نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193

کیف حمل انواع طوطی و کاسکو

یکی از مشکلات علاقه مندان و صاحبان کاسکو و سایر طوطی ها مشکل سفر کردن و مسافرت

رفتن آنهاست.

حمل و نقل طوطی و کاسکو میبایست با احتیاط فراوان و به دور از خطرات فرار کردن پرنده و یا

وارد کردن استرس به آنها انجام پذیرد.

در مسافت های طولانی مشکلات زیادی مانند سرد شدن و سرما خوردن طوطی ، قرار گرفتن

طوطی در معرض باد سرد ، استرس و ترس از محیط اطراف(در ماشین یا خیابان) ، تکان های

ناگهانی قفس در زمان ترمز گرفتن ، افتادن قفس و پرت شدن قفس به هنگام ترمز گرفتن یا

تصادف کردن اتوموبیل و ….

این کیف کارامد و زیبا مجهز به چوب نشیمنگاه ، ۲ عدد ظرف آب و غذای استیل ، کمربند ایمنی قابل

اتصال به کمربند ایمنی اتوموبیل ، بند کوله جهت استفاده از کیف به صورت کوله پشتی ،

پنجره بی رنگ جهت سر نرفتن حوصله طوطی در حین سفر ، کف چرمی و محکم و طراحی

بسیار زیبا است

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    سگ-طوطی
    شماره عضویت
    8239
    سلام
    من این کیفو چند وقت پیش دیدمش ولی خیلی بزرگ بود و صاحب مغازه گفت چون برزنته طوطی بعد مدتی شروع بخراب کردنش میکنه،درسته؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    باید داخل کیف براش اسباب بازی بگذارید که با کیفش کاری نداشته باشه

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    من این کیف رو برای طوطیم هانی که کاسکو هستش داشتم ، این کیف از بابت اینکه باعث نمیشه سرما یا گرما و باد مستقیم به طوطی بخوره خوبه ، اما متاسفانه بعد از چند ماه این کیف دیگه اون حالت ایستایی که اول داشت رو از دست داد و چیزی که خیلی مهمتره این بود که هانی طلق این کیف رو جوید و سرش رو از اونجا در میاورد که خطرناک بود. و در کل من که هم کیف داشتم و هم قفس مسافرتی الان قفس رو خیلی ترجیح میدم و از قفس استفاده میکنم که هانی هم راحتره ، چون با حرکت ماشین هانی جایی رو تو کیف نداشت که بگیره و پرت میشد اما تو قفس با گرفتن میله حفط تعادل رو داره و همینطور داخل کیف باید روزنامه بذاریم برای فضله طوطی که با کثیف شدن روزنامه مجبوریم هی زیپ رو باز کنیم و لایه لایه روزنامه رو برگردونیم اما تو قفس به خاطر داشتن میله کف دیگه خیال ادم بابت اینکه طوطی اگر هم پایین بیاد مشکلی نداره راحته.
    در ضمن نفیسه جون نمیشه داخل کیف یا قفس مسافرتی برای طوطی اسباب بازی بذاریم چون با حرکت ماشین یا خود ما باعث حرکت اسباب بازی میشه و ممکنه به طوطی برخورد کنه یا همون حرکت موجب استرس طوطی میشه .
    من این کیف رو فقط برای هانی استفاده کردم به همین خاطر شاید این کیف برای طوطی های کوچک مثل عروس خوب باشه اما برای طوطی های متوسط و بزرگ خوب نیست.

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام درسته هانی جان

برای کاسکو و کاکادو ها خیلی دووم نمیاره

من هم برای کاکادو استفاده کردم که قسمتهاییشو جویده

در مورد اسباب بازی هم من براش یه دونه کاج گذاشته بودم توی جای ظرفش که هرازگاهی باهاش بازی میکرد

ولی درکل من هم موافقم خیلی برای طوطی های بزرگ خوب نیست

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و قناری گلاستر و کوتوله برزیلی
    شماره عضویت
    26243
    سلام
    اینکیف رو که میگید از کدوم سایت بخرم ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)