صفحه 20 از 227 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 2261
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام در رابطه با سوال اولتون بنده اطلاعی ندارم اما در رابطه با سوال دوم: وجود ماهی دیگه کنار فلاور شما فکر میکنم برای هر دو خوب نباشه و فلاور کوچکتر بعد از یک مدت دارفانی رو وداع بگهمن این رو از روی تجربم گفتم و اینک که گفتم برای هر دو ضرر داره فکر میکنم فلاور بزرگتر اینطوری دیرتر هد بزنه البته این هم از روی تجربمه که شاید من اشتباه کنم.ممنون میشم اگر آقای آژیده این حرف بنده رو تایید یا رد کنندبه نظر من اگر شما واقعا ماهی رو دوست دارید وهدفتون فقط زیبایی منزل یا پول درآوردن نیست اجازه بدید این ماهیا به بچه هاشون برسن(تا یه مدت)چون حتی اگر الان هم جداشون کنید هنوزم تاثیر منفی جفت روی فلاور نرت خواهد بود و مدت زمان زیادی میخواد تا هدش به حالت عادی برسهالبته اینم بگم که تعداد بچه ها زیاد میشه وشما حتی اگه اونها رو دونه ای دو هزار تومان (بدترین قیمت ممکن)بفروشید چیزی حدود پونصد ششصدتومنی دستتون رو بگیرهفقط مسئله ای که هست اینه که بچه های این نوع جفت خوردن ها(دو نوع ماهی مختلف)اکثرا عقیم هستند وشما نمیتونی از این ها برای تکثیر استفاده کنید حالا تصمیم باشماستالبته اگر من جای شما بودم به خاطر علاقم به ماهی حتما تمام تلاشم رو میکردم که ازشون بهترین نگهداری رو بکنم
    ویرایش توسط shellman2008 : 21st July 2012 در ساعت 03:05 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام من وقتی تازه وارد بودم و برای اولین بار فلاور گرفته بودم به بیچاره هر روز مقدار خیلی کمی دل گاو میدادم که این باعث شد رشد خوبی داشته باشه اما این مسئله به اینجا ختم نشد وعلی رغم رشد نسبتا خوبش بعد از یه مدتی ورم روده گرفت و مرد
    توی فلاور دوم(اگر درست یادم بیاد)خیلی کم بهش میدادم اما اون هم به همین علت مرد
    من اگر جای شما بودم یا دل گاو نمیدادم یا حداکثر هفته ای دوبار اون هم به مقدار خیلی کم

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mori7777 نمایش پست ها
    سلام بازم ممنون بخاطر جوابهاتون که خیلی سریع جواب میدید
    فقط دوتا از سوالام موند یکی اینکه مخلوط میگو با پودر سیر نه عصاره سیر مشکلی نداره؟ و دوم اینکه بودن یه فلاور کوچیک کنار فلاورم که باعث تحرک بیشترش بشه تاثیر خوبی داره؟تاثیراتش مفیده یا مضر؟بخاطر تحرک و قلمرو طلبی
    من همیشه از سیر تازه استفاده می کنم نه از پودرش و نه از عصارش

چرا فکر میکنید فلاور ماهی کم تحرکی.بارها گفته شده بهترین شرایط نکهداری این ماهی بصورت تکی هست حتی خیلی از حرفه ای ها تانک هاشون جوری ماهی هیچ ماهی دیگه رو نمی بینه حس قلمروطلبی این ماهی ربطی به این نداره ماهی کنار باشه یا نه با این کار فقط به ماهی استرس میدید
    ویرایش توسط shellman2008 : 21st July 2012 در ساعت 03:09 PM

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    سلام من وقتی تازه وارد بودم و برای اولین بار فلاور گرفته بودم به بیچاره هر روز مقدار خیلی کمی دل گاو میدادم که این باعث شد رشد خوبی داشته باشه اما این مسئله به اینجا ختم نشد وعلی رغم رشد نسبتا خوبش بعد از یه مدتی ورم روده گرفت و مرد
    توی فلاور دوم(اگر درست یادم بیاد)خیلی کم بهش میدادم اما اون هم به همین علت مرد
    من اگر جای شما بودم یا دل گاو نمیدادم یا حداکثر هفته ای دوبار اون هم به مقدار خیلی کم
    دوست عزیز
    لطفا از ارسال پستها متوالی خودداری کنید و برای اضافه کردن مطلب به پستتون از گزینه ویرایش استفاده کنید

در صورتی که می خاید جواب دوستان رو بدید از گزینه نقل قول استفاده کنید تا کسی که سوال پرسید بدونه شما جواب سوالش رو دادید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    لطفا از ارسال پستها متوالی خودداری کنید و برای اضافه کردن مطلب به پستتون از گزینه ویرایش استفاده کنید

در صورتی که می خاید جواب دوستان رو بدید از گزینه نقل قول استفاده کنید تا کسی که سوال پرسید بدونه شما جواب سوالش رو دادید
    سلام شرمنده نمیدونستم که پاسخ با نقل قول رو باید زد ممنون از لطفتون
    سلام شرمنده نمیدونستم که پاسخ با نقل قول رو باید زد ممنون از لطفتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    9370
    سلام به همه دوستان میخواستم نظرتون رو درباره غذای بیومار برای فلاور بدونم؟و اینکه باله های فلاورم جمع هست نشانه بدیه؟ ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mori7777 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان میخواستم نظرتون رو درباره غذای بیومار برای فلاور بدونم؟و اینکه باله های فلاورم جمع هست نشانه بدیه؟ ممنون
    مزخرف ترین غذایی که میتونید به فلاورهورنتون بدید بیومار و کوپنزه
    بستن و جمع کردم باله هم علامت بدیه...

بیماری
    استرس
    ....

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    مزخرف ترین غذایی که میتونید به فلاورهورنتون بدید بیومار و کوپنزه
    بستن و جمع کردم باله هم علامت بدیه...

بیماری
    استرس
    ....
    جمع شدن باله در تمام ماهیان معمولا نشانه بیماری است

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    9370
    بازم سلام
    دوستان از ماهی و اکواریوم عکس گذاشتم لطفا راهنمایی کنید دلیل استرسش چیه در شرایط با نور و بدون نور فرقی نمیکنه.فلاور قبلیم هیچ مشکلی با اکواریوم نداشت حتی بعد از 2 هفته اجازه میداد هدش رو لمس کنم ولی این یکی خیلی ترسو هست و موقع غذا دادن خیلی کم میاد طرفم
    در ضمن خیلی بد غذا هست میگو و انرژی و حتی لوفاک هم به سختی میخوره بنظرتون یه غذای تترا لوهان براش بگیرم ؟لطفا بگید دلیل استرسش چیه و شرایط اک من خوبه یا نه.یک روز در میان 30درصد ابشو با اب مونده سیفون میکنم.از بخاری فقط در مواقعی که دما زیر 28 باشه استفاده میکنم.تا جایی که لازم نباشه از فیلتر استفاده نمیکنم بودن دائم بخاری و فیلتر داخلیش ضروری هست؟اگه میخواید دارو بدید چیزی بگید که تو شهرستان پیدا بشه لطفا.ممنون

ویرایش توسط shellman2008 : 23rd July 2012 در ساعت 04:05 PM

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    فلاور ها رفتارهای متفاوتی با هم دارند دوست عزیز
    برای کم کردن استرس بهتر نور تانک رو کم کنید و دما رو چند روز روی 32 نگهدارید
    اینا دو کار می تونه روی کم شدن استرس کمک کنه
    اگر ویتامین مخصوص فلاور شرکت ازو رو می تونید تو شهرتون پیدا کنید خیلی می تونه مفید باشه برای کم کردن استرس
    فعلا هیچ غذایی نمی خوره که این طبیعیه

بهتر اون کیاه مصنوعی رو هم از تانک خارج کنید

صفحه 20 از 227 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970120 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)