صفحه 23 از 41 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 407
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    دوست عزیز به نظر من تمام قیمتها رو کذایی داده و مطمئنم سیستمی رو که جمع میکنه زیبا و کارامد نخواهد بود .
    بهتره که قرار داد رو فسخ کنین .
    با اون رقم میشه 2 تا تانک کاملا حرفه ای ردیف کرد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    9915
    سلام
    با تشکر از تک تک دوستان
    من قرارداد رو فسخ کردم. یعنی اعلام کردم نمیخوام. (حالا تا ببینیم کارمون به کجا میرسه)
    با یکی از دوستان که خیلی ها تعریف و تمجید از اطلاعاتشون کردن فردا قرارداد میبندم.
    خوشبختانه ایشون کاملا شفاف عمل میکنن. ریز کالا های مصرفی رو معرفی کردن.
    هرچند ممکنه اینجا رو بخونن و احیانا باعث سوتفاهم و دلگیری ایشون بشه اما لیست رو اینجا قرار میدم که بنا به درخواست دوست گرامی در کل یک تجربه و تبادل نظر مفید بشه برای همگی و اللخصوص خودم.

به نام خدا
    موضوع قرار داد: ساخت و راه اندازی آکواریوم آب شور طرفین قرار داد: آقای به عنوان مجری طرح و................ به عنوان کارفرما شرایط اجرا و قیمت کل طرح:ساخت و راه اندازی آکواریوم شامل موارد زیر :خرید و انتقال شیشه به محل اجرای طرح و ساخت آکواریوم (شیشه 20 میل)ساخت پایه ی فلزی (قوطی 40 در60 )خرید و نصب تجهیزات آکواریوم شامل:واترپمپ اینستنت اوشن 8000لیتری(2 عدد)- اسکیمر skimz مدل 201 (1 عدد) موج ساز sicceمدل 7 (1 عدد) و مدل 8 (2 عدد)- نمک برایت ول آمریکا(5 سطل) - سیستم روشنایی کامل شامل لامپ های متال 250وات(4 عدد) و لامپ های مهتابی اکتینیک (8 عدد) دستگاه uvآلمانی چیلر هایلا لایوراک درجه یک (200 کیلو گرم)- مواد داخل سامپ شامل پد،مواد فیلتری و فیلتر های شیمیایی - املاح و غذا جهت ماهی ها و مرجان ها برای مدت یکسال فیلتر تصفیه آب ro غذا ریز اتوماتیک - ساخت و نصب رفیوجیوم با کلیه تجهیزات در فضای زیر کابینت آکواریوم سایر هزینه های طرح:خرید تعداد 70 عدد انواع گیاه،مرجان و شقایق : تومان (با تلورانس 20 درصد با توجه به نوع مرجان ها و شقایق های قابل سفارش) خرید تعداد 80 عدد انواع ماهی: تومان (با تلورانس 20 درصد با توجه به نوع ماهی های قابل سفارش) هزینه ی یک سال خدمات و نگهداری : تومان (شامل تمام مواد مورد نیاز و هزینه های نگهداری برای مدت یکسال) توضیح اینکه : تمام هزینه های حمل و نقل بر عهده ی مجری طرح بوده و هیچ گونه هزینه ای به غیر از موارد فوق تحت هیچ عنوانی بر عهده ی کارفرما نخواهد بود. کلیه ی موجودات زنده ی داخل آکواریوم بهمدت یکسال از زمان امضای قرار داد تحت گارانتی مجری طرح خواهد بود و در صورت ازبین رفتن موجودات، توسط ایشان جایگزین خواهد شد. بدیهی است عوامل طبیعی که منجر به مرگ آبزیان شود و همچنین عواملی مانند آتش سوزی و زلزله یا هر نوع تخریبی درساختمان که منجر به آسیب رسیدن به آکواریوم و یا آبزیان شود، شامل این ضمانت نمیشود. زمان اجرای طرح: حداکثر 40روز از زمان امضای قرار داد نحوه ی تسویه حساب قرار داد:
    -----------------------

ازحالا به بعد زحمت راهنمایی با شما عزیزان.
    در مورد پروژه هم راهنمایی بفرمایید چه نکاتی رو اینجا درج کنم و از چه قسمتهایی مهمتره عکس بگیرم که بتونم با این کار گوشه ای از زحمات شما بزرگواران رو جبران کنم.

یک خواهشی هم از مدیران محترم دارم
    اگر امکان داره اجازه فرستادن پیغام خصوصی رو برای من باز کنن.
    این روزها احتیاج بیشتری برای این امکان دارم تا در مواقع ضروری بتونم از اساتید راهنمایی و مشورت بگیرم.

پیشاپیش سپاسگذارم.

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از تک تک دوستان
    من قرارداد رو فسخ کردم. یعنی اعلام کردم نمیخوام. (حالا تا ببینیم کارمون به کجا میرسه)
    با یکی از دوستان که خیلی ها تعریف و تمجید از اطلاعاتشون کردن فردا قرارداد میبندم.
    هرچند ممکنه اینجا رو بخونن و احیانا باعث سوتفاهم و دلگیری ایشون بشه اما لیست رو اینجا قرار میدم که بنا به درخواست دوست گرامی در کل یک تجربه و تبادل نظر مفید بشه برای همگی و اللخصوص خودم.

به نام خدا
    موضوع قرار داد: ساخت و راه اندازی آکواریوم آب شور طرفین قرار داد: آقای به عنوان مجری طرح و................ به عنوان کارفرما شرایط اجرا و قیمت کل طرح:ساخت و راه اندازی آکواریوم شامل موارد زیر :خرید و انتقال شیشه به محل اجرای طرح و ساخت آکواریوم (شیشه 20 میل)ساخت پایه ی فلزی (قوطی 40 در60 )خرید و نصب تجهیزات آکواریوم شامل:واترپمپ اینستنت اوشن 8000لیتری(2 عدد)- اسکیمر skimz مدل 201 (1 عدد) موج ساز sicceمدل 7 (1 عدد) و مدل 8 (2 عدد)- نمک برایت ول آمریکا(5 سطل) - سیستم روشنایی کامل شامل لامپ های متال 250وات(4 عدد) و لامپ های مهتابی اکتینیک (8 عدد) دستگاه uvآلمانی چیلر هایلا لایوراک درجه یک (200 کیلو گرم)- مواد داخل سامپ شامل پد،مواد فیلتری و فیلتر های شیمیایی - املاح و غذا جهت ماهی ها و مرجان ها برای مدت یکسال فیلتر تصفیه آب ro غذا ریز اتوماتیک - ساخت و نصب رفیوجیوم با کلیه تجهیزات در فضای زیر کابینت آکواریوم سایر هزینه های طرح:خرید تعداد 70 عدد انواع گیاه،مرجان و شقایق : تومان (با تلورانس 20 درصد با توجه به نوع مرجان ها و شقایق های قابل سفارش) خرید تعداد 80 عدد انواع ماهی: تومان (با تلورانس 20 درصد با توجه به نوع ماهی های قابل سفارش) هزینه ی یک سال خدمات و نگهداری : تومان (شامل تمام مواد مورد نیاز و هزینه های نگهداری برای مدت یکسال) توضیح اینکه : تمام هزینه های حمل و نقل بر عهده ی مجری طرح بوده و هیچ گونه هزینه ای به غیر از موارد فوق تحت هیچ عنوانی بر عهده ی کارفرما نخواهد بود. کلیه ی موجودات زنده ی داخل آکواریوم بهمدت یکسال از زمان امضای قرار داد تحت گارانتی مجری طرح خواهد بود و در صورت ازبین رفتن موجودات، توسط ایشان جایگزین خواهد شد. بدیهی است عوامل طبیعی که منجر به مرگ آبزیان شود و همچنین عواملی مانند آتش سوزی و زلزله یا هر نوع تخریبی درساختمان که منجر به آسیب رسیدن به آکواریوم و یا آبزیان شود، شامل این ضمانت نمیشود. زمان اجرای طرح: حداکثر 40روز از زمان امضای قرار داد نحوه ی تسویه حساب قرار داد:
    -----------------------

در مورد پروژه هم راهنمایی بفرمایید چه نکاتی رو اینجا درج کنم و از چه قسمتهایی مهمتره عکس بگیرم که بتونم با این کار گوشه ای از زحمات شما بزرگواران رو جبران کنم.

این روزها احتیاج بیشتری برای این امکان دارم تا در مواقع ضروری بتونم از اساتید راهنمایی و مشورت بگیرم.

پیشاپیش سپاسگذارم.
    جناب مرادی از وارد ترین افراد در ضمینه آب شور هستند و مطمئنم از کارشون راضی خواهید بود فقط بهشون بفرمایید شیشه مورد استفاده تانک اصلی رو از شیشه های بلژیکی استفاده کنند منتظر عکس ها هستیم اگه میشه از روند نصب و راه اندازی برامون عکس بزارید (تانک همون 3.2 متر هستش؟)

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    سلام
    خدارو شکر که تصمیم درست رو گرفتین باورتون نمیشه من چقدر سر این قضیه بهم فشار اومد که یه شرکت یه همچین هزینه ای بابت این کار میخواست از شما بگیره مخصوصا با اون دکور زدناشون که واقعا افتضاح هست از همین الان به شما تبریک میگم بابت تانکتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    5513
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از تک تک دوستان

به نام خدا
    -----------------------

پیشاپیش سپاسگذارم.
    تبريك
    اميدوارم اونجوري كه دوست داريد از كار دربياد.

قيمت قرارداد جديد رو هم اگر صلاح ميدونيد بفرماييد

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    همونطور که احمد گفت اقایه مرادی یکی از باتجربه ترین افراد تو این زمینه هستن و اکواریمتون رو به شخص خوبی سپردید و خیالتون هم راحت باشه

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    8029
    ا این متن قرارداد به درد ما هم میخوره ها

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    8029
    سلام دوستان یه تانک کوچیک با ابعاد 35*35*35 درست کردم به نظرتون چطوری بیارمش بالا میخوام توش فقط 2 تا دلقک و شقایق بندازم

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط nvid-a نمایش پست ها
    سلام دوستان یه تانک کوچیک با ابعاد 35*35*35 درست کردم به نظرتون چطوری بیارمش بالا میخوام توش فقط 2 تا دلقک و شقایق بندازم
    سلام نوید جان
    منظورت چیه از بالا آوردن
    اگه منظورت پایه هستش چون وزن کمی داره با ام دی اف راحت میشه براش پایه ساخت ولی تو این حجم فکر نمیکنی به مشکل بخوری ؟

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط nvid-a نمایش پست ها
    برای چنین سایزی اکواریومهای اماده هم میتونه گزینه ی راحت و اسونی باشه .داخل اون اکواریوم ها بیشتر امکانات اولیه اکواریوم اب شور تعبیه شده و میتونید با یه سری تغییرات تکمیل ترش کنید تا بعد از مدتی بتونید شقایق هم داشته باشید .البته با توجه به حجم کوچک این نکته رو در نظر داشته باشید که باید از خیلی از ماهی ها و مرجان ها صرف نظر کنید و همون شقایق و دلقک رو نگهداری کنید .
    اکواریومهای اماده از نظر ظاهری هم زیباتر ساخته شده اند اما اگر میخواید دست ساز باشه که تک تک مراحل ساخت از جمله مدیاها و دستگاه ها و نور و ... رو باید به دنبالش باشید که در صورت نیاز سوال کنید تا توضیح داده بشه.
    موفق و شاد باشید. با یه اکواریوم زیبا ببینیمتون

صفحه 23 از 41 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)