صفحه 9 از 41 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 407
    همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    8029

40 سوالات کلی مربوط به آکواریوم آب شور در ادامه بحث مشورت براش ساخت آکواریوم آب شور

با سلام خدمت بچه های گل پارسی پت
    با راهنمایی های دوستان تانک راه افتاد سیکلشم گرفت و چندتا ماهی هم اظافه شد که یکیشون عمرش به دنیا نبود

سوالاتی که پیش آمده :
    1-اینکه دستگاه های فیلتراسیون به چه صورت کار کنن 24 ای کامل یا زمان داره.
    2-سیستم نور دهی هم همینطور
    3در یکی از پستها خوندم که بچه ها از کرمهایی که خییلی سریع هستن و دردسر ساز صحبت میکنن که 4-5 سانتی اندازه دارن من 2تا از اونهارو چندباری دیدم اما خیلی کوچیک هستن اندازه نوزاد گوپی
    باهاشون چه کنم
    4-چندتا خرچنگ کوچولو هم هستن اونها بعدن مشکل ساز میشن یا نه

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط nvid-a نمایش پست ها
    با سلام خدمت بچه های گل پارسی پت
    با راهنمایی های دوستان تانک راه افتاد سیکلشم گرفت و چندتا ماهی هم اظافه شد که یکیشون عمرش به دنیا نبود
    سلام
    مبارکه مجددا

سوالاتی که پیش آمده :
    1-اینکه دستگاه های فیلتراسیون به چه صورت کار کنن 24 ای کامل یا زمان داره.
    اگه منظورتون سیستم فیلتراسیون تانک مثل واتر پمپ های سامپ و .. هست بله
    2-سیستم نور دهی هم همینطور
    شما باید یه روز رو براشون تداعی کنید معمولا ببین 6 تا 9 ساعت رو انتخاب می کنند برای این کار البته دقت کنید که همه نور ها رو با هم خامش و روشن نکنید و یکی یکی و با فاصله زمانی باشه
    3در یکی از پستها خوندم که بچه ها از کرمهایی که خییلی سریع هستن و دردسر ساز صحبت میکنن که 4-5 سانتی اندازه دارن من 2تا از اونهارو چندباری دیدم اما خیلی کوچیک هستن اندازه نوزاد گوپی
    باهاشون چه کنم
    اگه دقیقا می فرمودید چی هستن و یا کجا خوندید راحت تر میشد جواب داد ولی اگه در حد کرم های کوچیک هستن نگران نباشید خوراک ماهی هاتون می شن
    4-چندتا خرچنگ کوچولو هم هستن اونها بعدن مشکل ساز میشن یا نه
    اگه بتونید از تانک خارجشون کنید خیلی بهتره
    موفق باشید ( زیر سوالت با قرمز جواب ها رو نوشتم)

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    8029
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها

موفق باشید ( زیر سوالت با قرمز جواب ها رو نوشتم)
    ممنون از راهنماییتون خرچنگها کوچیکن سخت گرفتنشون
    اگر ممکنه قواعدی که در ساخت رفیجیوم باید رعایت بشه چیه

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    8029
    آبتازیا هارو پرپر کردم خرچنگها رو هم گرفتم چندتا صدف هم بود که اونهاروهم گرفتم فقط ۱ از ماهیام ناپدید شدن حتی جسدش هم پیدا نشده برای چی ممکنه باشه

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    آبتازیا هارو پرپر کردم خرچنگها رو هم گرفتم چندتا صدف هم بود که اونهاروهم گرفتم فقط ۱ از ماهیام ناپدید شدن حتی جسدش هم پیدا نشده برای چی ممکنه باشه
    اگه نئونت هست که ناپدید شده به احتمال خیلی زیاد داخل یکی از حفره هایه سنگت قایم شده و یا پرده بیرون از اکواریوم

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    8029
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    اگه نئونت هست که ناپدید شده به احتمال خیلی زیاد داخل یکی از حفره هایه سنگت قایم شده و یا پرده بیرون از اکواریوم
    کل سخره هارو بیرون آووردم و چون احتمال یک موجود موزی رو میدادم گداشتم تو آب نمک خیلی شور اما خبری نبود از پریشب که این کار رو کردم یکی دیگه از دارتها هم غیب شده

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    8029
    دوستان متاسفانه در يك اتفاق غير منتظره 4 روز پيش سامپ من تركيد و بعد از 3 بار تعمير بلاخره راه افتاد
    اما مشكلي كه هست اينه كه كف تانك (ماسه)قهوه اي شده چطوري ميشه به حالت اول بر گردوند

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    دوستان متاسفانه در يك اتفاق غير منتظره 4 روز پيش سامپ من تركيد و بعد از 3 بار تعمير بلاخره راه افتاد
    اما مشكلي كه هست اينه كه كف تانك (ماسه)قهوه اي شده چطوري ميشه به حالت اول بر گردوند
    یک گابی صورت زرد بگیر میکنه برات مثل روز اولش

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    سلام دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم
    دارم یه تانک آب شور ( فیش اونلی ) درست میکنم به ابعاد 100*45*60 . واسه این تانک سامپ در ابعاد 60*30*40 خوبه ؟ ats و رف هم نمی خوام .
    یه درخواست دیگه هم دارم که ترتیب چیدمان سامپ رو می خواستم . بهتره اسکیمر کجا باشه ؟؟؟

یه سوال فرعی هم دارم من اصلا ریف نمی خوام واسه همینم از ats و رف صرف نظر کردم . حالا اگه یه موقع بخوام مثلا یه موقع ( چند ماه دیگه ) یدونه شقایق کوچیک داشته باشم باید حتما رف یا ats داشته باشم ؟

مرسی از زحمات تمام دوستان

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم
    دارم یه تانک آب شور ( فیش اونلی ) درست میکنم به ابعاد 100*45*60 . واسه این تانک سامپ در ابعاد 60*30*40 خوبه ؟ ats و رف هم نمی خوام .
    یه درخواست دیگه هم دارم که ترتیب چیدمان سامپ رو می خواستم . بهتره اسکیمر کجا باشه ؟؟؟

یه سوال فرعی هم دارم من اصلا ریف نمی خوام واسه همینم از ats و رف صرف نظر کردم . حالا اگه یه موقع بخوام مثلا یه موقع ( چند ماه دیگه ) یدونه شقایق کوچیک داشته باشم باید حتما رف یا ats داشته باشم ؟

مرسی از زحمات تمام دوستان
    سلام دوست عزیز به پارسی پت خوش اومدین
    در مورد سوالتون من یه سری مسائل و خدمدتون عرض کنم
    ترتیب چیدن خونه های سامپ معمولا به صورت خونه اول فیلتر وول یا پد در خونه دوم اسکیمر و هونه های بعدی مدیا ها که البته بهتره مدیا هایی که به اکسیژن بیشتر احتیاج دارنو جولوتر بزارین مث سیپورکس و مدیاهایی که هوای کمتر می خوان بعد از اینا بزارین مث نخودی یا مدیاهای نیترات گیرو ماتریکس...
    البته من اسکیمرمو خونه آخر گذاشتم که بازم مشکلی نداره اما بهتره همون روال درستشو بزارین
    در مورد رف یا ats هم بگم که اینها سیستم های طبیعی حذف نیترات و فسفات و سیلیکاتن اگه اینها بالا باشن برای تانک فیش اونلی هم مشکل پیش میاد
    در مورد شقایقم اینکه حساسترین ریف ها هستن برا نگهداریشون نیترات و فسفات باید پایین باشه
    در ضمن رفیوجیوم که خودش خیلی زیباس شما میتونین توش کلی موجودات قشنگ مث اسبک خرگوش دریایی ماندرین و ... رو نگهداری کنین

صفحه 9 از 41 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)