صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آبشور
    شماره عضویت
    7585

دلقک ماهی مارون

سلام

من میخواستم یه سوال راجع مارون بپرسم.

تانک من 1 متر طول و 70 سانتی متر ارتفاع و 50 سانتی عرض داره. میخواستم بپرسم ببینم کدوم دلقک ها کنار هم میمونن. من مارون دارم یدونه میگن هیچ دلقکی کنارش نمیمونه. لطف کنید بگید کدوم دلقک ها باهم میمونن

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط MammaD-TTTT نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم یه سوال راجع مارون بپرسم.

تانک من 1 متر طول و 70 سانتی متر ارتفاع و 50 سانتی عرض داره. میخواستم بپرسم ببینم کدوم دلقک ها کنار هم میمونن. من مارون دارم یدونه میگن هیچ دلقکی کنارش نمیمونه. لطف کنید بگید کدوم دلقک ها باهم میمونن
    تو این حجم شما میشه بیشتر دلقکارو باهم نگه داشت و فقط شما باید زمان معرفی و سایزشونو
    در نظر بگبرید که ماهیایه ارومترو بزرگتر و زودتر وارد کنید و همینطور ماهیایه مهاجمترو دیرتر و با
    اندازه کوچیکتر به اکواریوم معرفی کنید.مارون تومیتو و کلارکی میشه گفت نسبت به بقیه از همه
    خشنتر هستن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آبشور
    شماره عضویت
    7585
    من یه دامسل آبی طلایی دارم که این دلقکم رو بعضی وقتا میزنتش دلقکم خیلی بزرگ نیس 5 سانتی متر شاید باشه من میتونم الان دلقک اسلاریس بندازم تو تانگم ؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    من یه دامسل آبی طلایی دارم که این دلقکم رو بعضی وقتا میزنتش دلقکم خیلی بزرگ نیس 5 سانتی متر شاید باشه من میتونم الان دلقک اسلاریس بندازم تو تانگم ؟
    رفتار دامسلتون که عادیه چون دامسلها خیلی قلمروطلبن
    اسلاریس نسبت به بقیه حساس تره تو دلقکها ولی
    سایزشو از مارون بزرگتر بگیر احتمال سازگاریشون هست
    ولی بنظر من برایه شما کلارکی تومیتو اسکانس و یا پرکولا
    از اسلاریس مناسبتر هستن برایه خریداری

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آبشور
    شماره عضویت
    7585
    یکی هم من یه شقایق سنگی دارم همه قسمت هاش اومدن بیرون ولی یه قسمتش نیومده بیرون قبلا میومد بیرون امروز اینطور شده. آکواریومی گفت از ستاره دریایی هست که انداختی تو تانگت مشکل ایا از ستاره هست ؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    یکی هم من یه شقایق سنگی دارم همه قسمت هاش اومدن بیرون ولی یه قسمتش نیومده بیرون قبلا میومد بیرون امروز اینطور شده. آکواریومی گفت از ستاره دریایی هست که انداختی تو تانگت مشکل ایا از ستاره هست ؟
    دوست عزیز سوالاتو سعی کن تو بخشی که براش تعیین شده بپرسی تا از پراکندگیشون جلوگیری بشه
    ولی در مورد شقایق سنگ کلن شقایق سنگا نسبتن نگهداریشون مشکله و یک مواقعی خوب باز نمیشن
    و خرابشدنشونم به صورتیه که قسمتی که خراب میشه شروع میکنه به پوسیده شدن و اون قسمت به تدریج
    تو اب ازاد میشه که تا حدودیم باعث کدر شدن ابم میشه ولی اگه یکدفعه این اتفاق افتاده و اون قسمت از بدن شقایق
    از بین رفته میتونه برایه ستاره هم باشه .اسم ستارتون چیه؟ریف سیف نیست؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5322
    دوست عزیز ماهی تازه ای که خریداری کردی رو یه مدت دو تا سه روز توی زایشگاه نگه دار می بینی که دلقک قدیمیت به زایشگاه حمله میکنه و بعد یه مدت ماهی آروم میشه می تونی با خیال راحت دلقک یا ماهی جدیدت رو رها کنی
    زایشگاه های پلاستیکی که برای آب سیرین استفاده میشن رو می تونی بگیری

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهي
    شماره عضویت
    10338
    متاسفانه دلقك مارون خيلي خشنه و نسبت به دلقك هاي تازه وارد قلمرو طلبه حتي اكه ماهي جديد بزركتر باشه.من خودم يه مارون طلايي دارم.اخيرا يه مارون خيلي بزركتر خريدم كه متاسفانه اونو كشت.اكثرا مارون رو تنها نكه ميدارن مكر اينكه جفت باشه يا حجمت خيلي زياد باشه

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    اگه لایو راک نسبتا زیادی داشته باشید که تو تانک مخفی گاه برای ماهی ها زیاد باشه حجم تانکتون هم نسبتا بزرگ باشه برای خرید هم رعایت کنید که ابتدا دلقک ماهی های آروم تر رو با سایز بزرگ تر بگیرید و سپس دلقک های خشن تر را با سایز کوچکتر بگیرید می تونید چندیدن دلقک رو با هم داشته باشید!
    البته خوب قطقا باید بالا باشه تا بتونید این کار رو بکنید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهي
    شماره عضویت
    10338
    من نميتونستم هيج دلقكي تو تانكم بندازم به خاطر مارون طلايي.اخيرا دوتا شقايق خريدم يكي موكتي و ديكري بابل.مارون كه با بابل همزيسته و توش ميره.واسه موكتي هم امروز يه كلاركي بزرك خريدم.اوايل جند ساعت باهم دركير بودن ولي الان هركدوم تو شقايق خودشون هستن.هر كدوم از شقايق هارو هم يه طرف تانك كذاشتم تا بيشترين فاصله رو داشته باشن و دركير نشن.همسايه هاي خوبي نيستن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)