صفحه 73 از 227 نخستنخست ... 23545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 2261
    کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpoorhosein نمایش پست ها
    این اندازش با باله 7سانت کامل نمیشه یعنی دیگه تمومه کارش؟؟
    دنبال یه ماهی خوب باشه این ماهی حرفی برای گفتن نداره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد ودوست ومشاور عزیزم
    حود دو هفته پیش یک عدد فلاور از اقای ...... که جایگزین اقای ..... شده خریدم به قیمت 185000 تومان وبسیار ازش تعریف وتمجید کرد وبعد از وارد نمودنش به اکواریوم یک روز بعد شروع کرد به انگل شدید زدن که به این اقا اطلاع دادم وگفت مشکل خاصی نداره خوب میشه وغذاش رو تو هگزا اکس بخیسون وبهش بده یواش یواش بدنش شروع کرد به سیاه شدن پریشب مهمان بودم بعد از برگشت از مهمانی دیدم فلاور گوشه اکواریوم مرده به این بابا زنگ زدم وگفتم که مدت 8 ساله که من تو کار فلاورم وتمام شرایط اب ونگهداری اون رو واردم در جواب گفت من ماهی رو سالم دادم که من در جواب گفتم اگه سالم بود که ماهی در جا انگل نمیزد وبدنش شروع به سیاه شدن نم کرد که قبول نکرد دوست دارم که که بچه های پارسی پت بدانند که از این جناب خرید نکنند چون نه نحوه برخورد با مشتری را بلده واکثر ماهیهاش مریضند چطور ممکنه فلاور بعد از یک هفته بمیره اونهم با غذای اسپکتروم وهیکاری از راهنمایی شما ممنون میشم
    ویرایش توسط nafiseh65 : 28th May 2013 در ساعت 11:07 PM دلیل: نام برد فروشندگان بر خلاف قوانین هست

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها
    حود دو هفته پیش یک عدد فلاور از اقای ...... که جایگزین اقای ..... شده خریدم به قیمت 185000 تومان وبسیار ازش تعریف وتمجید کرد وبعد از وارد نمودنش به اکواریوم یک روز بعد شروع کرد به انگل شدید زدن که به این اقا اطلاع دادم وگفت مشکل خاصی نداره خوب میشه وغذاش رو تو هگزا اکس بخیسون وبهش بده یواش یواش بدنش شروع کرد به سیاه شدن پریشب مهمان بودم بعد از برگشت از مهمانی دیدم فلاور گوشه اکواریوم مرده به این بابا زنگ زدم وگفتم که مدت 8 ساله که من تو کار فلاورم وتمام شرایط اب ونگهداری اون رو واردم در جواب گفت من ماهی رو سالم دادم که من در جواب گفتم اگه سالم بود که ماهی در جا انگل نمیزد وبدنش شروع به سیاه شدن نم کرد که قبول نکرد دوست دارم که که بچه های پارسی پت بدانند که از این جناب خرید نکنند چون نه نحوه برخورد با مشتری را بلده واکثر ماهیهاش مریضند چطور ممکنه فلاور بعد از یک هفته بمیره اونهم با غذای اسپکتروم وهیکاری از راهنمایی شما ممنون میشم
    سلام دوست عزیز
    اولا تاسف از این که فلاورتون مرده و وقت و هزینه که کردین از بین رفته..
    دوما دوست عزیز همون طور که میدونید ،در درجه اول شما باید توجه کنید که ماهی هیچ گونه بیماری نداشته باشه،،

با تشکر
    ویرایش توسط nafiseh65 : 28th May 2013 در ساعت 11:06 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور . دیسکس
    شماره عضویت
    12403
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها

خودتون هم تا حدودی مقصر بودیید :
    میتونستید در هنگام خرید ماهی رو چک کنید مثلا یه اینه ی کوپک جلوش میگرفتی که عکس العملی نشون میده یا نه ؟
    ... یا ماهی رو با دست برای غذا دادن هدایت میکردید
    ... یا با ریختن چند دونه غذا از از غذا خوردن و سالم بودنش مطمین میشدی
    ... یا عدم گوشه گیری
    چون ماهی اگه مریض باشه کمتر عکس العملی از خودش نشون میده و میشه ماهی سالم رو تا حدودی تشخیص داد
    ...
    ویرایش توسط nafiseh65 : 28th May 2013 در ساعت 11:06 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاورهورن
    شماره عضویت
    12445
    با سلام . فلاور بنده کت فیشی رو که در آکواریوم بوده از سر بلعیده و الآن بی حاله و در آب تعادل نداره. میخوام ببینم باید چکارش کنم. اصلا زنده میمونه یا نه؟ با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد اصغری نمایش پست ها
    با سلام . فلاور بنده کت فیشی رو که در آکواریوم بوده از سر بلعیده و الآن بی حاله و در آب تعادل نداره. میخوام ببینم باید چکارش کنم. اصلا زنده میمونه یا نه؟ با تشکر
    سلام دوست عزیز

همه ماهی شکارچی ،،شکار رو از سر می بلعند ،،البته این بر عکس اش هم وجود داره،،احتمال این که بمیره کم هستش سعی کنید یک عکس بزارید،،،بالا بردن دما در سوخت ساز غذا بی تاثیر نیست دما رو بزارید رو ۳۱و سیفون ۳۰ درصد

با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاورهورن
    شماره عضویت
    12445
    با سلام و تشکر از پاسخ جنابعالی. متاسفانه فلاور من مرد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12332
    با سلام این فلاورباکس منه که یکی روی باله بالایی خال داره و دیگری خیر ( نروماده هستن ) و خوشحال میشم نظربدین؟
    1- آیا درست حدس زدم و نروماده هستن؟
    2- بیشتر ماده ( اونی که خال روی باله داره ) دنبال نر میکنه که نر فعلا تمایلی نداره علت؟
    3- آینده دار هستن؟
    4- غذای پیشنهادی شما برای رنگ و هد؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_khalifeh نمایش پست ها
    با سلام این فلاورباکس منه که یکی روی باله بالایی خال داره و دیگری خیر ( نروماده هستن ) و خوشحال میشم نظربدین؟
    1- آیا درست حدس زدم و نروماده هستن؟
    2- بیشتر ماده ( اونی که خال روی باله داره ) دنبال نر میکنه که نر فعلا تمایلی نداره علت؟
    3- آینده دار هستن؟
    4- غذای پیشنهادی شما برای رنگ و هد؟

در مورد جنسیت ،،به نظر من این فلاور که عکس اش ر و گذاشتین به احتمال زیاد نره،،،در مورد خال روی باله بالایی که نشون دهنده ماده بودن هست این موضوع همیشه درست نیست فلاور نری هم هست که روی باله بالایی خال داشته باشه ،،،

در مورد تمایل نداشتن فلاور تون بهش حق میدام چون خیلی ریزه،، فکر نکنم سایز مناسبی برای جفت زدن باشه،،

صحبت در مورد اینده فلاور باکس درایران تا حدی مشخصه چون گرید بالا وارد نمیشه بیشترشون هد انچنانی نمیزنند،،حالا بعضی مواقع انگشت شمار خوب هم پیدا میشه

در مورد غذا به نظر من میکس میگو +سیر خیلی خوبه چون فلاورتون سایز ریزه،،غذای حشک هم اگه جی بی ال مینی پیدا کنی کفایت میکنه تا یک ماه اینده تا بعدان غذا های تخصصی تری رو شروع کنید

با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12332
    با سلام و تشکر شرمنده دیروز هرکاری کردم نشد آپلود کنم اینم عکس ماده ونر هم گذاشتم تا مجددا ببینید
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

صفحه 73 از 227 نخستنخست ... 23545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192123173 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)