صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351
    دوستان پنکی شناسنامشو گرفتم . 2 سالشه این خیلی بده نه ؟ چند سال عمر میکنن معمولاً تریر هستش

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin barzegar نمایش پست ها
    دوستان پنکی شناسنامشو گرفتم . 2 سالشه این خیلی بده نه ؟ چند سال عمر میکنن معمولاً تریر هستش
    نه . چرا بد باشه ؟ اون هنوز خیلی جوان هستش . میانگین طول عمرشون 15 سال هستش. نگران نباشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه ـ سگ ـ خرگوش ـ زاغ ـ همستر ـ البته گاهی اضافه هم می
    شماره عضویت
    6412
    اگه هنوز خارش داره با شامپو لیندین بشورید سگتونو
    برای برطرف شدن ترسش سعی کنید در اونجا چندین بار بهش غذا بدید و ببریدش اونجا و عوسکی که دوست داره رو بزارید تا بیاره یا بغلش کنید و ببرید اونجا نازش کنید
    در مورد پارس هم باید یکم محکم باشید (از الان نباید بزاری سگتون حالت تحاجمی بگیره و سعی کنید کسایی که میان خونه برای سگتون تشویقی داشته باشن(خوردنی و نوازش))بقیه موارد در آموزشهای موجود در سایت هست

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    7532
    دوست عزیزم
    تریر ها معمولا 10-13 سال عمر می کنند البته این بطور معمول هست که میگم یعنی احتمال داره بیشتر هم عمر کنند و سگ شما هم که 2 ساله هست تازه به بلوغ رسیده و اتفاقا نگهداری از سگ بالغ راحت تر هست به نسبت توله
    در مورد خارش در قسمت قلاده هم میتونه 3 دلیل داشته باشه:قویترین احتمال این هست که سگ شما به قلاده عادت نداشته باشه و با اینکار سعی در بازکردن قلاده داشته باشه احتمال دیگه این هست که به دلیل بلندی و تعرق مو خارشش در اون قسمت شدید تر باشه و احتمال ضعیفی هم مبنی بر وجود انگل خارجی هست که اونم اگر باشه به راحتی برطرف میشه
    در مورد محیطی که ازش میترسه اولا که شما اشتباه خیلی خیلی بدی انجام دادید که در یک محیط بسته و تنها قرارش دادید اون هم یک محیط کوچک و باز هم اونم تریر!!!
    اما باز هم مشکلی نیست شما اصلا سعی نکنید که بزور ببریدش در اون محل اصلا...تنها کاری که باید بکنید این هست که شما سگتون رو بغل کنید (در مورد سگ های کوچک از این روش استفاده میشه) و ببرید در اون محیط و سگ رو زمین نزارید چون مطمئنا بیرون میره بلکه شما سگتون رو با فاصله اندک نگه دارید از سطح زمین و نوازشش کنید و در اون محیط بهش تشویقی بدید(تکه های کوچک غذا)با تکرار اینکار نه تنها سگتون ترسش میریزه بلکه به اون محیط علاقه هم پیدا خواهد کرد
    در مورد این قضیه نیاوردن توپ و کلا فعالیت و تحرک کم باز هم میتونه 2 عامل داشته باشه:عامل قوی این هست که سگتون به محیط عادت نداشته و میترسیده از محیط و به مرور عادت خواهد کرد و خیلی هم پر جنب و جوش خواهد شد و یک عامل دیگه هم به افسردگی سگ شما برمیگرده
    ما یک پولی تریر داریم که در ابتدا حتی حرکت نمیکرد و دلیلش هم افسردگی شدید در اثر از دست دادن توله بود اما به مرور و با استمرار نوازش و تشویق الان تبدیل به یکگ پرجنب و جوش شده و تولهاش هم حدود 18-20 روز دیگه بدنیا میان و فراموش کردم بگم حتی در ابتدا علاقه ای به جفت خوردن نداشت حتی در زمان فحلی

سوالی باشه بنده در خدمتم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط titi_jo0on نمایش پست ها
    اگه هنوز خارش داره با شامپو لیندین بشورید سگتونو
    برای برطرف شدن ترسش سعی کنید در اونجا چندین بار بهش غذا بدید و ببریدش اونجا و عوسکی که دوست داره رو بزارید تا بیاره یا بغلش کنید و ببرید اونجا نازش کنید
    در مورد پارس هم باید یکم محکم باشید (از الان نباید بزاری سگتون حالت تحاجمی بگیره و سعی کنید کسایی که میان خونه برای سگتون تشویقی داشته باشن(خوردنی و نوازش))بقیه موارد در آموزشهای موجود در سایت هست
    سلام. ممنون از شما
    دوست من شامپو لیندین رو طبق نظر دامپزشک ها و در مواقع خاص باید ازش استفاده کرد. چون اگر به طور معمول ازش استفاده بشه ممکن هست که پوست سگ در مواقع دیگه ای که دچار مشکل شده و برای درمانش از این شامپو می شه استفاده کرد ، نشه ازش جواب مناسبی گرفت. یعنی پوست سگ به این شامپو عادت می کنه و برای درمان جواب نخواهد داد.
    در مورد تشویقی که هر فردی که وارد خونه می شه یه تشویقی داشته باشه به نظر من کاملا اشتباه هستش . این عمل به سگ آموزش می ده که هر کسی که وارد خونه می شه ازش تشویقی بگیره و انتظار داشته باشه ازش . و همچنین یاد بگیره حتی از افراد غریبه خوراکی بگیره. که خیلی از افرادی که سگ ها رو می دزدن با کمی آرام بخشی که در خوراکی مخلوط شده سگ ها رو به راحتی می دزدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط کسری علی جمشیدی نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    تریر ها معمولا 10-13 سال عمر می کنند البته این بطور معمول هست که میگم یعنی احتمال داره بیشتر هم عمر کنند و سگ شما هم که 2 ساله هست تازه به بلوغ رسیده و اتفاقا نگهداری از سگ بالغ راحت تر هست به نسبت توله
    در مورد خارش در قسمت قلاده هم میتونه 3 دلیل داشته باشه:قویترین احتمال این هست که سگ شما به قلاده عادت نداشته باشه و با اینکار سعی در بازکردن قلاده داشته باشه احتمال دیگه این هست که به دلیل بلندی و تعرق مو خارشش در اون قسمت شدید تر باشه و احتمال ضعیفی هم مبنی بر وجود انگل خارجی هست که اونم اگر باشه به راحتی برطرف میشه
    در مورد محیطی که ازش میترسه اولا که شما اشتباه خیلی خیلی بدی انجام دادید که در یک محیط بسته و تنها قرارش دادید اون هم یک محیط کوچک و باز هم اونم تریر!!!
    اما باز هم مشکلی نیست شما اصلا سعی نکنید که بزور ببریدش در اون محل اصلا...تنها کاری که باید بکنید این هست که شما سگتون رو بغل کنید (در مورد سگ های کوچک از این روش استفاده میشه) و ببرید در اون محیط و سگ رو زمین نزارید چون مطمئنا بیرون میره بلکه شما سگتون رو با فاصله اندک نگه دارید از سطح زمین و نوازشش کنید و در اون محیط بهش تشویقی بدید(تکه های کوچک غذا)با تکرار اینکار نه تنها سگتون ترسش میریزه بلکه به اون محیط علاقه هم پیدا خواهد کرد
    در مورد این قضیه نیاوردن توپ و کلا فعالیت و تحرک کم باز هم میتونه 2 عامل داشته باشه:عامل قوی این هست که سگتون به محیط عادت نداشته و میترسیده از محیط و به مرور عادت خواهد کرد و خیلی هم پر جنب و جوش خواهد شد و یک عامل دیگه هم به افسردگی سگ شما برمیگرده
    ما یک پولی تریر داریم که در ابتدا حتی حرکت نمیکرد و دلیلش هم افسردگی شدید در اثر از دست دادن توله بود اما به مرور و با استمرار نوازش و تشویق الان تبدیل به یکگ پرجنب و جوش شده و تولهاش هم حدود 18-20 روز دیگه بدنیا میان و فراموش کردم بگم حتی در ابتدا علاقه ای به جفت خوردن نداشت حتی در زمان فحلی

سوالی باشه بنده در خدمتم
    سلام . ممنون از این که در این تاپیک شرکت کردین.
    این که شما گفتین احتمال افسردگی در سگ وجود داره من باهاش مخالفم . چون سگ این دوست ما چند روز بیشتر نیست که وارد خونه شده. زمانی هم که این تاپیک رو زده بودند . 2 یا 3 روز بود که سگشون وارد خونه شده بود. سگشون هم که بالغ هست. پس مسلما به صاحب جدید عادت نکرده و بی اعتماد هستش . همون طور که دوستمون گفتن سگشون به بازی کردن علاقه نشون می ده و دلش می خواد که بازی کنه پس اصلا افسردگی نداره. و فقط و فقط بحث عدم وجود اعتماد در سگشون هست که کم کم و به مرور ایجاد می شه .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    7532
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    سلام. ممنون از شما
    دوست من شامپو لیندین رو طبق نظر دامپزشک ها و در مواقع خاص باید ازش استفاده کرد. چون اگر به طور معمول ازش استفاده بشه ممکن هست که پوست سگ در مواقع دیگه ای که دچار مشکل شده و برای درمانش از این شامپو می شه استفاده کرد ، نشه ازش جواب مناسبی گرفت. یعنی پوست سگ به این شامپو عادت می کنه و برای درمان جواب نخواهد داد.
    در مورد تشویقی که هر فردی که وارد خونه می شه یه تشویقی داشته باشه به نظر من کاملا اشتباه هستش . این عمل به سگ آموزش می ده که هر کسی که وارد خونه می شه ازش تشویقی بگیره و انتظار داشته باشه ازش . و همچنین یاد بگیره حتی از افراد غریبه خوراکی بگیره. که خیلی از افرادی که سگ ها رو می دزدن با کمی آرام بخشی که در خوراکی مخلوط شده سگ ها رو به راحتی می دزدن.

سلام . ممنون از این که در این تاپیک شرکت کردین.
    این که شما گفتین احتمال افسردگی در سگ وجود داره من باهاش مخالفم . چون سگ این دوست ما چند روز بیشتر نیست که وارد خونه شده. زمانی هم که این تاپیک رو زده بودند . 2 یا 3 روز بود که سگشون وارد خونه شده بود. سگشون هم که بالغ هست. پس مسلما به صاحب جدید عادت نکرده و بی اعتماد هستش . همون طور که دوستمون گفتن سگشون به بازی کردن علاقه نشون می ده و دلش می خواد که بازی کنه پس اصلا افسردگی نداره. و فقط و فقط بحث عدم وجود اعتماد در سگشون هست که کم کم و به مرور ایجاد می شه .
    اول که در مورد لیندان خدمتتون عرض کنم که اگر سگتون خارش شدید داشته باشه باید بصورت ماهانه لیندان رو با شامپو با نسبت 1 به 4 ترکیب کنید و سگ رو بشورید
    در مورد صحبت شما باید عرض کنم که اگر سگ افسردگی داشته باشه ربطی به محیط جدید و ... نداره البته در تایید حرف شما احتمال قوی همون عادت نکردن به محیط هست(ورود به محیط جدید)
    البته باز هم اینکه من تاپیک رو بطور کامل نخونه بودم و از شما عذرخواهی میکنم البته صحبت من کلی بود اما حرف شما صحیح هست
    باز هم اگر سوالی بود بنده در خدمتم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط کسری علی جمشیدی نمایش پست ها
    اول که در مورد لیندان خدمتتون عرض کنم که اگر سگتون خارش شدید داشته باشه باید بصورت ماهانه لیندان رو با شامپو با نسبت 1 به 4 ترکیب کنید و سگ رو بشورید
    در مورد صحبت شما باید عرض کنم که اگر سگ افسردگی داشته باشه ربطی به محیط جدید و ... نداره البته در تایید حرف شما احتمال قوی همون عادت نکردن به محیط هست(ورود به محیط جدید)
    البته باز هم اینکه من تاپیک رو بطور کامل نخونه بودم و از شما عذرخواهی میکنم البته صحبت من کلی بود اما حرف شما صحیح هست
    باز هم اگر سوالی بود بنده در خدمتم
    ممنون .
    در مورد شامپو من از خودم نظر شخصی نمی دم . این نظر دامپزشک هست. من هم خودم سگ دارم مشکلات پوستی و خارش هم داشته . اما همیشه از این شامپو لازم نیست که استفاده بشه . انتخاب یک شامپوی کاملا مناسب با توجه به ( بلندی و کوتاهی مو و سگ آپارتمانی و یا سگ گارد بودن ) با کمک دامپزشک می تونه خارش شدید رو برطرف کنه. نظر من این هست که اول از مشکل پوست سگشون اطمینان پیدا کنند و بعد راه حل رو انتخاب کنند . ( بهتر هست که راه حل های درمانی رو دامپزشک ها ارائه بدن ) .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    7532
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    ممنون .
    در مورد شامپو من از خودم نظر شخصی نمی دم . این نظر دامپزشک هست. من هم خودم سگ دارم مشکلات پوستی و خارش هم داشته . اما همیشه از این شامپو لازم نیست که استفاده بشه . انتخاب یک شامپوی کاملا مناسب با توجه به ( بلندی و کوتاهی مو و سگ آپارتمانی و یا سگ گارد بودن ) با کمک دامپزشک می تونه خارش شدید رو برطرف کنه. نظر من این هست که اول از مشکل پوست سگشون اطمینان پیدا کنند و بعد راه حل رو انتخاب کنند . ( بهتر هست که راه حل های درمانی رو دامپزشک ها ارائه بدن ) .
    کاملا با شما موافقم
    فقط این موضوعی که گفتم رو من حدود 2 سال قبل یک ژرمن شپهرد داشتم که انگل خارجی داشت و دامپزشک گفت از این روش استفاده کنم قبل از اون من همش شامپو ضد انگل استفاده میکردم
    الان برای همه ی سگ هام از همین راه استفاده می کنم و راضیم
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351
    با سلام

ممنون از تمامی دوستان

والا منچون همیشه سگ گارد داشتم و از توله گی آوردم خونه به همین خاطر با این رفتار ها آشنایی نداشتم به خصوص که رفتار های گارد با آپارتمانی ها فرق زیادی داره . برای مثال توله سگ دوبرمن من جسی در 2 ماهگی جسارت زیادی داشت که پنکی در 2 سالگی نداره . دکتر پنکی گفت که مشکلات اون روحی هستش . و من هم طبق دانستها و تجربیاتم در مورد سگ ها رفتار کردم و از اون حالت در اومد . جالب اینجاست که بی دلیل 3 روز بعد دوباره دپرس بود . که تونستم اون رو از این حالت مجدداً در بیارم . هیچ گونه کنه یا انگل خارجی نداره خدارو شکر و بیماری پوستی هم نداره . فقط هم می خواد بره بیرون که من برای اینکه بتونم کاری کنم که تو خونه آزاد بچرخه و خراب کاری نکنه هر روز اون رو به یک جا زنجیر زدم که اونجا رو بشناسه و کلاً الان پنکی همه جای خونه رو میشناسه و در خونه کاری نمی کنه و آزادانه بدون قلاده بازیگوشی می کنه . تو یک هفته اخیر به اون یاد دادم که اگر غریبه اومد پارس کنه . و اگر کسی به من حمله کرد باز هم پارس کنه . در مورد خشونت موقع غذا خوردن هم اون رو هم ازش گرفتم و دیگه جرعت نمیکنه دندون نشونم بده . دوستان نباید این کار رو می کردم ؟ برای سگ های آپارتمانی بده اینطوری باشن ؟ یا آزار میبینن ؟

ممنون از جواب هاتون شرکت کردن در بحث

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام . دپرس بودنش به خاطر این هست که از صاحب قبلیش جدا شده . یا از جایی که بهش عادت داشته دور شده . اینا به مرور درست می شه .
    این کارهایی رو هم که گفتین بستگی به این داره که چطوری بهش یاد داده باشید . با بد اخلاقی بوده یا نه با محبت و همچنین جدیت بوده ؟ اگر خشونت به خرج نداده باشید مشکلی نیست.
    اما این نکته رو بگم که سگ های کوچک اغلبشون ذاتا ترسو هستند. بعضی نژاد های خاص هستند که در حالی که خیلی کوچک هستند اما خیلی شجاع هستند. ازش انتظار نداشته باشید که همیشه به خوبی سگ های گارد مواردی رو که یاد دادید رو انجام بده . گاهی شاید پیش بیاد که از ترسش حتی فرار کنه و یا شاید برعکس به دشمن حمله کنه . به هر حال شخصیت هم دارند هر کدوم از سگ ها . و شخصیت ها از سگی با سگ دیگه فرق داره .
    راستی این که تو خونه محدود هست یا آزاد رو شاید خوب نباشه که بهش ***** مطلق بدید . باید جایی مثل آشپزخونه ( که توش پر از خطرات برای حیوانات هست رو ) ممنوع کنید و اجازه ندید که از چهارچوب در جلو تر بره . این طوری هم یاد می گیره و می فهمه که شما از اون برتر هستید و باید به حرف شما همیشه گوش بده .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)