کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    البته یه مطلب رو خدمت دوستان شفاف سازی بکنم . سایت پارسی پت سایت کاملا تخصصی و به دور از هرگونه تبلیغ و جناح یندی و نفع شخصی است . افرادی که در این سایت اعلام نظر می کنند در دنیای آکواریوم شناخته شده و با هدف آشکار سازی و مشخص شدن واقعیت ها و راهنمایی دوستان برای جلوگیری از متضرر شدن کاربرانش هست . حق دفاع نیز برای فروشنده های مذکور در سایت وجود دارد که می توانند با ارشدهای فروم در جریان بگذارند و اگر نیازی به شفاف سازی از طرف آنها نیز هست انجام بگیرد ولی آنچه از نظر فنی در دنیای وبلاگ ها دیده میشه و همینطور از شناخت برندهای معتبر و نامدار هست توسط استاد آژیده عزیز ابلاغ شد که بنده خودم بسیار بسیار از ایشون به خاطر دفت و تسلطی که بر امور دارند تشکر می کنم .
    ویرایش توسط فرشاد رضایی : 11th February 2014 در ساعت 10:35 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14947
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . خود فایتر ها هم مشکل پیدا خواهند کرد چون با هم نمی مونند . اگر سایز دیسکستون بیشتر از 3 اینچ باشه و سالم باشند مشکلی پیش نمیاد . ولی در کل توصیه نمی کنم .
    اگه اشتباه نکنم من توی دو تا از تانک دوستان دیدم که فایتر انداخته بودن الان که 3.5 اینچ هستن به نظرتون چدنتا بخرم و بندازم خوبه ؟؟؟؟ تانکم 150 لیتری هست و 6 تا دیسکس دارم
    ممنون

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_sh نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم من توی دو تا از تانک دوستان دیدم که فایتر انداخته بودن الان که 3.5 اینچ هستن به نظرتون چدنتا بخرم و بندازم خوبه ؟؟؟؟ تانکم 150 لیتری هست و 6 تا دیسکس دارم
    ممنون
    سلام . فکر می کنم گفتم که فایتر ها با دیسکس ها مشکلی نخواهند داشت ولی با خودشون درگیر خواهند شد و همدیگر رو تا از بین ببرند خواهند جنگید . در هر تانک باید یک فایتر نگهداری کنید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14947
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . فکر می کنم گفتم که فایتر ها با دیسکس ها مشکلی نخواهند داشت ولی با خودشون درگیر خواهند شد و همدیگر رو تا از بین ببرند خواهند جنگید . در هر تانک باید یک فایتر نگهداری کنید .
    ممنون از راهنماییتون
    آقای رضایی امشب ی مشکلی واسه دوتا از دیسکس هام پیش اومده که توی تایپ بیماری ها پرسیدم میشه کمکم کنید فوری هستش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای آکواریومی
    شماره عضویت
    15272
    سلام آقای آژیده. از روشنگریتون بابت ریورتون خیلی ممنونم.
    اما حالا که من از این برند استفاده کردم آیا میتونم بهش اعتماد کنم؟
    چون دیشب تست زدم دیدم هنوز آمونیاک و نیترایت و نیترات هنوز صفر نیست.(باید صفر باشه دیگه؟)من روز جمعه(92/11/18) اکواریومم رو آبگیری کردم و شنبه شب(92/11/19)داروهای آماده سازی آب رو استفاده کردم.
    در صورتیکه از تترا استفاده بشه چند روز طول میکشه تا آب آماده پذیرش دیسکس بشه؟(برای قیاس ریورتون و تترا میپرسم)

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezao نمایش پست ها
    سلام آقای آژیده. از روشنگریتون بابت ریورتون خیلی ممنونم.
    اما حالا که من از این برند استفاده کردم آیا میتونم بهش اعتماد کنم؟
    چون دیشب تست زدم دیدم هنوز آمونیاک و نیترایت و نیترات هنوز صفر نیست.(باید صفر باشه دیگه؟)من روز جمعه(92/11/18) اکواریومم رو آبگیری کردم و شنبه شب(92/11/19)داروهای آماده سازی آب رو استفاده کردم.
    در صورتیکه از تترا استفاده بشه چند روز طول میکشه تا آب آماده پذیرش دیسکس بشه؟(برای قیاس ریورتون و تترا میپرسم)
    سلام با اجازه از آقای آژیده:
    دوست عزیز استفاده از تسریع کننده ها معنیش این نیست که تا از آن محصول استفاده کنید سیکل طی شده و پارامترهایی که فرمودید صفر خواهد بود حتی با وجود استفاده از تسریع کننده ها زمان طولانی برای طی شدن سیکل ازت صرف خواهد شد ولی میزانش کمتر از زمان واقعی خوهد بود

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای آکواریومی
    شماره عضویت
    15272
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام با اجازه از آقای آژیده:
    دوست عزیز استفاده از تسریع کننده ها معنیش این نیست که تا از آن محصول استفاده کنید سیکل طی شده و پارامترهایی که فرمودید صفر خواهد بود حتی با وجود استفاده از تسریع کننده ها زمان طولانی برای طی شدن سیکل ازت صرف خواهد شد ولی میزانش کمتر از زمان واقعی خوهد بود
    ممنون که جواب دادید.میشه حدودی گفت این سیکل چقدر زمان میبره تا طی بشه(تا اونجایی که من اطلاع دارم حتی با استفاده کردن از تسریع کننده ها بازم حدود یک ماه زمان میبره.درسته؟)
    میخوام بیگدار به آب نزنم

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    ممنون که جواب دادید.میشه حدودی گفت این سیکل چقدر زمان میبره تا طی بشه(تا اونجایی که من اطلاع دارم حتی با استفاده کردن از تسریع کننده ها بازم حدود یک ماه زمان میبره.درسته؟)
    میخوام بیگدار به آب نزنم
    سلام این زمان تقریبی بین 35-45 روز است و تسریع کننده ها کمی این زمان را کوتاه میکند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای آکواریومی
    شماره عضویت
    15272
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام این زمان تقریبی بین 35-45 روز است و تسریع کننده ها کمی این زمان را کوتاه میکند
    ضمن تشکر.پس من باید ضمن اندازه گیری آمونیاک، نیتریت و نیترات یه ماهی برای خرید دیسکس صبر کنم؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    ضمن تشکر.پس من باید ضمن اندازه گیری آمونیاک، نیتریت و نیترات یه ماهی برای خرید دیسکس صبر کنم؟
    دوست عزیز برای طی شدن سیکل ازت حتما باید ماهی درون تانک باشه تا این سیکل شروع بشه
    بعضی ها پیشنهاد مثلا ماهی زبرا میدهند برای طی شدن سیکل ازت ولی شما با تعدادی مشخص دیسکس هم میتوانید شروع کنید ولی سیفونهای مرتب و غذادهی کم و تست زدن را فراموش نکنید
    ویرایش توسط B@B@K : 12th February 2014 در ساعت 11:49 AM

صفحه 206 از 412 نخستنخست ... 106156187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225256306 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)