نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    4305

5 ذرت خارجی و ذرت بو داده

درووووود
    امروز یک بسته از ذرت ها کوچک وارداتی خریدم.(4تاش 20.000 تومان ) طبق توصیه فروشنده ذرت با مقدار کمی آب در ظرفی در ماکروویو به مدت 3 دقیقه گذاشتم، بعدش چشمتون روز بد نبینه دیدم همه ذرت ها عین یه تیکه سنگ شدن
    ولی بازم بعد سرد شدم دادم کاسکو جون دمار از روزگارش درآورد البته یه دونشم نخورد فقط تیکه پارش کرد

2 تا سوال دارم
    1- اگه ذرت معمولی (از اینایی که پاک کردن تو میوه فروشی ها می فروشن) از بیرون بخرم باید بخار پزش کنم یا خام هم می تونم بدم؟

2- می تونم از دانه های ذرت خشک استفاده کنم و بعد از بو دادن (پاپ کرن) کردم بدم بخوره؟
    ویرایش توسط hsoonheb : 17th April 2012 در ساعت 04:31 PM دلیل: حذف کلمه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط pinata_game نمایش پست ها
    درووووود
    امروز یک بسته از ذرت ها کوچک وارداتی خریدم.(4تاش 20.000 تومان ) طبق توصیه فروشنده ذرت با مقدار کمی آب در ظرفی در ماکروویو به مدت 3 دقیقه گذاشتم، بعدش چشمتون روز بد نبینه دیدم همه ذرت ها عین یه تیکه سنگ شدن
    ولی بازم بعد سرد شدم دادم کاسکو جون دمار از روزگارش درآورد البته یه دونشم نخورد فقط تیکه پارش کرد

2 تا سوال دارم
    1- اگه ذرت معمولی (از اینایی که پاک کردن تو میوه فروشی ها می فروشن) از بیرون بخرم باید بخار پزش کنم یا خام هم می تونم بدم؟

2- می تونم از دانه های ذرت خشک استفاده کنم و بعد از بو دادن ( پاپ کرن) کردم بدم بخوره؟

نیازی نیست ذرت رو آبپز کنید خامش رو هم دوست دارن

ولی از تمیز بودنش مطمئن بشید

پاپ کرن بیشتر جنبه تفریحی داره براش. اگر میخواید براش درست کنید یادتون باشه بدونه روغن و نمک

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام
    اگه ذرت خشك (كه براي پاپ كرن استفاده ميشه)رو به عنوان غذاي طوطي تون انتخاب كردين بايد بگم كه اشتباه كردين
    1:ذرت خشك به هيچ وجه نرم نميشه حتي اگه توي آب جوش بجوشه يا حتي اگه 1 ماه توي آب بمونه
    2: يك نوعذرت در پرنده فروشي ها هست كه معروف به ذرت مرغي هست كه از كيفيت فوق العاده پاييني برخوردار هست كه اصلا مناسب طوطي نيست.
    3:بهترين كار ممكن اينه كه شما صبر كنيد تا ذرت تازه در بياد و تهيه كنيد و دون كنيد يا برش بديد و در فريزر نگهداري كنيد درسته كه ويتامين هاش از بين ميرن اما براي رفع گرسنگي خيلي خوبه.
    4:به جاي ذرت ميتونيد از جوانه گندم استفاده كنيد.
    5:در مورد پاپ كرن هم كه نفيسه خانم توضيح دادن
    موفق باشيد

برای پرسیدن سوالات خود بر روی تاپیکهای پرسش و پاسخ زیر کلیک کنید

.....................

.....................

.....................

.....................

.....................
    ویرایش توسط بابک آژیده : 18th April 2012 در ساعت 02:33 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)