صفحه 20 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 301
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    1111
    شماره عضویت
    12065
    [QUOTE=esfand23;125146]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Midnight نمایش پست ها
    با

سلام
    میشه بگین این توری رو که استفاده کردین جنسش چیه و اینکه خودت
    درست کردی یا اماده خریدین؟؟
    کلا یه توضیحی در موردش بدین
    سلام .
    اماده گرفتم جنسش فلزی هست و حسنی که داره اینه که نسبت به بقیه توری ها دیرتر زنگ می زنه
    من تنها کاری که کردم بش قوص دایره ای دادم
    در موردش کلا همون عکس اولی نشون میده که وقتی باشه دیسکس ها نمیتونن نزدیک بشن و نمیتونن قارچ هارو پاک کنن . من چند ساعت پیش به محضی که توری رو برداشتم جفت شروع کردن به انتقال بچه ها ب ی جای دیگه بخاطر قارچ ها و بعد قارچ هارو کاملا برداشتن و دوباره بچه هارو سر جای اول برگردوندند .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    سلام دوستان من در مورد سوال دوستمون در رابطه با تغییر رفتار ماده و حرکاتش باید بگم که من یک بار برام اتفاق افتاده اون هم به دلیل تغیر دمای آب در هنگام سیفون کردن که باعث ایجاد بیماری ( ایک ) یا سفیدک در دیسکس ها شد البته ان شا الله که برای دیس های شما پیش نیاد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین و شور
    شماره عضویت
    6304
    [QUOTE=Midnight;125155]
    نقل قول نوشته اصلی توسط esfand23 نمایش پست ها

سلام .
    اماده گرفتم جنسش فلزی هست و حسنی که داره اینه که نسبت به بقیه توری ها دیرتر زنگ می زنه
    من تنها کاری که کردم بش قوص دایره ای دادم
    در موردش کلا همون عکس اولی نشون میده که وقتی باشه دیسکس ها نمیتونن نزدیک بشن و نمیتونن قارچ هارو پاک کنن . من چند ساعت پیش به محضی که توری رو برداشتم جفت شروع کردن به انتقال بچه ها ب ی جای دیگه بخاطر قارچ ها و بعد قارچ هارو کاملا برداشتن و دوباره بچه هارو سر جای اول برگردوندند .
    مگه فلز تو شرایت اب تاثیر نمیزاره ؟؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    [QUOTE=esfand23;125597]

مگه فلز تو شرایت اب تاثیر نمیزاره ؟؟
    چرا می ذاره . و مناسب نیست . البته در آبهای که زیاد ماندگاری دارند . در تانک دیسکس های مولد چون تعویض آب زیاد هست زیاد مشکل ایجاد نمی کنه ولی باز بهتر هست که از نوع پلاستیکی استفاده بشه .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9110
    سلام خدمت اساتید عزیز
    آیا تخم های دیسکس تکثیر داخل تو آب شهری به لارو تبدیل میشه؟ آیا این موضوع به نژاد ماهی هم مربوط میشه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    12657
    نقل قول نوشته اصلی توسط msn1987 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید عزیز
    آیا تخم های دیسکس تکثیر داخل تو آب شهری به لارو تبدیل میشه؟ آیا این موضوع به نژاد ماهی هم مربوط میشه؟
    سلام با اجازه اساتيد

ديسكس هايي كه در داخل تكثير مي شن مقاومتي رو در خصوص تخم هاشون كسب نمي كنن و در نتيجه اگه آب كيفيت لازم رو نداشته باشه هچ نمي شن. تخم هاي ديسكس نسبت به شرايط سختگيره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    1111
    شماره عضویت
    12065
    دیسکس ماده از وقتی تخم ها لارو شدن هیچی نخورده !!! واقعا کلافم کرده اساتید که تجربه تکثر دارید لطفا سریع پاسخ بدید پست قبلیم که بعد 3 روز جوابش اومد.با تشکر

یکم توضیح میدم

لارو ها روز چهارمشون هست ولی هیچ کدوم به بدن دیسکس ماده نمی چسبن و همگی سوار بدن دیسکس نر هستن.
    دیسکس ماده مدام می ره تو فاصله 1 سانتی دیسکس نر که پیش بچه هاش باشه ولی دیسکس نر می زندش ولی فاصلشو بازم حفظ می کنه.الان 5 ساعته داره کتک می خوره ولی از رو نمی ره .عصابمو خراب کرده مشکلش چیه ؟

حالت بیماری هم نداره بجز 3 روز پیش که خودشو 4-5 باری اب شش رو خاروند که دیگه تکرار نشد.

لطفا راهنمایی کنید من الان چیکار کنم علت این رفتارش چیه علت بی اشتهاییش اینه که بچه ها پدرو انتخاب کردن ؟ قرنطینه کنم چه دارویی بدم اصلا مریضه مریض نیست x-(

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    دیسکس ماده از وقتی تخم ها لارو شدن هیچی نخورده !!! واقعا کلافم کرده اساتید که تجربه تکثر دارید لطفا سریع پاسخ بدید پست قبلیم که بعد 3 روز جوابش اومد.با تشکر

یکم توضیح میدم

لارو ها روز چهارمشون هست ولی هیچ کدوم به بدن دیسکس ماده نمی چسبن و همگی سوار بدن دیسکس نر هستن.
    دیسکس ماده مدام می ره تو فاصله 1 سانتی دیسکس نر که پیش بچه هاش باشه ولی دیسکس نر می زندش ولی فاصلشو بازم حفظ می کنه.الان 5 ساعته داره کتک می خوره ولی از رو نمی ره .عصابمو خراب کرده مشکلش چیه ؟

حالت بیماری هم نداره بجز 3 روز پیش که خودشو 4-5 باری اب شش رو خاروند که دیگه تکرار نشد.

لطفا راهنمایی کنید من الان چیکار کنم علت این رفتارش چیه علت بی اشتهاییش اینه که بچه ها پدرو انتخاب کردن ؟ قرنطینه کنم چه دارویی بدم اصلا مریضه مریض نیست x-(
    کم اشتها شدن دیسکس ماده در دوران جفت گیری و بزرگ کردن لارو ها طبیعیست...آب رو مرتبا سیفون کنید تا از بیمار شدن دیسکس ماده جلوگیری بشه . ضعف ناشی از غذا نخوردن در کنار استرس این دوران میتونه باعث ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن دیسکس ماده بشه .... به خصوص اگر از سمت دیسکس نر مورد حمله قرار بگیره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط msn1987 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید عزیز
    به کیفیت آب تصفیه خانه محل شما مربوط میشه . برای هچ شدن تخم ها به یک حد اقل شرایطی نیاز هست که در صورت مهیا نبودنش هرگز تخم ها هچ نمیشوند . دیسکس هایی مثل Red turquoise در شرایط سخت تر نیز احتمال تکثیر موفق رو دارند ولی باز هم اون حد اقل ها باید مهیا باشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9110
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    به کیفیت آب تصفیه خانه محل شما مربوط میشه . برای هچ شدن تخم ها به یک حد اقل شرایطی نیاز هست که در صورت مهیا نبودنش هرگز تخم ها هچ نمیشوند . دیسکس هایی مثل Red turquoise در شرایط سخت تر نیز احتمال تکثیر موفق رو دارند ولی باز هم اون حد اقل ها باید مهیا باشه
    سلام آقای آژیده
    دلیل سوال من اینه که دیسکسهای تکثیر داخل تمام عمرشون رو از زمان چند روزگی در اب شهری زندگی کردند.. به همین خاطر سیستم دفاعی قوی تری نسبت به ماهی های وارداتی دارند و دستگاه جنسی با شرایط سخت آب شهری هماهنگی پیدا کرده باشه...آیا به نظر شما این موضوع تاثیری در جفت یابی..تخم ریزی و هچ شدن تخم ها داره?(منظور در آب شهری با سختی 500ppm در مقیاس TDS).

صفحه 20 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)