صفحه 3 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 301
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    من قبلا برای تکثیر از تروف استفاده می کردم حالا نوعی پیت هست . فقط دقت کنید بعد از مدتی به شدت آب رو اسیدی می کنه یعنی حدود 4.5 هم می رسونه . ولی در کل من هم با اینکه حدود 10 نوع نژاد دیسکس رو تکثیر کردم نیازی به استفاده از پپیت نیست . برخی دوستان از رنگ کهربایی آب خوششون میاد و ضمنا رنگ اصلی دیسکس رو می خوان و یا برای دیسکس وحشی وجود آب اسیدی حیاتی هست . الان من یک جفت خرداری کردم آب رو حدود 6 رسوندم مقداری از استرسشون کم شده . برای دیسکس های در اسارت آب حدود 7 بسیار مناسب هست .

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    با سلام
    ایا قبل از تکثیر به روش طبیعی با توجه به اینکه بچه دیسکس ها تا مدتی از بدن والدین خود تغذیه می کنند ایا نیاز هست بدن والدین را ضدعفونی کرد ؟ در صورت نیازبودند لطفا بیان بفرمائید در چه مرحله ای (منظورم قبل از تخم ریزی یابعد از ان ) و با چه ماده ای می بایست این کار را کرد
    از اینکه سوال من را مطالعه فرمودید سپاسگذارم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayesh نمایش پست ها
    با سلام
    ایا قبل از تکثیر به روش طبیعی با توجه به اینکه بچه دیسکس ها تا مدتی از بدن والدین خود تغذیه می کنند ایا نیاز هست بدن والدین را ضدعفونی کرد ؟ در صورت نیازبودند لطفا بیان بفرمائید در چه مرحله ای (منظورم قبل از تخم ریزی یابعد از ان ) و با چه ماده ای می بایست این کار را کرد
    از اینکه سوال من را مطالعه فرمودید سپاسگذارم
    خیل نیازی نیست!!
    سوال عجیبی بود!

محیط تانک باید تمیز و عاری از هر گوه بیماری و آلودگی باشه ... سیفون پی در پی و تمیز کردن شیشه ها با اسکاچ قبل از هر بار سیفون سنگین الزامیست

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    فیلمی از یک سالن پرورش دیسکس :

http://www.shegeft.ir/film/viewvideo/1440/

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    9063
    سلام
    بعد از اينكه تخمها هچ ميشن همونطور كه ميدونيد سيفون آب از كف خيلي سخت ميشه اولا" چه مقدار آب تانك تكثير در اين زمان سيفون بايد بشه و در ثاني براي شرايط سخت سيفون چه راهكاري ارائه ميكنيد ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط jokerman نمایش پست ها
    سلام
    بعد از اينكه تخمها هچ ميشن همونطور كه ميدونيد سيفون آب از كف خيلي سخت ميشه اولا" چه مقدار آب تانك تكثير در اين زمان سيفون بايد بشه و در ثاني براي شرايط سخت سيفون چه راهكاري ارائه ميكنيد ممنون
    اولا در زمان هچ شدن تخم ها و 5 روز اول زندگی لارو ها ، غذا دهی رو با احتیاط انجام بدید و از غذا هایی استفاده کنید که آب رو کثیف نمیکنه
    در ثانی روزی که لارو ها هچ شدند تا شنای آزاد یعنی 5 روز بهتره از کف سیفون نکنید.اگر هم ضروریه با شلنگ اکسیژن از کف سیفون کنید و فراموش نکنید که آب رو تو یک تشت سفید رنگ و تمیز تخلیه کنید.در صورت کشیدن لارو ها داخل تشت سفید ، به راحتی میتونید ببینیدشون و مجددا به تانک منتقل کنید.من شخصا با شلنگ سیفون تو مدت 1 ساعت نصف آب رو تعویض میکردم و مشکلی هم به جود نمیومد.از روز 5 ام به بعد حساسیت کار کمتر میشه و لارو ها بسیار مقاوم تر میشن

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    سلام
    توضيحات بابك هميشه عاليه
    10 روز اول بعد از شناي آزاد كه بچه ها بخوبي از موكوس والدين تغذيه ميكنند و تغذيه والدين هم بايد كم باشه كه آب رو نرمال نگه داري

مالبروها چيكار كردن ؟؟ تخمها بلند شدن؟؟
    راستي فراموش كرده بودم بهت بگم كه مالبرو يكي از سختترين نژادها براي تكثير هست و تخمها و بچه ها به شرايط اب كاملا حساس

اميدوارم خبراي خوب

وقتشه تاپيكت رو راه بندازي كه همه بچه هاي سايت از ديدن ديسكسهاي زيبات لذت ببرن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    9063
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    توضيحات بابك هميشه عاليه
    10 روز اول بعد از شناي آزاد كه بچه ها بخوبي از موكوس والدين تغذيه ميكنند و تغذيه والدين هم بايد كم باشه كه آب رو نرمال نگه داري

مالبروها چيكار كردن ؟؟ تخمها بلند شدن؟؟
    راستي فراموش كرده بودم بهت بگم كه مالبرو يكي از سختترين نژادها براي تكثير هست و تخمها و بچه ها به شرايط اب كاملا حساس

اميدوارم خبراي خوب

وقتشه تاپيكت رو راه بندازي كه همه بچه هاي سايت از ديدن ديسكسهاي زيبات لذت ببرن
    ممنونم از اطلاعاتت حامد جان تو هميشه به من لطف داري
    بعد از حدود 43 ساعت 10% تخمها سفيد شدند واقعا" اين مالبروها دارن اذيت ميكنند
    راجع به عكس روي چشمم يكم اين چند روزه درگيرم ولي هفته ديگه حتما" والا تو اين سايت با وجود اين همه ديسكس باز قهار من خجالت ميكشم جسارت كنم و عكس بزارم ولي روي شما رو نميشه زمين انداخت موفق باشي

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    ممنونم از اطلاعاتت حامد جان تو هميشه به من لطف داري
    بعد از حدود 43 ساعت 10% تخمها سفيد شدند واقعا" اين مالبروها دارن اذيت ميكنند
    راجع به عكس روي چشمم يكم اين چند روزه درگيرم ولي هفته ديگه حتما" والا تو اين سايت با وجود اين همه ديسكس باز قهار من خجالت ميكشم جسارت كنم و عكس بزارم ولي روي شما رو نميشه زمين انداخت موفق باشي
    خواهش ميكنم
    حداقل كاري هست كه از دستم بر مياد
    10% طبيعيه ، تا 24 ساعت ديگه معلوم ميشه نر چيكار كرده
    اميدوارم همه چيز خوب پيش بره و بچه ديسكسهامون سالم باشند (شراكت رو حال كردي ؟؟)

اميدوارم اولين عكسهايي كه اينجا آپلود ميكني از يك جفت مالبرو خشكل به همراه بچه هاشون باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    سلام
    در مورد راحت بودن تکثیر البته میدونم همچین راحت نیست چه نژادیه.من شنیدم نژادهای رد ملون و وایت فیس یکم بهتر تکثیر میشن درسته؟پیشاپیش ممنون

صفحه 3 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)