشكر از توضيحات خوب و هميشگي شما
    ضد استرس هاي 1 در 1 كه محلول مولتي ويتامين هستند براي استفاده كساني كه هنوز تجربه چنداني در استفاده از دوز هاي ويتامين ندارند و يا مولتي ويتامينهاي معتبر شركتي در دسترسشون نيست
    ميتونه گزينه مناسبي باشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    با تشكر از توضيحات خوب و هميشگي شما
    ضد استرس هاي 1 در 1 كه محلول مولتي ويتامين هستند براي استفاده كساني كه هنوز تجربه چنداني در استفاده از دوز هاي ويتامين ندارند و يا مولتي ويتامينهاي معتبر شركتي در دسترسشون نيست
    ميتونه گزينه مناسبي باشه
    سلام

فکر نمکنم ضد استرس 1 در 1 اصلا تاثیری داشته باشه.معمولا از مولتی ویتامین انسانی استفاده میکنند!!
    مولتی ویتامین حد اکثر 1 هفته بعد از باز شدن درش ( در مخصوص - آب بندی و کاملا غیر قابل نفوذ ) غیر قابل استفاده میشه.حالا شما حساب کن ماه ها و حتی سال ها تو مغازه ها میمونن
    اصلا بر بر فرض اگر تاریخش هم نگذشته باشه با ز هم ضد استرس نیست مولتی ویتامین که هیچ...در بعضی از موارد کمی دستگاه گوارش رو هم تحریک میکنه

موفق باشید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام

حالا بازم تولید کننده های داروهای داخلی می گن رضایی شروع کرد .... متاسفانه اکثرا (حالا همشون نمیگم ) از ضد عفونی گرفته ضد استرس و کلی داروهای مختلف که بدون نظارت هیچ دستگاهی در بازار فروخته میشه کیفیت ندارند . گول این محصولات رو نخورید .... روی این حساب حتما از داروهای با برند خوب اونهم از جای مطمئن استفاده کنید . اکثر داروهای تترا که بدون محافظ فروخته میشه نیز مشکل دارند . مطمئن بشید محصولات آکبند هستند و تاریخشون نگذشته .... من غذای تترا زیاد استفاده می کنم مغازه داری ازم قوطی هاش رو می خرید تا در دکورش بذاره بعد که در مغازه خالی قوطی ها رو ندیدم فهمیدم توشو ایشون با محصولات بسیار مرغوبتر از تترا پر می کرد و می فروخت . اینه که لازمه زیادی اعتماد نکنیم ....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و كاسكو
    شماره عضویت
    9281
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

سلام

ورودتون رو خوش آمد میگم.

لطفا قوانین انجمن رو مطالعه نکید :

http://www.parsipet.ir/thread914.html

برای قرار دادن عکس اینجا رو مطالعه کنید :

http://www.parsipet.ir/thread10848.html

عکس ها رو اشتباه گذاشتید

مدام هم پست تکرار ی ارسال میکنید که خلاف قوانینه سایته

وضع ماهی که تو عکس دیده میشه بسیار اسفناکه...ترکیبی از بیماری های عفونی و انگل داخلی و پوستی!
    این ماهی در نهایت حتی در صورت درمان موقتی عمر طولانی نخواهد داشت

چرا یکهو متوجه این موضوع شدید؟چشم ماهی به مرور بزرگ میشه نه ناگهانی

در ضمن تترا سایکلین آنتی بیوتیکه و باید رو اصول مصرف بشه همینجوری که 1 دونه نمیریزن تو تانک

اریترومایسین و نیتروفورانتوئین از داروخانه تهیه کنید

250 میریگرم اریترو هر 35 لیتر
    یک قرص نیترو هم هر 30 لیتر

یک روز در میان نصف آب رو سیفون کنید و دوباره بزنید..... تا 8 روز

موفق باشید

موفق باشید

دوست عزیز مطلبی برای گذاشتن عکس نبود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadj نمایش پست ها
    دوست عزیز مطلبی برای گذاشتن عکس نبود
    چرا اگر زحمت بکشید اون فایل pdf رو دانلود کنید توش همه چیز هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    سلام

فکر نمکنم ضد استرس 1 در 1 اصلا تاثیری داشته باشه.معمولا از مولتی ویتامین انسانی استفاده میکنند!!
    مولتی ویتامین حد اکثر 1 هفته بعد از باز شدن درش ( در مخصوص - آب بندی و کاملا غیر قابل نفوذ ) غیر قابل استفاده میشه.حالا شما حساب کن ماه ها و حتی سال ها تو مغازه ها میمونن
    اصلا بر بر فرض اگر تاریخش هم نگذشته باشه با ز هم ضد استرس نیست مولتی ویتامین که هیچ...در بعضی از موارد کمی دستگاه گوارش رو هم تحریک میکنه

موفق باشید
    سلام
    در مورد تاریخ گذشته شدن مولتی ویتامین بعد از باز شدن تا بحال چیزی نشنیده بودم !! امشب هم کلی سرچ کردم که شاید رفرنسی برای این موضوع پیدا کنم اما چیز خاصی دستگیرم نشد لطفا منبعی اگر در دست هست از این موضوع لینک بدید
    به هر حال تجربه شما و دوستان دیگه بیشتر از من هست و تجربیات هم مختلف
    من هم به عدم کیفیت محصولات داخلی در برابر محصولات شرکتهای معتبر ایمان دارم اما عرض کردم وقتی چاره ای نیست میتونه مفید باشه و این رو به شخصه تجربه کردم (از هیچی بهتره)
    باز هم عرض میکنم که عقاید و نظرات متفاوته من هم کاملا به این نظرات احترام میگذارم

چند روز پیش با عامل توزیع یکی از برندهای معروف در کشور در مورد داروها و ... صحبتی داشتیم که ایشون اعتقاد داشتند که در حال حاضر کلا بیماریها به داروهای انسانی عکس العمل نشون نمیدن (به دلیل مقاومت پذیری و ...) و شرکت مطبوع ایشون برای هر نوع خاص از انگلها و یا بکتریهای هدف به شکل خاص دارو طراحی کرده !!!
    وقتی اسم دارویی مثل فلاجلول میاد همه کسانی که شناختی از این دارو دارند کم وبیش میدونند که طیف تاثیر نسبتا وسیعی از انگلهای دستگاه گوارش رو شامل میشه اما یک آکواریوم دار با اطلاعات متوسط بر فرض درست بودن ادعای هر دارو برای یک انگل هدف ، چطور باید نوع انگل رو شناسایی کنه که داروی موثر رو ......
    بگذریم ...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    سلام
    در مورد تاریخ گذشته شدن مولتی ویتامین بعد از باز شدن تا بحال چیزی نشنیده بودم !! امشب هم کلی سرچ کردم که شاید رفرنسی برای این موضوع پیدا کنم اما چیز خاصی دستگیرم نشد لطفا منبعی اگر در دست هست از این موضوع لینک بدید
    به هر حال تجربه شما و دوستان دیگه بیشتر از من هست و تجربیات هم مختلف
    من هم به عدم کیفیت محصولات داخلی در برابر محصولات شرکتهای معتبر ایمان دارم اما عرض کردم وقتی چاره ای نیست میتونه مفید باشه و این رو به شخصه تجربه کردم (از هیچی بهتره)
    باز هم عرض میکنم که عقاید و نظرات متفاوته من هم کاملا به این نظرات احترام میگذارم

چند روز پیش با عامل توزیع یکی از برندهای معروف در کشور در مورد داروها و ... صحبتی داشتیم که ایشون اعتقاد داشتند که در حال حاضر کلا بیماریها به داروهای انسانی عکس العمل نشون نمیدن (به دلیل مقاومت پذیری و ...) و شرکت مطبوع ایشون برای هر نوع خاص از انگلها و یا بکتریهای هدف به شکل خاص دارو طراحی کرده !!!
    وقتی اسم دارویی مثل فلاجلول میاد همه کسانی که شناختی از این دارو دارند کم وبیش میدونند که طیف تاثیر نسبتا وسیعی از انگلهای دستگاه گوارش رو شامل میشه اما یک آکواریوم دار با اطلاعات متوسط بر فرض درست بودن ادعای هر دارو برای یک انگل هدف ، چطور باید نوع انگل رو شناسایی کنه که داروی موثر رو ......
    بگذریم ...
    سلام

اگر مولتی ویتامین انسانی یا مولتی ویتامین بچه از داروخانه تهیه کنید میبینید که روی جعبش نوشته حد اکثر 1 هفته بعد از باز شدن قابل استفاده هست.این دیگه جست و جوی آنچنانی نمیخواد که!

عامل تولید و توزیع 1 * 1 هم اگر این حرف رو زده باشه یا ناشی از بی سوادیش بوده یا دروغ گفته!!!

دارو های تولید شده 1 در 1 هیچ تاثیری بر هیچ بیماری ندارن.ضد عفونی آبی رنگشون که متیلن بلو هست! زرد رنگ هم یه روزایی به اسم ضد عفونی و بعضی روزا به اسم ضد اسرتس پخش میشه! یه وقتایی مولتی ویتامین توشه و یه دوره آکریفلاوین بسیار رقیق

دارو های انسانی بسیار موفق تر عمل میکنند.آکریفلاوین 1 در 1 رو هم باید 6 برابر دوز روی جعبه استفاده کرد در ضمن اصلا روش اطلاعات صحیحی در مورد چگونگی استفاده از آکریفلاوین نوشته نشده...

کلا تولید و پخش این دارو ظلمه در حق ماهی و صاحب آکواریوم

با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    سلام

اگر مولتی ویتامین انسانی یا مولتی ویتامین بچه از داروخانه تهیه کنید میبینید که روی جعبش نوشته حد اکثر 1 هفته بعد از باز شدن قابل استفاده هست.این دیگه جست و جوی آنچنانی نمیخواد که!

عامل تولید و توزیع 1 * 1 هم اگر این حرف رو زده باشه یا ناشی از بی سوادیش بوده یا دروغ گفته!!!

دارو های تولید شده 1 در 1 هیچ تاثیری بر هیچ بیماری ندارن.ضد عفونی آبی رنگشون که متیلن بلو هست! زرد رنگ هم یه روزایی به اسم ضد عفونی و بعضی روزا به اسم ضد اسرتس پخش میشه! یه وقتایی مولتی ویتامین توشه و یه دوره آکریفلاوین بسیار رقیق

دارو های انسانی بسیار موفق تر عمل میکنند.آکریفلاوین 1 در 1 رو هم باید 6 برابر دوز روی جعبه استفاده کرد در ضمن اصلا روش اطلاعات صحیحی در مورد چگونگی استفاده از آکریفلاوین نوشته نشده...

کلا تولید و پخش این دارو ظلمه در حق ماهی و صاحب آکواریوم

با تشکر
    سلام
    خير ، وارد كننده و پخش كننده آزو اين صحبت رو مي كرد
    به هر حال ف منظور من اين بود كه عقايد و تجربيات متفاوته ، قصد دفاع از هيچ محصول به خصوص چه معتبر چه غير معتبر رو ندارم
    فقط چيزي رو عنوان كردم كه تجربه خودم بود ، به عنوان مثال شركت اوشن فري كه ميدونيد ايران آكواريوم عامل پخشش هست يكسري داروهاش واقعا به مفت خدا نميرزه و يكسري غذاهاي تخصصي فلاور و ديسكسش خوبه
    از يك در يكهاي ضد استرس به اندازه ب كمپلكس جواب گرفتم من ، در رابطه با ضد عفوني و ضد قارچها حق با شماست ، انگار فقط رنگه و هيچ اثري نداره

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    حالا که بحث مولتی ویتامین شد میشه بفرمائید از مولتی ویتامین نوازد میشه برای ماهی و بچه دیسکسها استفاده کرد ؟ در صورت مثبت بودن پاسخ دوز مصرف اون به ازای دیسکس بزرگ همچنین بچه های چقدر هست ؟
    ارداتمند -امیر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و كاسكو
    شماره عضویت
    9281
    اقاي اژيده من نتونستم جايي براي گذاشتن عكس ماهيم در بخش بيماري ديسكس پيدا كنم چون نميدونم بيماريش چيه
    لطفا در مورد گذاشتن عكس كمكم كنيد ماهيم داره ميميره

صفحه 18 از 412 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363768118 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)