صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 71
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام.امروز از خانه ی مادر بزرگم که برگشتم این جا رو براش درست کردم که بدون توپ بازی کنه.بچه قدر نشناس خدا نصیب ادم نکنه.امدم نازش کنم چنان گازی گرفت که خونش بند نمی امد!!!!!فقط وقتی که بخوام از قفس بیارمش بیرون مامان خوبیم اگر بخوام نازش کنم حالیم می کنه که حرف کی سر تره!!!! این هم یه چند تا عکس داغ و دسته اول از این پسر من:

این هم نتیجه نیم ساعت غفلت !!!!!!!!!!!!! تازه پرش کردم!!!!!!!!!!!!!:

اگر یک صدم ثانیه وایسه که من ازش عکس بندازم کل پارسی پت رو شیرینی می دم!!!!!!!!!!

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    راستی یادم رفت بگم از سنگ می ترسه!!!!!!!!!! 20 دقیقه فقط داشت سعی می کرد بره سمتش اخرش هم یهو دستش خورد بهش در رفت!!!!!!!!!!این رو در عکس ها هم می تونید مشاهده کنید.فکر کنم پنجاه تا عکس گرفتمم تا دو تا غیر تارشده ازش درامد!! نیم وجبی یه جا بند نمی شه.یه کاهو هم کرده بود تو لپش در نمی اورد.از اول تا اخر عکس ها تو لپش بود.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6816
    خیلی خوشگله انشالا همیشه سالمو سر حال باشه
    انشالا یه زنه خوب واسش بگیرین که مادربزرگ بشین

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .خیلی نازه شادی جان . خدا نگهش داره واست .چشماش مثله دکمه می مونه از طرف من ببوسش .

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .خیلی نازه شادی جان . خدا نگهش داره واست .چشماش مثله دکمه می مونه از طرف من ببوسش .
    اگر گازم نگیره چشم!!!!!!

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام.من امدم دوباره با پسرم ستاره!!!!!! الان ساعت حدودا 12 سر صدای غذا خوردنش نظرمو جلب کرد.یکی نیست بهش بگه مگه نخورده ای که اینجوری می کنی!!!

پسرم چشاش سالمه ها نمی دونم چرا نور فلاش این جوریش کرده:

عاشق این عکسشم.دلم می خواد انقدر فشارش بدم که....

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام
    خیلی زیباست
    و خیلی خوبه که اینقدر براش وقت می زارید و واقعا هم زیباست
    موفق باشید و سربلند

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام.دوستان به لطفتون نیاز دارم.امروز دو اردیبهشت و تا اخر خرداد سرم خیلی شلوغه و اصلا وقت رسیدگی به پسرم رو ندارم.کسی می تونه ازش تا اخر خرداد نگهداری کنه؟؟دیروز ساعت هشت از مدرسه که امدم انقدر خسته بودم که وقتی دیدم که حال ندارم حتی جاشو براش تمیز کنم زدم زیر گریه.فقط هر چی زود تر خبرم کنید بهتره تا همین الان هم به اندازه کافی اذیت شده.تو رو به خدا اگر کسی هست که این لطف رو در حق من بکنه بهم پیغام بده.تو رو خدا منو با بی خبر نذارید.ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام.دوستان به لطفتون نیاز دارم.امروز دو اردیبهشت و تا اخر خرداد سرم خیلی شلوغه و اصلا وقت رسیدگی به پسرم رو ندارم.کسی می تونه ازش تا اخر خرداد نگهداری کنه؟؟دیروز ساعت هشت از مدرسه که امدم انقدر خسته بودم که وقتی دیدم که حال ندارم حتی جاشو براش تمیز کنم زدم زیر گریه.فقط هر چی زود تر خبرم کنید بهتره تا همین الان هم به اندازه کافی اذیت شده.تو رو به خدا اگر کسی هست که این لطف رو در حق من بکنه بهم پیغام بده.تو رو خدا منو با بی خبر نذارید.ممنون
    سلام شادی جان . همسترت خیلی خوشگله . اما چرا می خوای بدی به کسی تا نگه داره یه مدت؟ همستر ها مثل سگ ها نیستند. روزی نیم ساعت براشون وقت بذاری کافیه . اغلب اوقات که خواب هستند وقتی هم که بیدارن اگر اسباب بازی داشته باشن خیلی راحت مشغول می شن . زیاد هم دوست ندارن که کسی بهشون دست بزنه . یعنی تنهایی رو خیلی بیشتر می پسندن تا این که کسی باهاشون بازی کنه.
    من همیشه خودم 30 دقیقه از وقت استراحتم برای رسیدگی به حیواناتم اختصاص می دادم. به نظر من این کار رو نکن. و اجازه بده پیش خودت بمونه. نیم ساعت وقت زیادی نیست. تازه شاید کمتر از نیم ساعت

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    سلام شادی جان . همسترت خیلی خوشگله . اما چرا می خوای بدی به کسی تا نگه داره یه مدت؟ همستر ها مثل سگ ها نیستند. روزی نیم ساعت براشون وقت بذاری کافیه . اغلب اوقات که خواب هستند وقتی هم که بیدارن اگر اسباب بازی داشته باشن خیلی راحت مشغول می شن . زیاد هم دوست ندارن که کسی بهشون دست بزنه . یعنی تنهایی رو خیلی بیشتر می پسندن تا این که کسی باهاشون بازی کنه.
    من همیشه خودم 30 دقیقه از وقت استراحتم برای رسیدگی به حیواناتم اختصاص می دادم. به نظر من این کار رو نکن. و اجازه بده پیش خودت بمونه. نیم ساعت وقت زیادی نیست. تازه شاید کمتر از نیم ساعت

حق با شماست پیش خودم باشه بهتره .الان که بیش تر فکر می کنم می بینم شما راست می گی چشم.دوستان این مسئله منتفی شد!!!!

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)