صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه ـ سگ ـ خرگوش ـ زاغ ـ همستر ـ البته گاهی اضافه هم می
    شماره عضویت
    6412
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    سلام. ممنون از شما
    دوست من شامپو لیندین رو طبق نظر دامپزشک ها و در مواقع خاص باید ازش استفاده کرد. چون اگر به طور معمول ازش استفاده بشه ممکن هست که پوست سگ در مواقع دیگه ای که دچار مشکل شده و برای درمانش از این شامپو می شه استفاده کرد ، نشه ازش جواب مناسبی گرفت. یعنی پوست سگ به این شامپو عادت می کنه و برای درمان جواب نخواهد داد.
    در مورد تشویقی که هر فردی که وارد خونه می شه یه تشویقی داشته باشه به نظر من کاملا اشتباه هستش . این عمل به سگ آموزش می ده که هر کسی که وارد خونه می شه ازش تشویقی بگیره و انتظار داشته باشه ازش . و همچنین یاد بگیره حتی از افراد غریبه خوراکی بگیره. که خیلی از افرادی که سگ ها رو می دزدن با کمی آرام بخشی که در خوراکی مخلوط شده سگ ها رو به راحتی می دزدن.

من نگفتم همیشه با شامپو لیندان بشوره(اصلا روش استفاده ازش اجازه نمیده...)
    من همین سوالات رو از یکی از دوستان که مربی هست پرسیدم و ایشون جواب دادن(یکی از سگهامو ایشون اموزش دادن و با گفتن فرمان انجامش میده)و مدرکشون رو هم از آلمان گرفتند و خیلی شناخته شده هستند(اسم نمیبرم تبلیغ نشه)
    در مورد حرف شما حق با شماست اما در مورد دزدیده شدن سگهای ریز
    1)صاحب حیوان همیشه نزدیک حیوان باشد
    2)راه بردن سگ در اماکن عمومی منوع است و در جاهای دیگر احتمال ربودن سگ بسیار ناچیز است
    3)سود این کار بیشتر از ضرر آن است
    4)سگ آپارتمانی باید آرام باشد(سگ گارد یا بادی گارد نیست و شما میتونید با دادن آموزش تا به سگ اجازه ندادید چیزی نخوره )

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    14415
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin barzegar نمایش پست ها
    سلام به دوستان و اساتید

سگم بعد این 3 روز که اومده اول همه جا روکثیف می کرد الا بهتر شده و رو زنامه کارشو می کنه . دیروز حموم بردمش . گمونم کمی سرما خورده بود اما خوب شد . کاملاً خوب و سر حال بود که الان 2 شب اینقدر خودشو خارش داد که من از خاب بیدار شدم . طرف قلاده خودش رو خارش میده . من هم قلاده رو باز کردم . یکم ترسو شده گذاشتم کل خونرو بگرده و کاریش نداشتم . هیج بیماری پوستی یا کنه ای هم نمی بینم . همش انگار صبر میزنه . یا خودشو میتکونه . احتمال میدین مشکل چی باشه دوستان ؟

ممنون
    سلام دوست من برای سرماخوردگیش یه نصف اسپرین بهش بده و زود زودم حمومش ببر ممکنه چون حمومش نمی بری اذیت میکنه بلاخره سروحال میشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    14415
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman17556 نمایش پست ها
    سلام دوست من برای سرماخوردگیش یه نصف اسپرین بهش بده و زود زودم حمومش ببر ممکنه چون حمومش نمی بری اذیت میکنه بلاخره سروحال میشه
    وسعی کن بیشتر بیرون ببریش

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    لطفا به تاریخ پست ها توجه کنید

این تاپیک مال یکسال قبله

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)