همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها
    با سلام
    از شما پرسیده بودم که چرا بعد از مصرف روزانه دو وعده غذا به فلاور در هر وعده حدود ده عدد گرانول از غذا های جی بی ال وتترا لوهان وهیکاری واسپکتروم ماهی مقداری شکمش باد کرده با اینکه مدفوعش طبیعیه وجنب وجوش داره ایا میتونم به این روند غذا دهی ادامه بدم چون فرصت ندارم و بیشتر اوقات خارج از خونه ام ویا غذا هاش رو تو اب اسفناج خیس کنم خوبه ممنون میشم کامل جوابمو بدید
    سلام
    بله عامل اصلی ورم شکم پرخوری در غذای خشک هست ،شما باید تعداد وعده های غذا تون رو بیشتر کنید ،مثل ۵ وعده،وهمین مقدار رو استفاده کنید،،قبل از مصرف غذا خشک هم خیس اش کنید،حالا توی اب یا اب اسفناج ،،،یک رو ز در هفته گرسنگی هم براش خوبه ،،

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان گرانمايه واساتيد مدفوع سفيد وكروي شكل (كوچك وپشمكي )نشانه چيه
    با تشكر
    سلام
    نشانه انگل رودهای هست،

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10238
    نقل قول نوشته اصلی توسط qaswedfrtg نمایش پست ها
    سلام
    بله عامل اصلی ورم شکم پرخوری در غذای خشک هست ،شما باید تعداد وعده های غذا تون رو بیشتر کنید ،مثل ۵ وعده،وهمین مقدار رو استفاده کنید،،قبل از مصرف غذا خشک هم خیس اش کنید،حالا توی اب یا اب اسفناج ،،،یک رو ز در هفته گرسنگی هم براش خوبه ،،

سلام
    نشانه انگل رودهای هست،
    خوب براي در مانش چكار كنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10238
    نقل قول نوشته اصلی توسط qaswedfrtg نمایش پست ها
    سلام

سلام
    نشانه انگل رودهای هست،
    درماني داره .راه درمانش چيه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد محترم
    فلاورم بعد از مصرف دو غذای جی بی ال مکسی و تترا لوهان متوجه شدم که هدش داره رشد خوبی میکنه وهمچنین از سوپر سیچلاید که غذای استیکی هستش هم دارم استفاده میکنم ودر کنارش اسپکتروم وهیکاری بیو گلد و گاها هامپی هد ورد سان و هد اپ هم میدم وتروپیکال دانه ریز هم بهش میدم میخواستم راهنمایی کنید کدام غذا را برای رشد سریع تر هدش تو رزیم غذایش قرار بدم وتاثیر کدام غذاها تو رشد سریع هدش نقش اصلی تری رو بازی میکنه ممنون از شما

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10238
    با سلام
    دوستان عزيز لطف كردن و فرمودند كه مدفوع سفيد و كروي و پنبه اي را انگل روده اي تشخيص دادند. حال تگر راه مداواي آن را بگند ممنون ميشم الان 10 روزه (مترو+سيپرو+آكريفلاوين)استف اده ميكنم. روش ديگري را بايد انجام بدم يا همين روش جواب ميده
    با تشكر

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    با سلام خدمت استاد محترم
    فلاورم بعد از مصرف دو غذای جی بی ال مکسی و تترا لوهان متوجه شدم که هدش داره رشد خوبی میکنه وهمچنین از سوپر سیچلاید که غذای استیکی هستش هم دارم استفاده میکنم ودر کنارش اسپکتروم وهیکاری بیو گلد و گاها هامپی هد ورد سان و هد اپ هم میدم وتروپیکال دانه ریز هم بهش میدم میخواستم راهنمایی کنید کدام غذا را برای رشد سریع تر هدش تو رزیم غذایش قرار بدم وتاثیر کدام غذاها تو رشد سریع هدش نقش اصلی تری رو بازی میکنه ممنون از شما
    دوست عزیز در صورت اصل بودن غذا ها شما بهترین غذا ها را در اختیار دارید،،شما صوری برنامه ریزی کنید که ماهی از همه این غذا ها تغذیه کند،،اون موقع بهترین نتیجه رو توی هد و رنگ واستیل،حاصل میشه ولی اگه بخوام انتخاب کنم ،جی بی ال ،اسپکتروم ،هیکاری وهامپی،،عالی هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزيز لطف كردن و فرمودند كه مدفوع سفيد و كروي و پنبه اي را انگل روده اي تشخيص دادند. حال تگر راه مداواي آن را بگند ممنون ميشم الان 10 روزه (مترو+سيپرو+آكريفلاوين)استف اده ميكنم. روش ديگري را بايد انجام بدم يا همين روش جواب ميده
    با تشكر
    روش فوق رو انجام بدید،به ازای هر ۳۸ لیتر اب یک قرص مترونیدازل(۲۵۰ میلی گرم)، دما رو ۳۲،هر یک روز درمیان سیفون ۲۵٪،،وتجدید دارو،به مدت هفت روز،

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت دوست عزیز
    ایا علاقه زیاد ماهی فلاور به خوردن غذای خوب وپریدن ان برای بلعیدن غذا وبا حرکت دست جلوی شیشه اکواریوم کوبیدن هدش به شیشه و جنب وجوش زیاد نشانه چی میتونه باشه ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و فلاور
    شماره عضویت
    14436
    با سلام
    فلاورم جنب وجوش خوبی داره و واسه غذا هم میاد
    وقتی که بهش غذا میدم غذا رو هم میخوره ولی بعداز 10الی 15ثانیه بعدش غذا رو خورد شده میده بیرون
    علتش چیه؟

با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    با سلام خدمت دوست عزیز
    ایا علاقه زیاد ماهی فلاور به خوردن غذای خوب وپریدن ان برای بلعیدن غذا وبا حرکت دست جلوی شیشه اکواریوم کوبیدن هدش به شیشه و جنب وجوش زیاد نشانه چی میتونه باشه ممنون
    سلام دوست من خیلی از فلاورهااینجورین وفوق العاده خشن هم هستند حتی توفلاورام فلاورایی داشتمک که شیشه یا چسب اکواریوم رو هم گاز میزدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط karo66 نمایش پست ها
    با سلام
    فلاورم جنب وجوش خوبی داره و واسه غذا هم میاد
    وقتی که بهش غذا میدم غذا رو هم میخوره ولی بعداز 10الی 15ثانیه بعدش غذا رو خورد شده میده بیرون
    علتش چیه؟

با تشکر
    سلام داداش
    این حالت درچندصورت بوجود میاد
    1اینکه به غذاعادت نداره واون غذارئ دوست نداره ک اونو میجوه از توی ابشش خرده هاشو میده بیرون بعد هم کلشو خرد شده میده بیرون
    2.گاهی اوقات فلاور اینطوری میشه ک ربطی ب سلامت غذا یا ماهی نداره ک اونم خود بخود خوب میشه مثلا فلاور من اسپکتروم رو روهوا میزنه ولی دیروز اونو خورد میکرد ومیریخت بیرون ولی بعد ی مدت میرفت جمشون میکرد ومیخوردشون والانم باز وقتی اسپکتروم میدم روهوا میزنه موردی نداره حساس نشو

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و فلاور
    شماره عضویت
    14436
    باتشکر از راهنمایی شما مسیح جان

صفحه 106 از 227 نخستنخست ... 65687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125156206 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)