کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    17370
    سلام
    با اجازه مدیران عزیز ...
    دوست گرامی جدا کردن و حذف کردن ضعیف تر ها یا قوی تر ها تاثیر نداره و تا یه ضعیف و حذف کنید یه ماهی دیگه شما که قبلا ضعیف نبوده سریع جای گزین میشه و به عبارتی کتک خور میشه!
    اگه قوی هارو هم جدا کنید ماهی دیگری که زیره سایه اینا آروم بوده شروع به قلدری میکنه
    و اما ۲ راه وجود داره...
    ۱- تغیر دکوراسیون آکواریم تا ماهی ها قلمرو هاشون عوض شه و کمتر درگیر شن
    ۲- اضاف کردن چند ديسکس دیگر که البته حجم تانک شما اجازه این کارو نمیده همچنین ریسک ورود ماهی بیمار به تانک و هم دارید
    اینو هم عرض کنم خدمتتون که درگيريو فقط میشه کاهش داد و همیشه تو تانک خونگی وجود خواهد داشت
    موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خیر
    شماره عضویت
    17686
    سلام وقت بخیر

یکی ار دوستان این 3 ماهی دیسکس و داره میخوام ازش بخرم دوتاشون جفت هستن تخم میذارن اما بخاطر سنگین آب باز نشدن به نظر شما ماهی های خوبی هستن تهیه کنم؟لطقا راهتمایی بفرمایید ممنونم

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    17636
    سلام خدمت عزیزان می خواستم بدونم برای اکواریومی به طول70cmعرض40cmوارتفاع50یا60cmشیش ه چندمیل وچندتاپل بایداستفاده کرد؟؟؟؟ابعادسامپ برای این اکواریوم ؟؟؟مر30

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_endeganii نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

یکی ار دوستان این 3 ماهی دیسکس و داره میخوام ازش بخرم دوتاشون جفت هستن تخم میذارن اما بخاطر سنگین آب باز نشدن به نظر شما ماهی های خوبی هستن تهیه کنم؟لطقا راهتمایی بفرمایید ممنونم

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    سلام دوست عزیز اظهار نظر کردن در مورد دیسکس به این شکل زیاد نمیتونه جالب باشه چون به هر حال هر شخص نوع دیسکسی که داره نگهداری میکنه براش محترم هست
    ولی این دیسکسها ازنظر استایل و سایر موارد از لحاظ استاندارد آن کیفیت پایینی دارند همچنین از لحاظ سازگاری هم موارد اصلی را رعایت نکردند

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    17370
    سلامی دوباره
    دوستان من اصلا ابتدا از Grade و Farm های مختلف ديسکس خبر نداشتم و حالا هم که در براشون کمی مطلب تو سایت خواندم وسوسه شدم که بدونم ديسکسم از لحاظ استانداردها تو چه سطحی هستند اما نه منبعی برای مقایسه دارم نه مهارتشو
    توصیه شما چیه در این مورد؟
    البته اینو هم بگم من ديسکسام و بسیار دوست دارم و براشون ارزش زیادی قائل هستم اگه کم کاری هم کردم یک وقت براشون از سر نادانی بوده ...
    ویرایش توسط OuTlaW : 24th May 2015 در ساعت 01:22 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط OuTlaW نمایش پست ها
    سلامی دوباره
    دوستان من اصلا ابتدا از Grade و Farm های مختلف ديسکس خبر نداشتم و حالا هم که در براشون کمی مطلب تو سایت خواندم وسوسه شدم که بدونم ديسکسم از لحاظ استانداردها تو چه سطحی هستند اما نه منبعی برای مقایسه دارم نه مهارتشو
    توصیه شما چیه در این مورد؟
    البته اینو هم بگم من ديسکسام و بسیار دوست دارم و براشون ارزش زیادی قائل هستم اگه کم کاری هم کردم یک وقت براشون از سر نادانی بوده ...
    سلام، عذاب وجدانتون در قبال رفتار زشتتون با دیسکس های بی گناه طبیعیست! طلب مغقرت کنید و آگاه باشید که دیسکس ماهی کینه ای نیست و میبخشه
    حالا گذشته از شوخی، دوست عزیز این چه سوال و نگارش عجیبیست. واقعا اگر کسی ندونه دیسکس یک ماهیه و این پست شما رو بخونه فکر میکنه صحبت سر شکنجه و ... بوده.

به هر حال همین که دیسکس هاتون رو دوست دارید کافیست...نژاد و Grade خیلی هم مهم نیست. و اینکه عکس دیسکس هاتون رو بزارید اینجا دوستان بر اساس تجربه ای که دارن میگن کیفیت دیسکس ها در چه سطحیست...

در ضمن مسخره نکردم ، فقط شوخی بود و اینکه جدا کمی رسمی تر بنویسید بد هم نیست

موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خیر
    شماره عضویت
    17686
    ممنونم آقا بابک لطف کزدید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    17509
    سلام دوستان سوالي كه براي من پيش اومده،
    آيا تحرك و بازي گوشي ديسكس تو نژادهاي مختلف متفاوته؟من 5 تا ديسكس دارم حدود 4 اينچ كه 4تاشون مارلبرو رد هستن و يكيشون لئوپارد اسنيك اسكين و ميزان حركت و تحرك 4تا مارلبرو خيلي بيشتر ازاون يدونه هست
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahradh نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالي كه براي من پيش اومده،
    آيا تحرك و بازي گوشي ديسكس تو نژادهاي مختلف متفاوته؟من 5 تا ديسكس دارم حدود 4 اينچ كه 4تاشون مارلبرو رد هستن و يكيشون لئوپارد اسنيك اسكين و ميزان حركت و تحرك 4تا مارلبرو خيلي بيشتر ازاون يدونه هست
    ممنون

سلام، هر دیسکس فارغ از نژاد و گونه و رنگ ، عادات و رفتار خودش رو داره و در حالت کلی ربطی به نژاد نداره....فرق زمانی در نژاد و ... دیده میشه که مثلا نژاد های معمولی و تکثیر شده در اسارت رو با دیسکس هکل وحشی مقایسه کنیم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    17370
    سلام
    دوستان با توجه به مقاله بروشر سرا که جناب وزیر پور قرار دادند
    چندتا سوال برام پیش اومد
    ۱- اگه از آب R/O استفاده نکنیم بازم باید mineral salt به آب اضاف کنیم ؟
    ۲- اضاف کردن سیر به میکس دل برای کاهش ایجاد انگل کفایت میکنه یا باید مقدار تغذیه ماهی و با میکس کاهش بدیم؟
    ۳-استفاده از fishtamin الزامی هست ؟
    ۴ - این غذایی : میکس دل گوساله ( دل + میگو + اسفناج + سیر ) و سرا گرانول و D-50 tropical کافیه یا چیزی اضاف کنم ؟
    ممنون ...

صفحه 367 از 412 نخستنخست ... 267317348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)