نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ماهی ردلاین

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    8213

13 ماهی ردلاین

دوستان این ماهی رو سعی کنید در آکواریوم گیاهی که انواع tetra در تانک دارید نگهداری نکنید.به طور کلی نسبت به ماهی های کوچکتر تهاجمی و هنگام گرسنگی به سایر ماهی ها ضربه می زند و از باله آنها تغذیه می کنند.من خودم 3 تا داشتم یک روز غذا ندادم باله سایر ماهییان رو خورده بودن.کلا ماهی جالبد واسه این نوع آکواریوم نیست .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    7578
    من کاملاً با نظر شما مخالف هستم از این ماهی من یک جفت دارم و با انواع تترا ها نگهداری میکنم تا الان هم هیچ مشکلی نبوده و لابته به نظرم خیلی ارومه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    منم با نظر جناب papilo موافقم من تا حالا ندیدم به تترا حمله کنه!!!اصلا رفتار تهاجمی بعیده داشته باشه رد لاین!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    دوستان هر کس از داشتن رد لاین خسته شد و تعداد داشت من در کمال میل تمامش رو می خرم .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    سلام من هم با نظر دوستان موافقم . من 25 تا ردلاین داشتم 80 تا انواع تترا هیچ وقت هم چین چیزی ندیدم . حتی باله گزی . اما اینکه در وقت گرسنگی حمله میکنن که بابا گربه هم زایمان میکنه اگه غذا دم دستش نباشه که خودش 2 تا توله رو میزنه به بدن . اما فارق از شوخی ماهی خوبی هستش تنها بدی که داره میگوهای آب شیرین رو میخوره و به صورت گله ای بیماری میگیره . ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10325
    من عاشق این ماهی هستم ولی چون وقتی بزرگ میشن و با توجه به اینکه فضای آکواریومم کوچیکه همیشه مجبور شدم وقتی به 10 -15 سانتی رسیدن ردشون کنم ، فوق العاده ماهی زیبا و آرومی هستش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    نقل قول نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
    من کاملاً با نظر شما مخالف هستم از این ماهی من یک جفت دارم و با انواع تترا ها نگهداری میکنم تا الان هم هیچ مشکلی نبوده و لابته به نظرم خیلی ارومه
    اول سلام به شما دوست عزیز
    دوماَ ردلاین نه تهاجمی هست نه بد غذا که اگه شما بهش غذا ندین تهاجمی کار کنه .
    ماهی های که سردسیر هستن به همین دلیل زیاد تهاجمی نیستند .
    شما پیگر ماهی های دیگه باشید ، شاید سایز ماهی های شما به هم نمیخوره .
    تترا چی دارید و چه چیزای دیگه ، ردلاین ماهی تهاجمی نیست و بسیار آروم بازیگوش هست . اما بازیگوشیش دلیل بر تهاجومیش نمیشه .
    بازم ممنون که مطرح کردید .
    حق نگهدار شما

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10325
    به نظر من این ماهی یکی از زیباترین ماهیهای آکواریوم هستش

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15171
    ماهی خیلی خوبی هست من کاملا با گفته تون مخالفم چون حتی با تترای نئون هم میسازه حتی وقتی بزرگ می شه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    15703

ردلاین

دما مورد نیاز: 18تا27درجه سانتی گراد
    رد لاین از دسته ماهیان بارب است و به خاطر داشتن خط قرمز افقی بر روی بدن به این نام معروف شده است. زیستگاه این ماهی آب های شیرین هند است.
    ماهی ردلاین در آکواریومی با حجم ۲۲۵ لیتر می تواند زندگی کند و در چنین شرایطی تا ۸ سال عمر می کند. توصیه می شود که از این ماهی به صورت گروهی در آکواریوم نگهداری شود. بارب رد لاین به طور کل ماهی آرام و صلح جویی است. اما در صورتی که در فضای کوچک نگهداری شود یا به طور صحیح تغذیه نشود به ماهی ای پرخاشگر تبدیل خواهد شد.

ماهی رد لاین از جمله ماهیان گوشتخوار است و می توان آن را با غذاهایی همچون کرم خونی، میگو و سایر غذاهای پروتئینی تغذیه نمود.
    تکثیر این ماهی تا به حال چندان موفقیت آمیز نبوده است و به همین دلیل تکثیر رد لاین خیلی معمول نیست.

بارب رد لاین به طور کل ماهی آرام و صلح جویی است. اما در صورتی که در فضای کوچک نگهداری شود یا به طور صحیح تغذیه نشود به ماهی ای پرخاشگر تبدیل خواهد شد.

ماهی رد لاین از جمله ماهیان گوشتخوار است و می توان آن را با غذاهایی همچون کرم خونی، میگو و سایر غذاهای پروتئینی تغذیه نمود.
    تکثیر این ماهی تا به حال چندان موفقیت آمیز نبوده است و به همین دلیل تکثیر رد لاین خیلی معمول نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)