صفحه 19 از 227 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 2261
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور
    شماره عضویت
    9264

درود . من میترسم به فلاورم دل گاو بدم و انگلی بشه . لطفا مرا راهنمای کنید .

وبفرمایید چند بار در هفته مشکلی به وجود نمی آید .

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن درستکار نمایش پست ها
    وبفرمایید چند بار در هفته مشکلی به وجود نمی آید .
    بهتر استفاده نکنید اصلا.می تونید میگوی منجمد رو جایگزین دل کنید
    از هر کدوم که خواستید استفاده کنید بهتر با سیر میکس بشه
    3 تا 4 وعده در هفته کفایت میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    دوستان یه سوال فنی و فوری
    آیا فلاور با پرت هم جفت می خوره؟
    امروز متوجه شدم که فلاورم با پرتم جفت خورده و تخم هم رو یکی از دکور های پلی استر ریختن و تخم ها اصلا خراب نشده بودن هنوز زرد بودن
    و من امروز می خواستم سیفون کنم برا راحتی کار اون صخره پلی استر هم در آوردم از آب (اون موقه نمی دونستم تخم ریختن) حدودا یه 45 دقیقه بیرون آب بودن وقتی می خواستم صخره پلی استر رو بزارم تو آب دیدم یه چیزا شبیه تخم دیدم که فهمیدم بله حتما کار ایناس چون تمامه شن های آک رو برده بودن یور یعنی نصف آک شن بود نصفش خالی بود
    تو این اک همینا خودشون تنها با دوتا فلاور 2.5 3 بندی با یه کت فیش
    دوستان حالا میشه بگین چکار کنم تخم گزاریشونم تو بد شرایط آبی بوده یعنی 2 هفته بود وقت نکرده بودم سیفون کنم چون مادربزرگم فوت شده بود وقت نکرده بودم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    نقل قول نوشته اصلی توسط ouskar نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فنی و فوری
    آیا فلاور با پرت هم جفت می خوره؟
    امروز متوجه شدم که فلاورم با پرتم جفت خورده و تخم هم رو یکی از دکور های پلی استر ریختن و تخم ها اصلا خراب نشده بودن هنوز زرد بودن
    و من امروز می خواستم سیفون کنم برا راحتی کار اون صخره پلی استر هم در آوردم از آب (اون موقه نمی دونستم تخم ریختن) حدودا یه 45 دقیقه بیرون آب بودن وقتی می خواستم صخره پلی استر رو بزارم تو آب دیدم یه چیزا شبیه تخم دیدم که فهمیدم بله حتما کار ایناس چون تمامه شن های آک رو برده بودن یور یعنی نصف آک شن بود نصفش خالی بود
    تو این اک همینا خودشون تنها با دوتا فلاور 2.5 3 بندی با یه کت فیش
    دوستان حالا میشه بگین چکار کنم تخم گزاریشونم تو بد شرایط آبی بوده یعنی 2 هفته بود وقت نکرده بودم سیفون کنم چون مادربزرگم فوت شده بود وقت نکرده بودم
    باسلام
    خدا رحمت كنه مادربزرگتونو و اميدوارم خدا بهتون صبر بده...

متأسفانه بچه هايي كه از تركيب اونها بوجود مياد چيز خوبي نخواهد بود و اگر هم بتوني با دردسرهاي فراوان اونها رو بزرگ كني بازهم متأسفانه فاقد ارزش هستند و فقط پول و وقتتون رو تلف كرديد...
    من اگه جاي شما بودم اونها رو به حال خودشون رها ميكردم تا توسط والدينشون خورده بشن(منظورم تخمهاست)...

يك قانون كلي در فلاوربازي هست و اون اينه كه فلاورتون بايد تنها و تنها نگهداري بشه...
    جفت خوردن فلاور باعث ميشه كه بدن و هدش خيلي افت داشته باشه و اينكارو زماني انجام ميدن كه از جفت زدن يه نفعي برده بشه و حداقل يك ماده خيلي خوب براي جفت وجود داشته باشه تا در واقع ارزش اينكارو داشته باشه...

حالا ديگه نظر شماست كه بخواين از اونها بچه بگيرين يا شرايط جديدي رو براشون تعريف كنين...
    با توجه به مسائلي كه در بالا مطرح كرديد(از آب 45 دقيقه بيرون بودند)اميد كمي به هچ شدنشون هست اما اگر خواستيد بازهم ادامه بدين بهتره اونها رو در يك آكواريوم كوچيك و بصورت جداگانه نگهداري كنيد در داخل تانك هم يك سنگ هوا قرار بدين...
    اگر تخمها از اون آسيبها جون سالم بدر برده باشن(بايد خيلي خوش شانس باشن)ظرف مدت48-72 ساعت سر از تخم بيرون ميارن و وول خوردن نوزادان رو خواهي ديد...
    باتشكر farhad-2007

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-2007 نمایش پست ها
    باسلام
    خدا رحمت كنه مادربزرگتونو و اميدوارم خدا بهتون صبر بده...

متأسفانه بچه هايي كه از تركيب اونها بوجود مياد چيز خوبي نخواهد بود و اگر هم بتوني با دردسرهاي فراوان اونها رو بزرگ كني بازهم متأسفانه فاقد ارزش هستند و فقط پول و وقتتون رو تلف كرديد...
    من اگه جاي شما بودم اونها رو به حال خودشون رها ميكردم تا توسط والدينشون خورده بشن(منظورم تخمهاست)...

يك قانون كلي در فلاوربازي هست و اون اينه كه فلاورتون بايد تنها و تنها نگهداري بشه...
    جفت خوردن فلاور باعث ميشه كه بدن و هدش خيلي افت داشته باشه و اينكارو زماني انجام ميدن كه از جفت زدن يه نفعي برده بشه و حداقل يك ماده خيلي خوب براي جفت وجود داشته باشه تا در واقع ارزش اينكارو داشته باشه...

حالا ديگه نظر شماست كه بخواين از اونها بچه بگيرين يا شرايط جديدي رو براشون تعريف كنين...
    با توجه به مسائلي كه در بالا مطرح كرديد(از آب 45 دقيقه بيرون بودند)اميد كمي به هچ شدنشون هست اما اگر خواستيد بازهم ادامه بدين بهتره اونها رو در يك آكواريوم كوچيك و بصورت جداگانه نگهداري كنيد در داخل تانك هم يك سنگ هوا قرار بدين...
    اگر تخمها از اون آسيبها جون سالم بدر برده باشن(بايد خيلي خوش شانس باشن)ظرف مدت48-72 ساعت سر از تخم بيرون ميارن و وول خوردن نوزادان رو خواهي ديد...
    باتشكر farhad-2007
    ممنون رفتگان شما هم همینطور
    بله یه مطالعه هایی که داشتم همینو نوشته بودن
    من اصلا دنبال بچه گرفتن و تکثیر نیستم چون می دونم هم وقت تلف کردن هم دردسر زیاد داره که ممکن خانواده همین دو تا اکو هم بندازن بیرون خودمو هم همینطور :دی
    نظر خودمم همینه که ولشون کنم
    کلا نا خواسته جفت خوردن سر همین جفت خوردن اینا فلاور حدودا 3.4 تا ماهی رو به دار فانی فرستاده من اصلا نمی دونستم که جفت خوردن چون چند وقت نظارت زیادی نداشتم روشون
    فعلا که مثل ناموسشون دارن از تخم ها نگه داری میکنن
    فلاور اونچنانی هم نبود که جدا نگه اش دارم عکسشو هم گذاشتم تو سایت دوستان نظر دادن گفتن که از 10 رگه هم رده :دی
    همینطوری خریده بودم حالا می خوام ردشون کنم بجواش این اکو به گیاهی تبدیل کم و توش گلدفیش نگه دارم
    ممنون فرهاد جان که راهنمایی کردین (اگه اسمتونو درست گفته باشم)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    9370
    سلام دوستان راهنمایی فوری میخواممن با تحقیقاتی که کردم بجای گرفتن فلاور و غذای گرون سعی کردم فلاور با نژاد بهتر بگیرمو بودجه ای برای غذا نذاشتممیخواستم یک غذای کامل و معرفی کنید که ماهی دچار سوتغذیه نشه و از نظر ارزش غذایی تمام نیازهای فلاورم و پاسخگو باشه و بیشتر از اون استفاده کنمغذای خشک منظورمه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mori7777 نمایش پست ها
    سلام دوستان راهنمایی فوری میخواممن با تحقیقاتی که کردم بجای گرفتن فلاور و غذای گرون سعی کردم فلاور با نژاد بهتر بگیرمو بودجه ای برای غذا نذاشتممیخواستم یک غذای کامل و معرفی کنید که ماهی دچار سوتغذیه نشه و از نظر ارزش غذایی تمام نیازهای فلاورم و پاسخگو باشه و بیشتر از اون استفاده کنمغذای خشک منظورمه
    کار بسیار خوبی کردید....بهترین غذا + میگو + سیر

دفعات غذادهی زیاد ولی میزان غذا دهی کم
    فقط غذای اسپرکتروم از این جهت توصیه میشه که ضد انگله

اینجا رو مطالعه کنید

http://www.parsipet.ir/thread11561.html

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    9370
    مرسی که زود جواب دادید واقعا مرسی
    من تجربه بدی توی دادن غذای خیس به فلاورام دارم فلاور قبلیم بنظرم بخاطر همین تلف شد در عرض 3 ساعت
    دنبال یه غذای خشک کامل هستم
    بنظرتون اگه یه فلاور کوچیک پیشش بذارم که گاهی دنبالش کنه بخاطر تحرکش مفیده؟چه تاثیرات دیگه ای داره؟
    (قبلا میگو رو چرخ کردم و با پودر سیر مخلوط کردم)

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    این که ماهی تون در عرض 3 ساعت تلف شده دلیلش غذای خیس نیست دوست عزیز
    ماهی دراثر تغذیه شدن بیش از حد با غذایی مثل میگو دچار اختلال در هضم غذا میشه و این اختلال در دراز مدت باعث ضعف ماهی میشه و در این شرایط هست که ماهی اعلائم مبتلا شدن ماهی به انگل روده ای نمایان میشه که این موضوع باعث نمیشه ماهی در عض 3 ساعت تلف بشه

بهترین غذا همون مخلوط میگو و سیر هست که باید در روز یک یا وعده به مقدار خیلی کم ماهی تون رو تغذیه کنید

در رابطه با غذاهای اماده و خشک می تونید از انواع محصولات شرکتها مختلف مثل اسپکترو،هیکارِی،تروپیکال تییرا و ... که مخصوص سیکلید ها هستند استفاده کنید
    از غذاهای تایلندی هم می تویند از محصولات شرکت اوشن فری که شناخته ترین غذاش هامپی هد هستش استفاده کنید
    در صورت تغذیه با غذاهای خشک قبل از غذا دادن به ماهی تون غذا رو اب خیس کنید تا مشکل گوارشی برای ماهی پیش نیاد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    9370
    سلام بازم ممنون بخاطر جوابهاتون که خیلی سریع جواب میدید
    فقط دوتا از سوالام موند یکی اینکه مخلوط میگو با پودر سیر نه عصاره سیر مشکلی نداره؟ و دوم اینکه بودن یه فلاور کوچیک کنار فلاورم که باعث تحرک بیشترش بشه تاثیر خوبی داره؟تاثیراتش مفیده یا مضر؟بخاطر تحرک و قلمرو طلبی

صفحه 19 از 227 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)