همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استادمحترم
    اولا ببخشید که زیاد سوال میپرسم میخواستم ببینم ترکیب میگو با سیر ودل چرخ شده بهمراه کپسول امگا 3وپودر زلاتین وفلفل دلمه ای قرمز واسفناج وهویج رو میشه به ماهی داد وچه طور از کپسول امگا 3 باید استفاده کرد باید سوراخش کرد از مایعش استفاده کرد یا اصلا این ترکیب بیهود است راهنمایی بفرمایید ممنون
    با سلام خدمت دوست عزیزم
    فلاورم رو که داروی ضد انگل مترونیدازول براش استفاده کردم شرایطش به حالت نرمال برگشته اما هدش خوابیده والان که مدت چند روزیه که با دادن غذاهای متنوع ومولتی ویتامین تتراویتال واتیویتول هنوز هدش خوابیده ممکنه که برنگرده راهنمایی بفرمایید ممنون از شما
    سلام دوست عزیز
    ابتدا باید از سلامت کامل ماهی و از بین رفتن کامل بیماری اطمینان حاصل کنید
    عجله نکنید و شرایط رو برای بازگشت ماهی به دوره قبل از بیماری باید مهیا کنید محیطی دور از استرس (به دلیل استفاده از دارو باعث ایجاد استرس در ماهی و ضعیف شدن بدن ماهی شده) و تقویت ماهی با غذادهی خوب و ایده ال
    با چند روز ماهی به شرایط اولیه بر نمی گرده باید بیشتر زمان بزارید برای این کار
    استفاده از غذای دست ساز برای فلاور خوبه در صورتی که زیاده روی نشه تاثیر خوبیخواهد داشت
    امگا3 رو همینطور که خودتون اشارهکردید باید از محتویات داخل کپسول در غذای میکس استفاده کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد محترم
    از غذای دست ساز استفاده کردم وبا اینکه جهت سفت شدن از پودر زلاتین استفاده کردم واقعا ببخشید اب رو به گند کشید ایا میتونم غذا رو بصورت یخ زذه تا از فریزر بیرون میارم بدم بخوره مشکلی برای دستگاه گوارشش ایجاد نمی کنه مرسی راهنمایی بفرمایید در ضمن اگه این طوری باشه باید هرروز اب اکواریوم رو عوض کنم که اونم کار طاقت فرساییی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    با سلام خدمت استاد محترم
    از غذای دست ساز استفاده کردم وبا اینکه جهت سفت شدن از پودر زلاتین استفاده کردم واقعا ببخشید اب رو به گند کشید ایا میتونم غذا رو بصورت یخ زذه تا از فریزر بیرون میارم بدم بخوره مشکلی برای دستگاه گوارشش ایجاد نمی کنه مرسی راهنمایی بفرمایید در ضمن اگه این طوری باشه باید هرروز اب اکواریوم رو عوض کنم که اونم کار طاقت فرساییی
    سلام

بله میتونید منجمد بدید بخوره . کلا بهتره به فلاورهورنتون خیلی کم غذا بدید . اگر سایزش بزرگه که فقط روزی یک بار و یک وعده اون هم به مقدار خیلی خیلی کم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد محترم
    واقعا برام تعجبه که مدت سه روزه به فلاور بزرگم غذای دست ساز شامل دل ومیگو وفلفل دلمه ای واسفناج وکاهو وقطره اتیویتول میکس شده دارم میدم رنگش واقعا خوب ورشد هدش محسوس شده ودر کنارش جی بی ال وهیکاری بیوگلد واسپکتروم وتترا لوهان ومگا هد سیوالم اینه چرا قبلا با غذاهای خشک این جوری نمیشد یعنی غذای دست ساز این قدر تاثیر داره ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    با سلام خدمت استاد محترم
    واقعا برام تعجبه که مدت سه روزه به فلاور بزرگم غذای دست ساز شامل دل ومیگو وفلفل دلمه ای واسفناج وکاهو وقطره اتیویتول میکس شده دارم میدم رنگش واقعا خوب ورشد هدش محسوس شده ودر کنارش جی بی ال وهیکاری بیوگلد واسپکتروم وتترا لوهان ومگا هد سیوالم اینه چرا قبلا با غذاهای خشک این جوری نمیشد یعنی غذای دست ساز این قدر تاثیر داره ممنون
    هیچ کدام نمیتونن جای دیگری رو پر کنند . هم دل و میگو لازمه هم غذای خشک...
    پروتین و چربی میگو بسیار بیشتر از غذای خشکه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی سانان_فلاور هورن
    شماره عضویت
    15242
    سلام دو عکس از فلاورم میزارم بعد از 2ماه رسیدگی ممنون اگر نظراتتون رو در مورد پیشرفتش بفرمایید

عکسهای 1ماه قبل این ماهی توی صفحه 125 همینجا و تایپیک معرفی من هست.ممنون از همه دوستان

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI..62 نمایش پست ها
    سلام دو عکس از فلاورم میزارم بعد از 2ماه رسیدگی ممنون اگر نظراتتون رو در مورد پیشرفتش بفرمایید

عکسهای 1ماه قبل این ماهی توی صفحه 125 همینجا و تایپیک معرفی من هست.ممنون از همه دوستان
    سلام مهدی جان
    رنگش پیشرفت خوبی داشته ولی بازم جای کار داره ولی هد تغییر چندانی نداشته بهتره یک مقدار دیگه روش کار کنی اگه تغییر چشم گیری نداشت عوضش کنی دنبال ماهی بهتری باشی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15365
    با سلام خدمت دوستان این عکس ماهی و غذا بقل غذا ضد عفونی ابه..... این فلاور رو سه روزه گرفتم این عکس روز اوله و امروز رنگ دور گردنش بهتر شده
    لطفا نظرتون رو کامل بگید و راهنماییم کنید اطلاعاتم خیلی ضعیفه
    با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی سانان_فلاور هورن
    شماره عضویت
    15242
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    سلام مهدی جان
    رنگش پیشرفت خوبی داشته ولی بازم جای کار داره ولی هد تغییر چندانی نداشته بهتره یک مقدار دیگه روش کار کنی اگه تغییر چشم گیری نداشت عوضش کنی دنبال ماهی بهتری باشی
    ممنون آقا سعید والا من هنوز غذایی تخصصی برای هد بهش ندادم نمیدونم چه غذایی اصلش توی بازار هست که برم براش بخرم حتی جی بی ال هم گیرم نمیاد.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI..62 نمایش پست ها
    ممنون آقا سعید والا من هنوز غذایی تخصصی برای هد بهش ندادم نمیدونم چه غذایی اصلش توی بازار هست که برم براش بخرم حتی جی بی ال هم گیرم نمیاد.

سلام

غذای های تخصصی هد فلاورهورن فقط چربیشون زیاده دوست عزیز

میگو بخرید و چرخ کنید با مقدار کمی عصاره سیر ترکیب کنید و فریز کنید . استفاده روزانه از این غذا در کنار یک غذای خشک با کیفیت (برای رساندن ویتامین ها و املاحی که در میگو وجود ندارد) + یک مولتی ویتامین مرغوب مثلا JBL Atvitol بهترین غذایی برای فلاورهورن شماست .

صفحه 127 از 227 نخستنخست ... 2777108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146177 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)